Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "nagy a nyomás" a férfiakon?

"nagy a nyomás" a férfiakon?

Figyelt kérdés

Most halottam az RTL klubbon, híradóban,miszerint a magyar(!) férfiak úgy gondolják hogy nagy a nyomás rajtuk, mert el kell tartani a családjukat a házimunkában és a gyereknevelésben is ki kell venniük a részüket... kb ennyi mondanivalója volt a bejátszásnak...


Te mit gondolsz erről?


Én őszintén szólva leborultam a székről, és még mindig röhögőgörcs kínoz... b@sszus... ezzel szemben egy nőnek:

- anyának kell lennie

- nőnek kell maradnia

- dolgoznia kell (munkahely)

- háztartást kell vezetni (otthon)

- gyereket kell nevelnie

- ki kell "szolgálnia" a pasiját


Szóval 6:3 arányban a nők győztek... szerintem. Te mit gondolsz erről?


2011. jún. 19. 18:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
68%
azt amit te :D ez elég morbid
2011. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
70%

valami ilyesmiről zengtem előző kérdésemben, hogy miért a nőknek kell mindent megtenniük a férfinak, miért ez a kultúránk


hát 99%-ban le lettem hurrogva

2011. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
56%

mind a két végletre van példa.


az viszont eléggé gáz hogy ennyire felhúztad magad ezen.

2011. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
36%
lehet hogy nektek több a dolgotok de egyikőnk se boldogabb a másiknál és ez a szar mrs. röhögőgörcs
2011. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
21%
*le lettem hurrogva, hogy ez nem így van
2011. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
52%

fogd meg a távkapcsolót és vedd ki belőle ezt:

[link]

2011. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
55%

azt gondolom, hogy soha nem kellett eltartanod a családodat


46 nő


szerintem is nagy rajtuk a nyomás

ráadásul egy férfinak nem nézik el a munkahelyén, hogy jaj, neki gyereke van.

Én a férfiakkal vagyok :)


(és szegény pasiknak is ki kell szolgálniuk a nőjüket :)

2011. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy van rajtuk nyomás. Pont annyi, mint egy nőn, aki dolgozik, háztartást vezet és gyereket nevel. Márha a férfi is dolgozik és gyereket nevel meg kiveszi a részét az otthoni munkából is.
2011. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
36%
Ezek közül amit felsoroltál, egyik sem kötelező. Te döntöd el, hogy szülsz-e vagy profi szakács vagy ahelyett hogy csak átlag rendet tartanál, stb.
2011. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
43%

Sok igazság van benne. Ma a nők elvárják,hogy a férfi keresse a pénzt,segítsen otthon a nőnek,akkor is ha az nem dolgozik,állandóan imádja,amiért gyereket szült stb.

Régen is ellátták a nők a háztartást,nevelték a gyereket,és dolgoztak mellette napi 8 órát. Sem a gyereket,sem a háztartást nem hanyagolták el. Igaz,hogy nem is töltötték minden percüket a gyerekkel. Ma sok nő átesik a ló túlsó oldalára. Csak az ő igényei számítanak, a férjé nem. Azt hiszik,hogy elég a jó házassághoz,ha van főtt étel és tiszta ing. Pedig ez nagyon nem elég.

2011. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!