Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "nagy a nyomás" a férfiakon?

"nagy a nyomás" a férfiakon?

Figyelt kérdés

Most halottam az RTL klubbon, híradóban,miszerint a magyar(!) férfiak úgy gondolják hogy nagy a nyomás rajtuk, mert el kell tartani a családjukat a házimunkában és a gyereknevelésben is ki kell venniük a részüket... kb ennyi mondanivalója volt a bejátszásnak...


Te mit gondolsz erről?


Én őszintén szólva leborultam a székről, és még mindig röhögőgörcs kínoz... b@sszus... ezzel szemben egy nőnek:

- anyának kell lennie

- nőnek kell maradnia

- dolgoznia kell (munkahely)

- háztartást kell vezetni (otthon)

- gyereket kell nevelnie

- ki kell "szolgálnia" a pasiját


Szóval 6:3 arányban a nők győztek... szerintem. Te mit gondolsz erről?


2011. jún. 19. 18:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

18:48

Magyarul nehezükre esik kulturált emberként, és nem s*ggfejként viselkedni, és ez a nagyon megerőltető? Szomorú.

2011. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
:)
2011. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

plusz ott van az is, hogy a házimunkát, gyermeknevelést, nem sorolják egyenrangúnak a tényleges munkával. sőt. nem is tekintik munkának, mert nem hoz a kasszára, épp az, hogy visz.


csak hasonlításként megjegyezném: én könnyebben kibírok napi 8 órát a m.helyen felnőttekkel, mint napi 8-at gyerekkel....


ezért nem szülök még

és hogy ebben segítségem sem lesz, mármint ami érdemleges, az még jobban elbizonytalanít.


a párom gyakran ki van akadva azon, hogy amikor hétvégén elmegy a haverjával horgászni, annak a felesége a nyakába akasztja a gyereket!

(ja. az asszonynak ne legyen hétvégéje...)


ők a férfiak.

2011. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!