Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a magány! Külföldön...

Fáj a magány! Külföldön dolgozók, ti miként enyhítitek férjetek, feleségetek hiánya okozta szenvedést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát azért nem kellene ilyet mondani!

Ki lehet bírni szex nélkül nagyon sokáig, semmi más,csak akaraterő,önuralom kell hozzá. valamint a cél, gondolni arra,aki miatt teszel mindent,és akit tiszta szívedből szeretsz. Pláne ha gyermekeid anyja!

Kedves kérdező!

Búj ösze este a gyerekekkel,mesélj nekik,beszélgess velük, a picikének is beszélj apuciról A Te lelked is könnyebb lesz. Persze a hiányt nem lehet enyhíteni.:(

Kitartást és sok boldogságot kívánok!

2011. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló: Szegény pasi jóhogy kiment dolgozni, ha 5 gyerek van. Mellesleg nem csak a 2,5 éves és a 2 hónapos várja otthon, hanem a 3 gyermeke is..bár gondolom a keresetéből elvárod, hogy csak a ti gyerekeitekre költsön.
2011. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy az első válaszadóval milyen arányban értenek egyet. Szerintem nem őt minősíti.
2011. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Mellesleg kibírhatja egy férfi is bizony ! Ugyanennyi erővel a nő sem bírhatja ki nem ? Na de ha meg a paklijukban benne van, hogy ha együtt vannak akkor tuti együtt vannak, akkor semmi gond !

Különben nem is ez volt a kérdés.

2011. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

1. bizony van olyan helyzet ma, hogy a családoknak kis időre el kell szakadni egymástól,hogy pénzt legyen. okoskáknak: ott az építőipar, vándorcégek, egyszer itt, egyszer ott, hova kölzötetnéd vele a gyerekedet?

2. nem minden férfi kamatyol félre. apám 13 évig dolgozott külföldön, és soha nem csinált semmit, és azóta csak mégjobban imádják egymást anyummal.

3. kérdező: már nem sok van hátra, kibírod, gondolj arra, hogy milyen hasznos amit csinálsz :)

2011. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
46%

Tök jó, hogy azt írjátok többen is, hogy a gyerek jobb léte miatt válik szét a család, megy ki a férj/feleség külföldre. Szerintetek ez jó a gyerekeknek? Hogy az egyik szülőt 1-2 havonta pár napra látják? Vagy még ritkábban?


Nyilván a másik félnek sincs Mo-n valami szuper állása, ha az anyagiak miatt kényszerül a pár egyik fele külföldre. Ebben az esetben pedig a másik fél is nyugodtan kimehetne.


Hosszú távon szerintem nem is működhet így egy házasság. Igenis KELL a fizikai kapcsolat. És nem 1-2 havonta egyszer. Nem arra gondolok, hogyha az egyik félnek EGYSZER pár hónapra külföldre kell menni, hogy azt nem bírja ki egy jó kapcsolat, hanem ha évekig több 100, esetleg több 1000 kilométer választja el őket. Előbb-utóbb elhidegülnek egymástól a házastársak.


Több ismerősöm is van kint külföldön. Eszükbe sem jutott, hogy a család nélkül menjenek ki.

Egyébként a gyerekeknek csak jó, ha külföldön élnek egy darabig. Pl. megtanulnak hibátlanul egy idegen nyelvet, megismernek egy másik kultúrát. És a család EGYÜTT van!

Hátrányként egy gyerek sem éli meg a külföldi létet.


Szóval szerintem a lehető legnagyobb hülyeség szétszakítani egy családot! És az előzőek indokait sem tartom logikusnak.


Pl. a hölgy, akinek 2 kisgyereke van, a férje pedig külföldön dolgozik. Miért van még Mo-n, és nem fogja a 2 kicsit, és megy a férje után???? Nem lenne jobb, ha együtt lennének? Egy 2 hónapos gyerek mellett se itt, se ott nem tud dolgozni. És sír, hogy mennyire hiányzik neki a férje, de a gyerekek miatt csinálják... Mert a gyerekeknek biztosan jó, hogy az apjukat nem látják..

2011. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A kérdező már írt,a anyagi okokból nm ment a férjével!
2011. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Nem a félrelépésről van csak szó. De, ha nekem azt mondjátok, hogy nem hiányzik a szex, ha hetekig, hónapokig nem vagytok a párotokkal, akkor ott már most problémák vannak. Vagy a közelsége, ölelése.

Nekem már az is rossz, ha a férjem éjszakás, és nem bújhatok éjjel hozzá.


Lehet, önzőnek tűnök ezen az oldalon, de mi például csak 1 gyereket vállaltunk, a párom előző kapcsolatából lévő kislány mellé. Mert a 1,5 gyereket viszonylag jó körülmények között el tudjuk tartani, marad időnk egymásra is, stb.

2011. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 22:45-ös hozzászóló.

Anyagi okokból nem ment a férjével? Ez ugye vicc? Európába mindenhová van fapados járat, a közelebbi városokba busz/vonat. Egyszer kéne kifizetni a jegyet, és együtt lennének. Így viszont a partner rendszeresen fizeti az oda-vissza utat, hogy néha lássa a családját. Szerinted melyik az olcsóbb???

Különben pedig ha már az egyiknek van kint munkája, a másiknak is könnyebb elhelyezkedni. Amellett külföldön meg lehet élni 1 fizetésből! (Amellett így is a kint dolgozó tartja el az itt maradtakat. Csak így még alig látják egymást.)


De mindegy nekem, a hülyeséggel nem lehet semmit kezdeni..

2011. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
tudom,nem ez volt a kérdés,de én sem vállalnék 1-nél több gyereket...nem tudnék nekik "nem"-et mondani semmire :(((
2011. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!