Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a szemét,...

Hogyan nyissam fel a szemét, buktassam le?!

Figyelt kérdés

Keylogger programmal a férjem minden beütött karakterét ellenőrizni tudom a gépen.

Nyílt szexuális ajánlatokat tesz más nőknek, live chateket és sexvideokat néz, de a nőket, akikkel bájolog, ismeri is, félek, nem tudom, mi legyen.

Ha lebuktatom, máshonnan fogja intézni ezeket.

Kirúgni...de lehet, hogy csak szórakozik, nem csinál semmit, ahogy mindig mondja, ha felvetem, hogy gyanús nekem.

Tuti neki állna feljebb, hogy nyomozok utána, de bmeg, miért találhatok valamit is? Mikor 3 hónapos a gyerekünk!!!


2011. máj. 19. 16:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos megemlítened a keyloggert. Azt nem mondhatod, hogy véletlenül megláttad a böngésző előzményeiben? Mert akkor még az se lenne, hogy minek nyomoztál utána, viszont szóba hozni szerintem mindenképpen érdemes.
2011. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
az a baj, h egy egész fbookos chatelést nem látsz előzményekben...
2011. máj. 19. 16:07
 3/34 anonim ***** válasza:
a facebook már menti a chat beszélgetéseket az üzenetekben..
2011. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Talán ha ki tudnád adni magad egy idegen nőnek, és provokálnád, hogy meddig megy el...
2011. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

nem lehet, hogy csak elhanyagolva érzi magát s azért társalog? 3 hónapos a kisbabátok, az az idő ami eddig csak az övé volt veled, mostmár ketté oszlik (jó esetben ketté, de lehet, hogy alig van időd vele foglalkozni)


nem szép dolog, hogy így viselkedik, szerintem nyugodtan mondd el neki, hogy mi a problémád, hogy ez téged bánt-idegesít s próbáljátok együtt megoldani

2011. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
talpraesett szó ismerős?
2011. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

mmm...van még egy kérdésem, ahol le van írva rendesen:

a Babák témában, Mit tennél, ha a férjed így tenne?

címmel.

Csak itt is szerettem volna feltenni.

2011. máj. 19. 16:18
 8/34 A kérdező kommentje:
minden esetben menti, nem találtam
2011. máj. 19. 16:19
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok. Most konkrétan a szexvideóra gondoltam, hogy azt pl. nem látod az előzményekben?


Amúgy azt megkérdezhetem, hogy miért telepítettél fel billentyűzetfigyelőt? Már alapból gyanús volt a férjed, és azért tetted, hogy megerősítse a gyanúd?

2011. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
nincs elhanyagolva, sőt...
2011. máj. 19. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!