Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na most akkor valaki megnyugta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor valaki megnyugtatna? Persze, ha tényleg így van.

Figyelt kérdés

Tehát valaki úgy van együtt a barátjával,hogy mindig gumival védekeznek,a gumit leellenőrzik és annak semmi baja nincs. (felfújják)

Gumi nélkül soha nem volt a fiú a lányban,maximum annyi történik,hogy a csiklóját ingerli a péniszével,így az előváladék odakerül a csiklóra,de a fiú nem oda megy el.

Egy eset volt,amikor icipicit közelebb került a hüvelyhez a pénisz,de kb. a makk része érhetett a hüvelybemenethez,max 1cm.


Érzékeny mellek és ritka,de megeső görcsök arra utalnak,hogy meg fog jönni? 1nap késés már így is van.

A leírtak alapkán van esély terhességre?


Kiírtam ma egyszer már a kérdést,de 2válasz érkezett.Bocsi.


2010. júl. 21. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menstruálni fogsz és nem vagy terhes. De ha ennyire izgulsz most, akkor előtte miért nem gondolkodsz mielőtt hozzád érne a péniszével? Grrr
2010. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért érkezett szerintem kevés válasz, mert erre senki nem tudja a tutit. Szóval lehet rá annyi esély, hogy teherbeestél, mint, hogy a fejedre pottyanjon egy meteorit, de nincs igazán reális kockázata. A lényeg, hogy egy nap miatt még ne aggódj, ha meg nagyon parázol vegyél tesztet, vagy menj el nődokihoz!.
2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

annak az esélye, hogy terhes vagy, nagyon kicsi, úgyhogy nyugi.

Gondolom még nagyon fiatal vagy, úgyhogy 1-2 nap késés még belefér.

Ha már egy hetet késik, vegyél egy tesztet.

25/F

2010. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hűha,ismerős.csak nekünk annyival parásabb volt a dolog,hogy ilyen fél percig gumival csináltuk mindig.és késett a mensim.fájt a mellem,ingerlékeny voltam,görcsöltem alul picit,de semmi.vettem 2 tesztet,negatív,de nem jött meg.aztán elmentem dokihoz,megvizsgált,mondta h meg fog jönni,nincs baj.de azután sem jött meg,nagyon ideges voltam végig.hát 2 hetet késett az ideg miatt.de ne játssz ilyenekkel,én is megtanultam h nem szabad kísérteni az ördögöt,mert baj is lehet!
2010. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem értem, h miért kell ilyenekkel szórakozni.. ha a csiklódat akarja ingerelni a péniszével, akkor legalabb hasznalj 1 hüvelykúpot, az elbánik az előváladékkal. sőt, arra is jó, ha netán lecsúszna az óvszer. és amugy igen, van okod félni, bár nem nagy eséllyel.
2010. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem kell félned:) Elméleti esélye van. Gyakorlatilag 0
2010. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bár a mondás szerint.Aminek van esélye, az bekövetkezik!.De te ettől most ne félj
2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi, de van esélye.

én 3 hete adtam örökbe a gyerekem.

17/l

2010. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsó, h lettél terhes????
2010. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

igen,másodjára is azt válaszolom,hogy meg fog jönni.Mi ennél sokkal "durvább" dolgokat is csináltunk már gumi nélkül.Egy babához több kell.Hidd el,akkor mindenki terhes lenne,ha ennyin múlna :)

21/L

2010. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!