Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékeny vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny vagyok a párom ahelyett, hogy megnyugtatna, inkább ki akar dobni. Miért?

Figyelt kérdés
ha ő féltékeny én minden erőmmel azon vagyok, hogy a lehető legtöbb szeretetet, figyelmességet adjak, hogy lássa mellette vagyok. ő miért nem? ötlet?
2010. júl. 8. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek utálják az alaptalan gyanúsítgatást
2010. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont. bár az hogy ki akar dobni az azé elég kemény...
2010. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

csak ezzel éri el, hogy elduguljak

egy megnyugató szó helyett, inkább a zsarolás eszközével él

az ő szemszögéből nézve hatásos

csak nem értem. nem könnyebb azt mondani, hogy szeretlek, ne gondolj hülyeségekre?

2010. júl. 8. 20:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Megnyugodnál, ha kedves lenne? Hinnél neki?
2010. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mackom válasza:
Egészséges féltékenység szerintem kell.De ha te már a szuka kutyára is féltékeny vagy,akkor persze hogy kiakar dobni.Mennyire vagy féltékeny és ebböl mennyit mutatsz ki?
2010. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

az ő szemében nézve nagyon féltékeny vagyok

az én szemszögemből pedig természetes módon

pl akárhova megyünk nincs egyetlenegy lány se, akit ne bámulna meg

ezét szólok pl.

legalább egy csaj mellett el tudnánk menni az utcán, hogy ne akarjon vele szemezni, mert addig nézi őket, míg azok nem nézik, hogy "ez meg mit bámul rajtam ".

2010. júl. 10. 21:21
 7/15 mackom válasza:
Ha annyira meg akarod tartani ilyenekért ne szólj,ha feltudnál robbanni akkor se.Hisz férfi.De kilehet ezt próbálni fordítva is.Tedd egy kicsit féltékennyé.Te is nézd meg a hapsikat persze ne ugy hogy nagyon feltünő legyen csak pont annyira,hogy ő észre vegye.Flörtölj mosolyogj meg ilyen kis női praktikákat vess be.Persze ne vidd tulzásba nehogy szakítás legyen belölle.Szorítok.
2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 15. 18:20
 9/15 mackom válasza:
Van valami változás nálatok??
2010. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nincs

mivel nem bírtam visszatartani

megint kidobott

megint kibékültünk

annyi a változás, hogy rájöttem, nem szánt szándékkal csinálja, hanem ő ilyen nyitott típus és minden csajjal mosolyogva beszél és minden csaj azt hiszi ebből, hogy bejön a páromnak

én meg zárkózott típus vagyok, nem is beszélgetek pasikkal egyáltalán

szóval eddig annyit tudok, ezt vagy elfogadom, vagy nem.

köszi az érdeklődést :)

2010. aug. 19. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!