Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a magány! Külföldön...

Fáj a magány! Külföldön dolgozók, ti miként enyhítitek férjetek, feleségetek hiánya okozta szenvedést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%

nem megyek külföldre dolgozni a párom nélkül

a családnak együtt a helye, jóban-rosszban, szegénységben

2011. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Telefon,skyp,msn minden este :))

Ha ez nem használ,akkor vodkanarancs,de ez csak poén.

2011. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Jaa,a fizikai távollétet nem helyettesíti a kommunikáció,de hát valamit valamiért:))
2011. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Bocs nem helyettesíti,nem pótolja:))
2011. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Kedves első, ez sajnos nem így működik.

Ha már enni sincs mit, akkor muszáj lépni.


Interneten tudunk beszélni minden nap, az nagyon segít, de most pár napja mélyponton vagyok és még majd 3 hét, míg újra láthatom a férjem.

2011. máj. 26. 21:59
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem az első válaszoló vagyok, de szerintem igaza van, és így működik. A férjem külföldön kapott munkát, de mi is úgy gondoltuk, hogy a családnak együtt kell lennie, így összepakoltam a cuccom, és jöttem vele. Így most van mit enni, munka külföldön is van.
2011. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Az én párom tegnap ment el először külföldre dolgozni. Csak járok körbe a lakásba és nem tudom hol a helyem. Hiányzik. És valóban.....kedves első válaszoló. Szegénység az van, és a párom az építőiparban dolgozik, munka nincs, ha van is, akkor nem fizetik ki. Ez van...és a pénz az meg kell. 2,5 éves kislány és egy 2 hónapos várja itthon. Nagyon rossz nélküle.:-)

De az vigasztal, hogy a gyerekeknek lesz jobb.

És a páromnak még van 3 gyereke az előző házasságából.

Szép szavak, jobban, rosszban, gazdagságban, szegénységben. De tudod, a gyerekenek nem mondhatom, hogy nincs étel, mert összetartozás van helyette.:-(

2011. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Sajnos nálunk a körülmények nem engedik, hogy mindketten kijöjjünk.

És én sem lennénk itt, ha csak ketten lennénk, valahogy eltengődnénk, de ez nem élet és ha gyereket szeretnénk, arra szeretnénk felkészülni.

De mégis, aki kint van mit csinál a netes beszélgetésen kívül ha szenved?

Próbálok nem is gondolkozni, csak persze nehéz...

2011. máj. 26. 22:16
 9/30 anonim ***** válasza:
21%

Kedves utolsó!

Gondolom előtte sem ért fenékig a tejfel, de azért megszülted neki a 4. és 5. gyereket, hogy aztán külföldre menjen dolgozni, mert valamiből fizetni kell a másik 3 gyerek után is a gyerektartást!

Ezt magatoknak főztétek, és most ezt eszitek.


Mellesleg egy férj nem fog hónapokig, de még csak hetekig sem szex nélkül élni. Lehet a fejeteket a homokba dugni, de ez tény!

2011. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Összeszedi magát, és nem sajnálkozik, hanem a jó dolgokra gondol amiért teszik.

Felnőttként már elég erősnek kell lenni ilyesmi elviseléséhez különösebb szenvedés nélkül.

Talán ha barátaid családod van, azokkal el lehetsz, de velük is csak sopánkodsz, az nem segít. Egyébként 3 hét már igazán semmiség. Már látnod kell a kiutat az alagútból. Összeszedve, erősen, elfoglalva magad !

2011. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!