Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak megijedtem?...

Lehet, hogy csak megijedtem? Jó lenne ha valaki megerősítene vagy megnyugtatna!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy párommal 3.5 éve vagyunk együtt! Ugyan ennyi ideje együtt is élünk. Dolgozunk mind a ketten, autónk is van,igaz hiteles!

Házat is most nézünk,mert még most szülőkkel élünk együtt, de már néztünk házakat,csak a mai világba nehéz hitelt kapni. 21 vagyok, érett gondolkodású, sose a bulizás érdekelt, a párom 28 lesz. Beszéltünk már esküvőről,eljegyzésről,sőt gyerekről is!


Most ő 3 napja benyögte, hogy babát szeretne,nem szeretne védekezni többet, nem görcsösen csinálni,hogy csak a gyerekre figyelni,de ha jönni akar had jöjjön!


Nos eddig én is ezt akartam, de most megijedtem,é n azt szeretném ha eljegyezne, elvenne előtte, és úgy a baba, na és saját lakásba szeretném a gyerekünket szülni, nem anyuék nyakára.


Csak megijedtem, vagy nem is akarom én ezt az egészet már??


2011. jún. 28. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen igen,persze hogy értem!

Szerencsére letudtunk ülni, elmondtam neki az állás pontom!

Elfogadtam, de látom rajta,hogy nagyon szeretne apa lenni! Meglátjuk hogy alakul az életünk!:)

2011. júl. 1. 05:58
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha jók az értesüléseim, ma gyűrűt ment nézni a párom....:)
2011. júl. 6. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!