Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na most akkor valaki megnyugta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor valaki megnyugtatna? Persze, ha tényleg így van.

Figyelt kérdés

Tehát valaki úgy van együtt a barátjával,hogy mindig gumival védekeznek,a gumit leellenőrzik és annak semmi baja nincs. (felfújják)

Gumi nélkül soha nem volt a fiú a lányban,maximum annyi történik,hogy a csiklóját ingerli a péniszével,így az előváladék odakerül a csiklóra,de a fiú nem oda megy el.

Egy eset volt,amikor icipicit közelebb került a hüvelyhez a pénisz,de kb. a makk része érhetett a hüvelybemenethez,max 1cm.


Érzékeny mellek és ritka,de megeső görcsök arra utalnak,hogy meg fog jönni? 1nap késés már így is van.

A leírtak alapkán van esély terhességre?


Kiírtam ma egyszer már a kérdést,de 2válasz érkezett.Bocsi.


2010. júl. 21. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
azért egy 72 órás tabi nemártana!
2010. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

még annyit hozzátennék,hogy azért is késhet,mert ideges vagy(pont emiatt:),mi is csináltuk gumi nélkül több percig is(mint az egyik válaszoló írta)és én is mindig beparáztam utána,akkor volt,hogy nekem is több napokat,hetet,2hetet késett-egyértelmű azért,mert ideges voltam(még ha sokszor nem is tudatosult).Az meg nálunk rendszeres,amit ti csináltatok,szerintem emiatt nem kell aggódni,annyira képtelenség az egész.Tegyük fel,hogy volt előváladéka,ami esetleg tartalmazHATott spermát,és tegyük fel,a hüvelyedhez kerül és tegyük fel,bele is került.Annak a pár kis sejtnek így hosszabb utat kellett volna megtennie,mint normál esetben,valamint "szembenézni" az akadályokkal-pl a saját nemi váladékoddal.Képtelenség.Ahhoz,hogy egy nő megtermékenyüljön több millió spermium valamint normális közösülés kell és látod,sokszor az sem elég.

21/L

2010. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

mi az, hogy felfújod a gumit előtte????:O attól szakadhat csak aztán ki!!! nem véletlenül csak egyszer használatos!! nem tágitgatni meg fújogatni kell! ebből kiindulva azt se tudod, hogyan kell felhúzni, mivel nem göndörödik vissza, inkább ezen aggódj és olvasd el a tájékoztatót ez sokkal veszélyesebb, mint, hogy úristen hozzád érte...

amúgy se kell ennyire parázni, észnél kell lenni, de ennyi!

2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 JulesM111 ***** válasza:
Kevesebb abortusz, kevesebb terhességi para, lányok kéretik többet szopni :)
2010. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
utolsó:mi mindennap orálozunk amíg nem hat a gyógyszer:D
2010. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utána fújtuk fel,de mind1...
2010. júl. 23. 22:26
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

ehhh... de szexy lehetett.

(elképzeltem, hogy utána felfújjuk)

2010. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
ba*d+xD vizzel töltsétek fel aztán jól van ti gusztustalan állatokxD
2010. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

minek fújjátok fel???? nem látod, hogy benne van-e a cucc... ????


édesistenem...

2010. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!