Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a szemét,...

Hogyan nyissam fel a szemét, buktassam le?!

Figyelt kérdés

Keylogger programmal a férjem minden beütött karakterét ellenőrizni tudom a gépen.

Nyílt szexuális ajánlatokat tesz más nőknek, live chateket és sexvideokat néz, de a nőket, akikkel bájolog, ismeri is, félek, nem tudom, mi legyen.

Ha lebuktatom, máshonnan fogja intézni ezeket.

Kirúgni...de lehet, hogy csak szórakozik, nem csinál semmit, ahogy mindig mondja, ha felvetem, hogy gyanús nekem.

Tuti neki állna feljebb, hogy nyomozok utána, de bmeg, miért találhatok valamit is? Mikor 3 hónapos a gyerekünk!!!


2011. máj. 19. 16:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
De te be tudsz lépni a férjed f*szbukjába?
2011. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

keylogger miatt minden jwelszót tudok de sosem tenném ha nm hozna ilyen nyomorult helyzetbe


ha csak gíyanú vol sosem tettem meg semmilyébe nm néznék bele...de ha ekkora okot ad...

2011. máj. 19. 17:36
 33/34 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem ne azon agyalj, hogy hogyan ne bukj le a nyomozás miatt, hanem egyszerűen mondd meg neki, úgy érzed, hogy problémák vannak a kapcsolatotokkal, beszélnetek kell. Aztán majd figyeld, vevő lesz-e a témára.
2011. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hát úgy értem, konkrétan tudod, kikkel kezdett ki. Őket kérdezd meg valamilyen formában, hogy miket mondott magáról és miket ígért nekik.


Mi a fejlemény azóta?

2013. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!