Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bennem ez az érzés, hogy...

Mi bennem ez az érzés, hogy rosszul esik, hogy a párom mindent megenged magának, miközben nekem gyógyszerre nincs pénzem?

Figyelt kérdés

külön kasszán vagyunk (ő azt hiszi ez a közös kassza)tehát ő rengeteget keres, én alig és nem érzem úgy, hogy bármit is sajnálnék a páromtól, de annyira rosszul esik, amikor pl tudja, hogy lassan magánorvosi kivizsgálásra szorulnék, de nem vállalom, mert nem tudnám fizetni, mellette meg ő több 20ezres "lábon él" (konditerem, márkás cuccok, nagyobb kocsi tervek, magántanár, magánorvos - fogfehérítés meg ilyenek miatt, duplán vesz magának drága napszemüveget, amíg én éveken át vigyázok egy kínaisra)


nem tudom magamban hova tenni, hogy MIÉRT esik rosszul ezt nekem látni, annyit említettem már neki, hogy amikor tankol is, úúú ez nekem egy heti kajám, ő meg csak mosolyog egyet, büszke magára, hogy megteheti.

olyankor eltudnék rohanni, hogy kiengedjem a gőzt.


miért nem tud engem nem érdekelni ez?


2011. jún. 8. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 A kérdező kommentje:

igy ennyi ido tavlataban megtanultam az elettol, hogy minden ferfi akkor becsul meg egy not, ha a nonek van penze, munkaja, karrierje, akarmi ilyesmi


amugy egy senkinek nezik a not.

2013. ápr. 26. 20:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!