Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bennem ez az érzés, hogy...

Mi bennem ez az érzés, hogy rosszul esik, hogy a párom mindent megenged magának, miközben nekem gyógyszerre nincs pénzem?

Figyelt kérdés

külön kasszán vagyunk (ő azt hiszi ez a közös kassza)tehát ő rengeteget keres, én alig és nem érzem úgy, hogy bármit is sajnálnék a páromtól, de annyira rosszul esik, amikor pl tudja, hogy lassan magánorvosi kivizsgálásra szorulnék, de nem vállalom, mert nem tudnám fizetni, mellette meg ő több 20ezres "lábon él" (konditerem, márkás cuccok, nagyobb kocsi tervek, magántanár, magánorvos - fogfehérítés meg ilyenek miatt, duplán vesz magának drága napszemüveget, amíg én éveken át vigyázok egy kínaisra)


nem tudom magamban hova tenni, hogy MIÉRT esik rosszul ezt nekem látni, annyit említettem már neki, hogy amikor tankol is, úúú ez nekem egy heti kajám, ő meg csak mosolyog egyet, büszke magára, hogy megteheti.

olyankor eltudnék rohanni, hogy kiengedjem a gőzt.


miért nem tud engem nem érdekelni ez?


2011. jún. 8. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:

á elrontottam :D XD

Szóval, remélem, hogy a párotok pont ugyan úgy le fogja szarni

2011. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

köszi az együtt érzést-ment pont :)

a páromban azt veszem észre, hogy bagatelizállja a betegségem, hogy nincs is nekem semmi bajom- tekintve, hogy ha azt nézzük, kívülről nem látszik rajtam semmi - tehát nincs látvány

ezért tarok is nagyon a gyerekvállalástól

és a fentebbiek miatt meg az összeköltözéstől

2011. jún. 8. 23:38
 23/61 A kérdező kommentje:
*tartok
2011. jún. 8. 23:40
 24/61 anonim ***** válasza:
55%

Egy jó tanács, nem mondom, hogy szakíts vagy maradj vele, de sürgősen ülj le beszélgetni, hogy házasság után, amikor közös kassza lesz, ő ugyanezt kívánja folytatni? Onnantól már nincs enyém tied, csak közös van. Persze ettől el lehet térni, de ha ő önkényesen tér el, akkor a válás borítékolható. Másik ehhez kapcsolódik: eszedbe ne jusson neki addig gyereket szülni, amíg nem vett el, illetve nem rendeztétek az anyagi kérdéseket.

Persze önző dolog tőle, hogy nem segít, de amíg csak egy pár vagytok neked nincs is jogod semmit követelni abból, ami az övé....

2011. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
19%

Törekedj te is a jobb megélhetőségre, keress egy jólfizető állást, minden csak akarat kérdése.Javits ki ha tévednék de nekem nagyon úgy jön ez le, hogy te találtál egy jó anyagi helyzettel rendelkező pasit akitől elvárod hogy megadjon mindent neked, már bocs de teljesen egyetértek a pároddal ha nem támogat, amig nem vagytok házasok ne is közösködjetek. Lehet azon az elven van hogy nem fog támogatni anyagilag, hiszen a mai világban csak ez a téma: a csajoknak a gazdag pasik kellenek akik szilikoncicit fizettetnek a párjukkal és szerintem ő csak azért viselkedik igy mert nem szeretné ha kihasználná a barátnő, és valljuk be nekem nagyon ez jon le hogy te is rendesen kihasználnád csak ő épp ezt nem hagyja szerencsére...jobb az elővigyázatosság

Nálam sosem merülne fel hogy vkinek is szóvátegyem h nem fizet nekem ezt meg azt, pedig nem állok jól anyagilag, de teszek jelenleg azért hogy majd én is megvehessek magamnak bármit, nálad meg nagy a kényelmesség, nem minden hull az ölünkbe, van amiért meg is kell küzdenünk 23/L

2011. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Amúgy meg milyen nőgyógyászati gondjaid vannak?
2011. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez elég gáz. Oké, rezsit meg ilyeneket valóban nem kell fizetnie, de azért az orvosnál valóban segíthetne. Elment veled legalább egyszer?

Én teljes mértékig egyet értek a külön kassza dologgal, mert akkor nincs olyan vita, hogy kitől mennyi. De azért van egy határ. Ha tényleg komolyan gondol, családot akar veled, akkor már most családtagként kéne rád tekintenie, és jóban rosszban támogatnia. Meg majd a gyereket hogy akarjátok nevelni? A lakást fenntartani?

És elég bunkó, ha érezteti veled a különbséget. Jó, nagyon szép, hogy elért valamit, de ezt nem kéne mindig mindenki orra alá dörgölni. Ez egy gyerekes hülye, és később sem hiszem, hogy megváltozna. De te tudod, hogy képzeled a jövőt, viszont gondolj bele, gyesen leszel a közös gyereketekkel, ugye akkor a te hozzájárulásod az a pár 10ezer lesz. Hallgathatod, hogy ő neveli a gyereket, mindent neki kell fizetnie, te csak mereszted a segged... Bolondok az ilyenek.

2011. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

23:43

annyit beszéltünk már a közös kasszáról, hogy tudom, bármire kellene a pénz, mindent számonkér és felülbírál

gyereket addig nem is szülök, míg ez nem rendeződik, lásd oda költözni sem merek

utolsó mondatodra: azt olvastam valahol, aki a pénzét nem akarja valaki a párjával megosztani, az az életét hogy akarja?

23:48:

ajánlom figyelmébe a 20:51-es kommentemet


utolsó előtti:

rendszertelen a menstzruációm (két havonta van-és pár csepp!)a dokik azt mondják szedjek fogamzásgátlót, és PONT.

ja. amikor gyereket szeretnék, és alapból nem ez a normális. ezért kell magándoki


kedves utolsó: egyenlőre rettegek a gyesen levő időktől

2011. jún. 9. 00:25
 29/61 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig.

Nekem az eljegyzés bevallom (lehet nem szép) de nem sokat jelent. Sok lány túl sokat vár el az úgynevezett párjától, főleg ha tehetősebb. Semmi okuk rá sok esetben pedig. Ilyesmit nem lehet elvárni.

Ha együtt éltek akkor el kell dönteni, hogy közös kassza e, mert igenis az a jogos, bárki bármit keressen. Pszichológustól hallottam ezt.

Ha ebbe nem megy bele, akkor lehet mégsem az igazi, és nem vele kellene belemenned a babásdiba. Még baba előtt jól gondold meg mibe tudsz belemenni, mert férfiaknál a nők által igényelt változás ha működik is, csak ideig óráig tart legjobb esetben.

2011. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
Ha tartasz tőle, rettegsz a gyestől, a gyerekvállalástól, nem tudod elfogadni az akaratát, változtatni akarsz rajta akkor minek is neked ez a kapcsolat? Miért vagy még mindig vele? Azért mert szereted vagy azért mert jó anyagi helyzete van? Azt hiszed egy gyerekvállalás megoldja a problémát?Hát nem fogja. És csak azért belemenni egy házasságba mert hátha jobb lesz? Utánna meg elválni? Ezt szeretnéd?
2011. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!