Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "nagy a nyomás" a férfiakon?

"nagy a nyomás" a férfiakon?

Figyelt kérdés

Most halottam az RTL klubbon, híradóban,miszerint a magyar(!) férfiak úgy gondolják hogy nagy a nyomás rajtuk, mert el kell tartani a családjukat a házimunkában és a gyereknevelésben is ki kell venniük a részüket... kb ennyi mondanivalója volt a bejátszásnak...


Te mit gondolsz erről?


Én őszintén szólva leborultam a székről, és még mindig röhögőgörcs kínoz... b@sszus... ezzel szemben egy nőnek:

- anyának kell lennie

- nőnek kell maradnia

- dolgoznia kell (munkahely)

- háztartást kell vezetni (otthon)

- gyereket kell nevelnie

- ki kell "szolgálnia" a pasiját


Szóval 6:3 arányban a nők győztek... szerintem. Te mit gondolsz erről?


2011. jún. 19. 18:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
8%
Mert nők vagytok, ez a dolgotok.
2011. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
91%

mark86


"szemben egy nőnek:

- anyának kell lennie

- nőnek kell maradnia

- dolgoznia kell (munkahely)

- háztartást kell vezetni (otthon)

- gyereket kell nevelnie

- ki kell "szolgálnia" a pasiját "


1. Anyának nem nehéz lenni ha normális az apa.

2. Könnyű nőnek maradni ha a párod érezteti, hogy szép vagy és igazán szeret,nem kényszerűségből kell megfelelni.

3. Párommal közös vállalkozásunk van úgyhogy nem tudom. :)

4. Háztartásból kiveszem a részem,terhesség alatt mindent én csináltam,ennyi járt a feleségemnek.

5. Gyereket 2 ember nevel.

6. Kiszolgálni csak egy lusta szerencsétlen gyökeret kell,egy FÉRFIT soha!! Kisebb szívességek,egymás segítése normális kapcsolatban kölcsönös.


Nekem nem kell megfelelnem senkinek,a munka,család,szerelem nem teher hanem az életünk része...

2011. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
59%

19:06

Nekem nem. :)

2011. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


ha kevesebb a dolgod akkor több az időd! Ha ezt még nem vetted volna észre!

Ne vállalj annyit, ha sok!

46 nő

2011. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
31%

Le merném fogadni, ha neked annyi dolgod lenne mint egy nőnek,"

leírnád, kedves, tételesen, mivel van egy nőnek több dolga mint egy férfinak?

Mindenkinek 24 órából áll a napja. Nem hiszem, hogy te többet dolgozol végig, mint a kedves párod! Max. más elosztásban. Amúgy meg az eredmény számít, nem az eltöltött idő!Ha ő ugyan annyit keres fele idő alatt, akkor hadd üljön már le egy kicsit!

46n

2011. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%

Erről az jut eszembe, hogy anyámmal beszélgettünk tegnap arról, hogy a mai férfiak hogy ki vannak akadva, hogy a nők csak a pénzre mennek, holott régen az volt a minimum, hogy a férfiak keresik a pénzt, tartják el a feleséget, gyereket, családot. Most meg kikérik maguknak, a nő dolgozzon a gyerek mellett is, nehogy már ők tartsák el, ha válnak, akkor kikérik maguknak a gyerektartást, de a házimunkába besegítés is büdös, mert ők dolgoznak és "eltartják a családot".


Amúgy azt gondolom, amit te. Meg azt is, hogy annyi nyavajgás van ezen az oldalon is szegény férfiaktól, hogy szerintem manapság már a férfiak a gyengébbik nem. Tisztelet a kivételnek!

2011. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
24%
jó fej vagy 46/N!:D
2011. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
31%
köszönöm szépen!
2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
94%

19:09

Ez jól hangzik, így tényleg, csak sajnos sok pasit tényleg ki kell szolgálni, sok pasi nem segít sem gyereket nevelni, sem otthon, a pénzt is magának keresi, a nő keresse meg a másik felét meg a gyerekre is a pénzt, és minden dicséret és elismerés nélkül legyen címlaplány, különben ő az oka, ha a pasi félrelép. Igaz az ilyeneket én sem nevezem férfinek, de ettől még sok ilyen pasi van.

2011. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

mark86


Igen-igen! Torzul a világ.

Egyre több a vékony csontú határozatlan nyálgép "férfi".

Már nem divat erősnek,céltudatosnak,talpraesettnek lenni,az új design az esküvőszervező k.csög meg SP.

Sokan figyelembe veszik a pénzt de igazából ez egy valós és jogos ösztön a nőknél ugyanis: szívesebben szülnek gyereket egy biztos háttérrel rendelkező,magabiztos embernek mint annak aki csak sodródik az árral.

Plázacicák kussoljatok,nem titeket védelek! :DDD

2011. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!