Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bennem ez az érzés, hogy...

Mi bennem ez az érzés, hogy rosszul esik, hogy a párom mindent megenged magának, miközben nekem gyógyszerre nincs pénzem?

Figyelt kérdés

külön kasszán vagyunk (ő azt hiszi ez a közös kassza)tehát ő rengeteget keres, én alig és nem érzem úgy, hogy bármit is sajnálnék a páromtól, de annyira rosszul esik, amikor pl tudja, hogy lassan magánorvosi kivizsgálásra szorulnék, de nem vállalom, mert nem tudnám fizetni, mellette meg ő több 20ezres "lábon él" (konditerem, márkás cuccok, nagyobb kocsi tervek, magántanár, magánorvos - fogfehérítés meg ilyenek miatt, duplán vesz magának drága napszemüveget, amíg én éveken át vigyázok egy kínaisra)


nem tudom magamban hova tenni, hogy MIÉRT esik rosszul ezt nekem látni, annyit említettem már neki, hogy amikor tankol is, úúú ez nekem egy heti kajám, ő meg csak mosolyog egyet, büszke magára, hogy megteheti.

olyankor eltudnék rohanni, hogy kiengedjem a gőzt.


miért nem tud engem nem érdekelni ez?


2011. jún. 8. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

és azt is mondtam neki, ha egy CSÖVES, SZAKADT NŐVEL AKAR ÉLNI, engem felejtsen el!

a 07:55 alapján

2011. jún. 17. 11:34
 52/61 A kérdező kommentje:

tehát most ő abban a szakaszban van, mint itt a gyk-n az elején sokan mások.

hogy én irígy vagyok, meg pénzéhes, meg szórnám a pénzt.


gondoltam, hogy ő is félre fogja érteni

2011. jún. 17. 11:43
 53/61 anonim ***** válasza:

Hát pedig nincs igaza... Ha te magadra akarsz költeni, akkor semmi köze hozzá, amíg ő is sokat költ magára, ez egyértelmű. A helyedben hagynám a francba. Szerintem csak próbál manipulálni.

Igaz nem a kérdéshez tartozik, de én a zsírleszívást butaságnak tartom, inkább sportolj és fogyj le, had egye a párodat a penész...

2011. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:

a zsírleszívást én sem gondoltam igazán komolyan, tényleg csak a pánik és kétségbeesés mondatta velem


jelenleg a párom folyamatosan rágalmaz, így erre hivatkozva ismételten (2.napja veszekszünk) felajánlottam, hogy részemről én befejezném, amennyiben ő így gondolkodik rólam.


annyit reagált, hogy sérelmezi, hogy apa előtt leégetem...(mert mondtam apának, hogy gyűjtök magamnak vitaminokra, meg zsírleszívásra) ő szerinte apa ebből azt látja, hogy a párom mindent sajnál tőlem, hiszen apa engem mindig támogat anyagilag, még a párom mellett is ezt látja, hogy szükséges.

szóval ez a legnagyobb baja éppen.


meg azt mondja, ha gyűjteni merészelek magamra, ő is fog magára. meg minek vagyok vele, ha ilyeneket gondolok róla.


mondtam, az, hogy önző, az nálam nem szakítóok, mert nem kell a pénze.

nálam a szakítóok, amikkel rágalmaz

2011. jún. 17. 16:02
 55/61 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a pasi hülye. Gyűjtsön akkor magára és keressen egy másik nőt... Megintcsak azt tudom írni amit eddig: hagyd ott!
2011. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Mért vagy még vele? Mi értelme ennek a háborunka csak kikészited magad idegileg.
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

mert szeretem őt és meg akarom oldani a problémát.

ezért vagyok vele


jelenleg ott tartunk, hogy kérdeztem miért akar engem uralni, miért nem akar engedni egy hajfestést sem, amikor látja, hogy boldogtalan vagyok, mert rondának érzem magam


erre azzal jött, hogy semmi ilyesmit nem enged, mert neki így tetszem, tehát innenstől fogva én biztos másnak akarok tetszeni!


megkérdezte, szeretem e őt.

mondtam neki, hogy az uralkodásához a beleegyezésemet várja szerintem ezzel a kérdésével.és a kérdés, hol van ebben az, hogy ő szeretne?

aki uralkodik, féltékeny, az hol szeret?


szerinte én túlbonyolítom, ő azonnal igen-t mondana, ha én kérdeznék ilyet.


mivel rémálmaim vannak (álmomban bánt, sérteget, aláz)mondtam neki, ne játsza itt a hősszerelmest, miközben a másik kikészül tőle!


erre visszakérdez, hogy akkor én miért vagyok vele.


összegezve:

ÉN FELAJÁNLOTTAM, HOGY LEGYEN VÉGE!-ő nem akarja, mert elvileg szeret - erre megkérdeztem akkor miért ilyen velem-erre minek vagyok akkor vele


mintha elbeszélnénk egymás mellett....

2011. jún. 19. 11:21
 58/61 anonim ***** válasza:

Ennek nincs értelme szakitson ő, te szereted de közben rémálmaid vannak, ilyen emberrel akkarod leélni az életed attól rettegve hogy mikor bánt, uralkodik rajtad.

Állj a sarkadra és szakits gondolj a gyerekeidre őket is bántalmazásnak tenéd ki mert szerelmes vagy?

2011. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

következő fázisban vagyunk:

ő nagyon szeret, nemrég még gyerekeket terveztünk, hogy juthattunk idáig, mitől olyan rossz ő nekem, nem érti, tiszta szipogás.

2011. jún. 19. 15:12
 60/61 anonim ***** válasza:

nem olvasomm végig.

Te döntsd el, ki vagy, és mit akarsz.


Egy normális ember vagy, aki abból is le tudja mérni, hogy a barátja nem becsüli, hogy hagyja, hogy mellette nyomorogjon, és csak kihasználja k...nak, béranyának. Ráadásul a te költségeden.

És akkor nem kérdés, hogy elhagyod.


vagy egy kis pénzéhes csajszi vagy (nem akarom durvábban írni, aki húzd meg-ereszd meg játékot játszik, és reméli, hogy neki is lepotyog a vagyonból. (Amerikában egy elhagyott feleség összeszámolta, hogy mennyiszer rakta szét a lábát, és a szokásos tarifa mellett neki mennyi jár az urától)


vagy egy balek vagy 8én erre tippelek), aki egy arra teljesen méltatlan alakba szerelmes (ez nem bűn), de még önsors rontó módon mellette is marad, és nem kerüli el őt a fenébe. És ingyenk...va lesz, és béranya,

miközben nem kapja meg azt a kölcsönös megbecsülést, szeretet, ami normális lenne egy kapcsolatban, és a pénz nem a központi helyen lenne, és nem akörül forogna minden.


Én be nem szállnék egy ekkora képű pofa teletankolt autójába ilyen körülmények között...

2013. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!