Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bennem ez az érzés, hogy...

Mi bennem ez az érzés, hogy rosszul esik, hogy a párom mindent megenged magának, miközben nekem gyógyszerre nincs pénzem?

Figyelt kérdés

külön kasszán vagyunk (ő azt hiszi ez a közös kassza)tehát ő rengeteget keres, én alig és nem érzem úgy, hogy bármit is sajnálnék a páromtól, de annyira rosszul esik, amikor pl tudja, hogy lassan magánorvosi kivizsgálásra szorulnék, de nem vállalom, mert nem tudnám fizetni, mellette meg ő több 20ezres "lábon él" (konditerem, márkás cuccok, nagyobb kocsi tervek, magántanár, magánorvos - fogfehérítés meg ilyenek miatt, duplán vesz magának drága napszemüveget, amíg én éveken át vigyázok egy kínaisra)


nem tudom magamban hova tenni, hogy MIÉRT esik rosszul ezt nekem látni, annyit említettem már neki, hogy amikor tankol is, úúú ez nekem egy heti kajám, ő meg csak mosolyog egyet, büszke magára, hogy megteheti.

olyankor eltudnék rohanni, hogy kiengedjem a gőzt.


miért nem tud engem nem érdekelni ez?


2011. jún. 8. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna és ha a párod nem veszi észre magát, akkor jó nagy paraszt. Már elnézést. Otthagynám a fenébe és dugja a pénzét jó mélyen oda, ahová én gondolom.
2011. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
En inkàbb keresnék magamhoz valót.
2011. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de ha ő megteheti, nem várhatod el tőle, hogy téged pénzeljen, vagy hogy ő is "nyomorogjon". Gondolom irigy vagy rá, csak nehéz beismerni. Ez a nagy hátránya az olyan párkapcsolatnak, ahol nagyon eltérő az anyagi helyzet.
2011. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim válasza:
100%

Nem mindig válik be az, hogy inkább nem figyelsz arra ami nem tetszik. Valószínűleg valami féle felháborodottság és magány (velem nem foglalkozik senki) összekutyult érzése jelentkezik nálad. (Fogalmazás 5-ös xDD)

Szerintem az lenne a legjobb ha leülnél vele és szépen megbeszélnétek. Lehet, hogy kínos lesz, de ez akár a kapcsolatotokba is kerülhet.

2011. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Keress más pasit, igy nem leszel boldog. Nem érzékelteti veled hogy anyagilag jobban áll mint te?kirándulásokat ő fizeti vagy azt is közösen?
2011. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

nos

nem nevezném irigységnek, tekintve, hogy szívből örülök a sikereinek

és nekem alapelvem, hogy egy kapcsolat nem alapulhat versenyzésen, meg irigységen, tekintve, hogy a két fél az EGY pár


beszélni nem nagyon lehet vele erről, mert tényleg csak olyan reakciói vannak, hogy örül, hogy nem olyan helyzetben van mint én, és büszke hogy mindezeket kétkezi munkával teremti meg, ezek természetes érzések, empátiára meg nem tudok alapozni ilyen beszélgetést, hogy érezze már át én mit érzek - mert sajnálattal megint nem mennék semmire


nem azt érezteti velem, hogy neki hű de jó, hanem hogy milyen nagyvonalú, hogy meghív engem gyroszozni(gondolom nem jól írtam)gyrost enni.

meg milyen nagyvonalú, hogy hú kaptam egy nike cipőt, igaz, hogy én a gázszámlát fizetném be belőle, de ezzel az oldallal ő nem foglalkozik.

2011. jún. 8. 20:34
 7/61 anonim ***** válasza:

Érezteti veled, hogy mekkora nagy dolgot tett mert vett neked egy nike cipőt?!

Ez a szitu megalázó sztem számodra, hagy ott a francba. Jah és neked sürgősen kéne orvos vagy gyógyszer és nem hajlandó kifizetni? Ezekszerint nem is aggódik az egészségedért, érted. Nem érdekli, hogy neked telik rá vagy sem, mert nem segít. Szerintem a pasid, kicsit beképzelt lehet, már ne is haragudj. Nekem is volt barátom, ő dolgozott én még tanulok, sokkal jobban állt anyagilag, ő is vett nekem sok mindent mégsem éreztette velem, hogy mekkora dolgot tett és ezért én most nekem hálálkodni kéne, mert szeretett és szívből adta. :-)

Szerintem válts amíg megteheted.

2011. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

szóval azon kívül. hogy nem illünk össze, más válasz látom, nemnagyon akad...

sajnálom, hogy ez mostanra alakult ki, és nem akkor volt ez így, amikor megismertem, össze sem jöttem volna vele

mindig is az volt az elvem, hogy együtt haladni, együtt fejlődni

csak hát ő túlszárnyalt engem :(

2011. jún. 8. 20:51
 9/61 A kérdező kommentje:

azt mondják (apa) hogy teljesen természetes érzés ilyenkor ha kicsit elszáll az ember magától, vele is megesett

tehát hibáztatni sem lehet


amúgy az nekem tényleg furcsa, hogy az egészségemmel nem foglalkozik, holott nőgyógyászati a probléma és gyereket akar tőlem és még sürgetne is.....

2011. jún. 8. 20:53
 10/61 anonim ***** válasza:
59%
A párod kisé bunkó, ettől függetlenül én se fizetném a te magánorvosi kezelésed, forditott helyzetben is ezt tanácsolnám.
2011. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!