Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak megijedtem?...

Lehet, hogy csak megijedtem? Jó lenne ha valaki megerősítene vagy megnyugtatna!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy párommal 3.5 éve vagyunk együtt! Ugyan ennyi ideje együtt is élünk. Dolgozunk mind a ketten, autónk is van,igaz hiteles!

Házat is most nézünk,mert még most szülőkkel élünk együtt, de már néztünk házakat,csak a mai világba nehéz hitelt kapni. 21 vagyok, érett gondolkodású, sose a bulizás érdekelt, a párom 28 lesz. Beszéltünk már esküvőről,eljegyzésről,sőt gyerekről is!


Most ő 3 napja benyögte, hogy babát szeretne,nem szeretne védekezni többet, nem görcsösen csinálni,hogy csak a gyerekre figyelni,de ha jönni akar had jöjjön!


Nos eddig én is ezt akartam, de most megijedtem,é n azt szeretném ha eljegyezne, elvenne előtte, és úgy a baba, na és saját lakásba szeretném a gyerekünket szülni, nem anyuék nyakára.


Csak megijedtem, vagy nem is akarom én ezt az egészet már??


2011. jún. 28. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz h tisztességesen feltudjátok nevelni azt a gyermeket, megfelelő háttérre lesz szükségetek. Le kell ülnöd vele és elmondani a párodnak, h először szeretnél házasságot, házat, és utána jöhet a trónörökös.. ha nem érti meg... nos tudod... "megszoksz v megszöksz"...
2011. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj,de mi nem látunk a lelkedbe. Két lehetséges opció van:

1. az amit leírtál

2. nem szeretnéd ezt az egészet mert még úgy gondolod fiatal vagy egy gyerekhez


Ha szeretitek egymást akkor mondd el neki őszintén a kételyedet és oldjátok meg együtt a problémát.

2011. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy így gondolod, még szeretheted és szerethetnél tőle gyereket, csak esetleg józan a gondolkozásod.

A nők általában a biztonságra törekednek, mert biztonságban szeretnék felnevelni a gyermekeiket.

Mindenképp beszélj vele erről és ha szeret, megért. A házasság még hagyján, de kell a babó feje fölé egy biztos tető. :)

Meg ki tudja mit hoz hosszú távon a szülőkkel való együtt lakás. Ne érts félre, én nem ellenzem, de nem mindenkinél jön be.

2011. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
baba megszületése általában 9 hónap, szal annyi idő alatt lehet esküvő vagy eljegyzés is, sőt házat is vehettek.. 9 hónap sok idő.
2011. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy írtatok

Szeretem igen, és vele akarom leélni az életem, szívesen szülnék is neki!!


Csak, nem tudom hogy értessem meg vele, hogy ne fordítva csináljuk, hogy a gyereket először. Ma is bejött hozzám és megsimogatta a hasam....

2011. jún. 28. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát az már kicsit durva h megsimogatja a hasad.. már nem azért de komolyan lekellene ülnöd vele beszélni, mert ennek nem lesz jó vége..
2011. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20:09-es vagyok.

Olyan megható! :) Ritka az ilyen pasi, hogy ilyen hamar gyerkőcöt szeretne. Gratulálok! :)

De előbb mindenképp amit Te szeretnél. A 9 hónap nem olyan sok. Több más teendő is akad a terhesség alatt. Orvosok, babacuccok beszerzése, és ha a minőség és az ár is fontos, akkor sokmindent körbe kell járni. Én kb. 4 hónapos voltam, amikor az esküvőm volt. Nem volt könnyű megszervezni. Lakásunk már volt, azzal nem kellett törődni. Lakásból, vagy házból sem lehet az elsőt megvenni, sokat kell utána járni. És lehet, hogy nem vagy szerencsés és az első hónapokban totál rosszul lennél, akkor meg örülsz, ha nem a klotyóra kell rohannod hányni, nem hogy ingatlant keress és nézz.

2011. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elég baj, ha nem tudod vele megbeszélni, hogy te a hagyományos sorrendet szeretnéd: eljegyzés, házasság, és csak utána gyerek.

Ha ennyire nem tudtok kommunikálni, akkor nem sok jövöje van a kapcsolatotoknak.

2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

20:09-es! Köszönöm nagyon aranyos vagy! Igen teljesen igazad van, 9 hónap nem elég, persze az sem biztos, hogy rögtön sikerülne, de benen van a pakliban!

Kedves utolsó, kicsit félre értettél,nem ennyire tragikus a helyzet, hogy nem kommunikálunk, ő megérti, csak láttam,mennyire letöri ez az egész! Nem szereti a nagy felhajtásokat,és tervezni se szeret a hirtelen spontán dolgokat szereti! Ő így tervezi az eljegyzést is...hogy nem megtervezni, hogy ekkor meg ekkor megveszem a gyűrűt és letérdelek és megkérlek,te meg igent mondasz....

És a babával is így van, hogy beszéljük meg hogy nem védekezünk többet, illetve úgy sexelünk,hogy gyógyszer óvszer nélkül és nem görcsösen, hanem amikor jól érezzük magunkat az aktus közben akkor nem arra figyelünk,hogy jajj vigyázz vedd ki időbe, hanem ahoyg esik úgy puffan, csak ő bejelentette nekem, hogy nem bánnám ha célba is találna!


Rengeteg házat néztünk már, és most van egy,amire lehet a héten választ is kapunk!

2011. jún. 29. 06:24
 10/12 anonim ***** válasza:

De akkor tulajdonképpen mi a problémád?

Mert ha jól veszem le, akkor ezzel a "spontán menjen minden" dologgal, akkor viszont meg ezt kell elmondanod neki. Nem kell éveket várnia, mondd meg neki, h mondjuk mittudomén, ha már az új házban lesztek, ahol nyugalom van meg ilyenek, akor lehet az h nem védekeztek. Mert ha most belevágtok, akkor lehet h már holnap terhes leszel, és akkor elkezdesz majd görcsölni h "úristen gyerek cuccok, de nincs pénz, úristen még el is kéne költözni, de hova...."

Remélem érted amit mondok...

2011. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!