Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki megnyugtatna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megbeszéltünk egy randit, DE eddig még csak interneten keresztül beszéltünk. Én nagyon félek attól, hogy amikor meglát ott helyben azt mondja, hogy "oké én akkor most mentem" vagy valami. (Tehát, hogy nem jövök be neki..)

Nekem nagyon-nagyon bejön. Az eddigi kapcsolataimnál még egyszer sem izgultam ennyire mint most.

Már most úgy remge a kezem, hogy alig bírok magammal. Valaki mondana 1-2 megnyugtató választ vagy tanácsot, hogy, hogy ne szúrjam el?


(Állítása szerint én vagyok az "álomnője", de én nagyon kételkedem)

18/L


2011. febr. 22. 22:39
 1/8 anonim válasza:
100%

FIgyelj.

ha látta a képeidet. és a aztmondta h te vagy neki az álomnő és rendes okos és megértő

akkor nincs mitől féljél.. de hamég sosem látot.. képekense. akor van :)

de ha ö képeken álonönek tart akor semi gond! hajrá!.

2011. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Látott képeken, és folyamatossan bókol:)

Jajj már anniyra ideges vagyok, hogy most írt és most elbőgtem magam :(

Nagyon szerencsétlen vagyok ugye?

2011. febr. 22. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
látott rólad képet nem? ne parázz.
2011. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen:D Én is naggyon sőőőt, még annál is jobban izgultam.. wáááá!! Nekem minden oké volt, azt mondta istennő vagyok xD Bár ez túlzás. A lényeg, h ne izgulj, minden oké lesz :) (most hogy így eszembe juttattad el is olvasom a naplómban:))
2011. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
álmaim pasijával ugyanígy neten ismerkedtünk meg, ő jelenleg a barátom, csak képen látott, és nagyon idegesen mentem a randira, de amikor odaértem rögtön megdicsért, bókolt, pedig odafelé végig azon gondolkodtam, hogy mégis mi keresnivalója egy ilyen béna lánynak egy ilyen helyes sráccal, hát, nem így történt, ne izgulj, rendben lesz :)
2011. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így voltam én is. mindkét eddigi barátomat neten ismerem meg. az első katasztrófa volt. nem is tagadta, h csalódott, sértegetett, egy bunkó f*sz volt (de még így is járni akart velem...). miatta sokáig nem próbálkoztam.

mostani páromat is neten szedtem össze, féltem is a találkozástól, a fentebbi eset miatt. de nem volt gond, tetszettem neki. ne izgulj, biztos ő is izgatott lesz, csak nyugodtan. :)

2011. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell félni... ugyanúgy lehet hogy te meglátod és elrohansz mert a kép bizony sokat csalhat. a viselkedését sem ismered, lehet olyan mozdulatai vannak hogy sikítva rohansz el tőle annyira gáz. vagy olyan hangja hogy nem bírod ki röhögés nélkül. minden lehet. én találkoztam már ilyennel...:D de ez csak egy volt a sok közül, valószínűleg minden rendben lesz.
2011. febr. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj már:) egész biztos, hogy nem lesz semmi gááz, hisz te vagy az álomnője xD

add magad, légy természetes, elbűvölő és ne parázz, élvezd a társaságát :)

Sok sikert, szorítok neked!:)

2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!