Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bennem ez az érzés, hogy...

Mi bennem ez az érzés, hogy rosszul esik, hogy a párom mindent megenged magának, miközben nekem gyógyszerre nincs pénzem?

Figyelt kérdés

külön kasszán vagyunk (ő azt hiszi ez a közös kassza)tehát ő rengeteget keres, én alig és nem érzem úgy, hogy bármit is sajnálnék a páromtól, de annyira rosszul esik, amikor pl tudja, hogy lassan magánorvosi kivizsgálásra szorulnék, de nem vállalom, mert nem tudnám fizetni, mellette meg ő több 20ezres "lábon él" (konditerem, márkás cuccok, nagyobb kocsi tervek, magántanár, magánorvos - fogfehérítés meg ilyenek miatt, duplán vesz magának drága napszemüveget, amíg én éveken át vigyázok egy kínaisra)


nem tudom magamban hova tenni, hogy MIÉRT esik rosszul ezt nekem látni, annyit említettem már neki, hogy amikor tankol is, úúú ez nekem egy heti kajám, ő meg csak mosolyog egyet, büszke magára, hogy megteheti.

olyankor eltudnék rohanni, hogy kiengedjem a gőzt.


miért nem tud engem nem érdekelni ez?


2011. jún. 8. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

annyit beszéltünk már a közös kasszáról, hogy tudom, bármire kellene a pénz, mindent számonkér és felülbírál


nos ez is közös kassza a pszichológus szerint?

tekintve, hogy a párom szerint jelenleg is AZON VAGYUNK

2011. jún. 9. 00:40
 32/61 anonim ***** válasza:
Vagy úgy érzed egy biztos pont lenne ha hozzámennél?
2011. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

azoknak, akik még mindig azt akarják kihozni az egészből, hogy engem az anyagiak vonzanak, jelzem:

volt már, akit én tartottam el.


nem akarok ezentúl ez miatt magyarázkodni

a páromnak MOST megy jól

nem így ismertem meg


és pont ez tesz tönkre, nemhogy ez vonzana, ha átlátnák egyesek!!

2011. jún. 9. 00:42
 34/61 A kérdező kommentje:
00:41: szerintem nem ezt nevezik biztos pontnak.
2011. jún. 9. 00:46
 35/61 A kérdező kommentje:

és igen valóban egy nő nem várhatja el, hogy mindent alá tegyenek, meg ahogy itt írták, én dolgozom, gyűjtögetek, stb, stb, nem ülök a babérjaimon, de keményen be kell osztanom.

a kérdésem ehhez, hogy családban, ejtve van mi van a másikkal? nem segítjük, nem támogatjuk?

a "23L" párkapcsolatban gondolkodik

én előre vetítem családra, elvégre házasság küszöbén állok, az emberek meg nem változnak!

más a látószög, meg a nézőpont, remélem feltűnik!

2011. jún. 9. 00:54
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

Kéttségbe vonod a közös jövöt, nem arról van szó hogy fizet e egy drága kezelést hanem hogy elég éret e egy család fenntartására.

Vállalná e a lelki, testi, anyagi felelőséget egy gyerekért amíg ilyen kétségeid vannak nem szabad vele tervezgetni.

2011. jún. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a párod egy bunkó.... elmebeteg ötlet lenne egy ilyen önhitt, magától elszállt, sajá babérjaival villogó, abszolút nem empatikus parasztnak gyereket szülni...eszedbe ne jusson!!! majd még annyi jövedelmed sem lesz, mint most van aztán majd kukcsoroghatsz pelenkáért


ha igazán szeretne, a te igényeiddel is legalább ugyanannyira törődne, mint az övéivel. egy pár vagytok, kérés nélkül kellene, hogy kifizesse a kezelésedet, gondolom, ha te állnál jobba, te is megtennéd őérte. és ha ajándékba veszek valamit, pl cipőt, nem dörgölöm a másik orra alá. ha nem képes jó szívvel , önzetlenül adni, ne adjon, maradjon magának!!!


ennél már csak szarabb lesz, ha te egy ilyen embernek akarsz gyereket szülni, akkor hajrá. mocsok egy életed lesz :(

2011. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

Koltozz vele ossze,meglatod akkor hogy mukodik a kozos kassza.Mert ilyet meg nem is hallottam hogy kulon elnek es kozos kasszan vannak,ez nagyonfurcsa.


A legnagyobb butasagot csinalod ha osszekoltozes elott hozzamesz.

2011. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is külön kassza van, de kérés nékül fizetünk egymásnak bármit... páromnak kellett valamire, a szakmájához, 100.000ft, szó nélkül, hogy örüljön, és ugyanezt megtette értem, amikor nekem volt szükségem valami drága dologra....


én veszem a kaját otthonra, ő hív meg (majdnem minden nap beülünk valahova munka után), a rezsit felesben fizetjük, ez a közös kassza. ha több pénz va nála, szó nélkül ad egy csomót, ha több pénz van nálam, szó nékül adok , hogy nála is legyen... és természetesen ezeket nem számolgatjuk, meg nem kérjük vissza. évek óta működik.


egy olyan emberrel, aki nem törődik a párjával, nem látja, hogy jó-e neki vagy nem jó, aki nem önzetlen, azzal nem érdemes kezdeni. sajnos pár dologban, pl szex, érzelmi intelligencia, vagy pénzügyek, egy hullámhosszon kell lenni, hogy működjön. hogy szó nélkül, gördülékenyen működjön.


az, hogy szóvá is teszed és le se tojja, hát az az abszolút rossz. képzeld el, hogy nőgyógyászatilag beteg vagy, ő meg majd erőlteti a szexet meg a gyerekszülést. képzeld el, amikor teljesen rá leszel utalva, sokkal de sokkal jobban, mint most, egy pici babával együtt, és amíg ő villog a fehérített fogaival, ti úgy fogtok élni, mint a a hajléktalanok, esdekelned kell, hogy evgyen pelenkát a gyereknek, vagy bébiételt, a gyerekről is leszakad a ruha, neked csomós lesz a hajad, koszos kinyúlt tréningben és szakadt papucsban fogsz otthon ülni, hiszen nem lesz pénzed semmir,e hiszen nem fog adni, sőt, eszébe sem fog jutni, hogy adjon, ott aláz, ahol tud, és mivel úgy nézel ki mint egy csöves, a végén az utcára sem fog kimenni veled. lesznek majd nagy üvöltözések, hogy hová tetted a visszajárót, meg miért vettél húsz deka parízerrel többet...


félelmetesen hangzik.


29N

2011. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%
Hm.... eddig én azon a véleményen voltam, hogy nincs igazad és nem jogosan várod el ezeket a dolgokat. De ha a barátod szerint MOST közös kasszán vagytok, az gáz. Ez kicsit más színt ad a dolgoknak. Hát nem tudom, eleve nme értem minek a gyereket tervezni, amikor még együtt sem éltek. Szerintem ülj le vele beszélgetni, és beszéljétek meg mik az elképzeléseitek a közös életet illetően. Pl: kinek mit takar a közös kassza, ki hogy szeretné megoldani, házimunka felosztása, a gyerek és a házasság kérdése, stb... Ha úgy látod hogy fejlődőképes, akkor költözz össze vele, próbáld ki milyen lenne. Ha nem jó, még mindig ott hagyhatod. ha pedig már a beszélgetés alatt sem tudtok zöld ágra vergődni, akkor nem hiszem, hogy van közös jövőtök.
2011. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!