Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétségbe vagyok esve! Megnyugt...

Kétségbe vagyok esve! Megnyugtatna valaki?

Figyelt kérdés
6 éves kislányom semmit sem akar enni szó szerint semmit hónapok óta csak csipeget.már arra gondoltam kérek egy vérvizsgálatot hátha azért nem eszik mert már komoly vashiányos tünetei is vannak,levert fáradékonyabb.mi a véleményetek erről?
2011. márc. 27. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól sejted,meglehet,hogy vérszegény,az én kisfiam is nagyon sovány,úgy tapasztalom mióta kapja a vasat kicsit jobb az étvágya.
2011. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha kérem a vérvétel akkor köteleségük megcsinálni ugye?Ti mit kaptatok rá?
2011. márc. 27. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj háziorvostól beutalót laborba! Ott csinálnak egy teljes vérképet, és írnak fel vasat, ha kell. Mellette adhatsz vitaminkészítményeket, C-vitamint, de lehet, hogy étvágyfokozót írnak majd fel.Nekünk is írtak, de nem használt, csak a nevére már nem emlékszem...
2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

igaz az én kisfiam csak 1,5 éves még,de nálunk is hasonló a probléma.már lassan január eleje ota nem eszik,csak nagyon keveset.kedden voltunk a doktornőnél,és a vitakolánt javasolta először.megbeszéltük ha 1-1,5 hónap múlva sem javul az étvágytalanság akkor kérünk egy teljes vérképet.remélem hogy a vitakolán meghozza az étvágyát,mert nem szeretném szurkáltatni.lehet nektek is azt javasolja majd h először valami étvágyfokozót próbáljatok ki,és ha nem javul akkor vérkép.

remélem minél elöbb megjön ezeknek a gyerkőcöknek az étvágya.

ja étvágyfokozó van a béres csepp is,de azt sok gyerek nem szereti,azt mondta a doktornő.

2011. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell vérvizsgálatott kérni csak a házi dokinak meséld el a problémát valószinű több vizsgálatra is elküld.
2011. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd neki, ha éhes lesz, majd eszik.
2011. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!