Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le a felesegem?

Hogyan buktassam le a felesegem?

Figyelt kérdés
Mi egy 30-as hazaspar vagyunk,2 kislanyunk van,s kulfoldon dolgozunk es elunk mar evek ota.Olyan problemam van ugy erzem a felesegem megcsal a munkahelyerol valakivel,akit en szemelyesen is ismerek.A napokban tortent hogy a szamitogepen,pontosabban az interneten kerestem valamit,es a keresobe lattam hogy valaki magyarrol angolra fordittata hogy feltoltokartyas telefon.senki Nem szokot rajtunk kivul a gepunkhoz nyulni,csak a lanyaink,de a kicsi meg nem tud irni a nagy meg tokeletesen beszeli a nyelvet,a felesegem pedig nem tud sokat beszelni vagy irni.Utanna megneztem hogy mien oldalakat nektek meg es kiderult hogy egy masik mobilszolgaltatonal feltoltokartyas telefont kereset,en Nagyon meglepodtem eleinte hogy kinek kell feltoltokartyas telo hisz a csaladban mindenkinek van mobilja.Utanna kezdtem gyanakodni.Gondoltam megnezem a Mi mobilszolgaltatonknal a reszletes hivaslistat,hisz csaladi csomagunk van,vagyis tobb telo egy szamlan,es kiderult hogy volt 1-2 ismeretlen szamrol hivasa a felesegemnek tobszor is,es volt tobb sms,ejszaka is.Azutan en megneztem a telojaban hogy ki az de az sms-ek es a hivaslista is ki volt torolve.Utanna figyeltem fel arra hogy a telefont viszi magaval meg furdeni is csak nagyon ritkan hagyta elottem.Egyebkent O partykon dolgozik mint felszolgalo.Van amikor estere van amikor nappalra megy dolgozni,ez partyktol fugg.(az annya is ott dolgozik altalaban eggyutt vannak).Szoval en felhitam azt a telefonszamot es a " munkatarsa" vette fel,de en csak annyit mondtam hogy teves hivas.nagyon megdobbentett hiszen az anyosomnak mar tobbszor szolt a fonokuk hogy sokat beszel a felesegem azzal a ferfival,probalja mellozni.A felesegem minding mondta nekem hogy csak azzal a ferfival lehet beszegetni mert a tobbi bunko,meg csak o segitokesz.Azutan egy este megkerdeztem tole hogy van e viszonya valakivel,termeszetesen azt valaszolta hogy nincs.utanna en kerdeztem hogy ismeros- e az a telefonszam amit leirtam elozoleg,de o azt mondta hogy nem ismeri,nem tudja kie,majd utanna megkerdeztem hogy akkor ki ez hiszen sokat beszelnek egymassal es sms-t kuldenek,de o akkor is tagadta hogy o nem kuldott senkinek sem sms-t,es nem is hivott.Akkor mondta meg az igazat amikor a telefonjaban megmutattam azt a telefonszamot,csak mas neven elmentve.O akkor mondta hogy a munkatarsa szama es azert van elmentve mas neven,azert torolt ki minden sms-t,mert en feltekenykednek,es ballet rendeznek( jelzem nem vagyok az a tipus mar).Azt mondta csak baratok es nincs koztuk semmi,sms-en csak annyit uzentek egymasnak hogy mikor lessz party,hany orat dolgoztak stb.Szerintem ez hulyeseg hisz mindezt az anyosom is megtudta volna mondani.Az allitasa szerint a srac neki panaszkodott hogy a testverei alaakarnak tenni,a felesege elott,hisz o is hazas.A sexualis eletunk sem az igazi,nemugy mint regen.Szoval ebbol a sok apro jelbol tudom hogy megcsal,de nincs benne annyi gerinc hogy elmondja,ezert szeretnem lebuktatni oket,meg termeszetesen,hogy tisztabban lassam a dolgokat.Bocsanatot kerek az ekezetek miatt,de nincs a gepemen magyar ekezet kiosztas.
2011. szept. 22. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

a sztori 3/4-ig azt mondtam volna, ezek bármire lehetnek jelek, de ha tényleg letagadta a hívást...gyanús

de én nem foglalkoznék cselszövéssel, lebuktatással, esetleg annyit tennék, hogy beszélnék a 3. féllel is

ha meg menni akar a feleséged, úgyse tudsz mit tenni:(

2011. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Már lebuktattad, méghozzá elég okosan. Letagadta a dolgot, és csak akkor ismerte be, amikor már lebukott. Szerintem 90%, hogy megcsal, különben miért tagadott volna? Biztos nem azért, mert félt a jelenettől.

Szóval innentől az a kérdés, hogy mi lesz a továbbiakban?

2011. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Én a legközelebbi partin elmennék utána persze tisztes távolságból figyelném az eseményeket.
2011. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Minden jel arra mutat,hogy megcsal,ez szinte biztos,hogy jól érzed.Szerintem lesd meg,amikor dolgozik,menj utánuk,előbb-utóbb lebuknak.Itt már nem az a kérdés,hogy lebuknak e,hanem az,hogy mikor.
2011. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért kíváncsi lennék anyuka mennyire falaz nekik
2011. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
dobd ki azt a büdös ribancot!! nem szégyelli magát?? férje van és még ráadásul van 2 gyereke is, erre ő meg megcsal lefekszik mással. fuu de gusztustalan!!
2011. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólókkal: már lebukott. már csak neked kell eldöntened, mihez kezdesz a helyzettel. külföldi meló, 2 gyerek, basszus, nem irigyellek:(

az asszonynak pedig nyugodtan megmondhatod, hogy

-kisanyám, nincs ezen mit titkolni már, nem vagyok hülye, növessz gerincet és beszéljük meg, hogyan tovább.

Kitartást!

2011. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell lebuktatni? Már bebizonyosodott, hogy hazug és sunyi. Rakd ki a házból, vagy hagyd ott..
2011. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Hogy megcsal az biztos. De: "en feltekenykednek,es balhet rendeznek( jelzem nem vagyok az a tipus mar). Itt a baj. Feleseged nem mer lelepni, (meg nem) fel a balhek miatt, amit irtal, hogy voltak is. Ha meg ehhez hozzajarul/t a verekedes is, hat akkor...
2011. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de biztos megcsal. Én sem viszem a telefont sehova sem a lakásban magammal, kint van az asztalon, sőt ha fürdés közben kapok sms-t, sokszor megkérem a férjem, hogy olvassa fel, mert nincs okom félni..

Munka miatt meg pláne nem hiszem hogy vinné magával a telefont, annyira csak nem fontos a munkabeosztása...

Szerintem megpróbált hülyének nézni, és tagadni, hátha elhiszed. Azonban ne hidd el, sőt, még sztem az anyósod is mindent tud, csak biztos anyagiak miatt kellesz még te is a képbe, s ezért nem akar lépni a nő.. Sajnos ez a meglátásom. Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled..

Vaaagy, én bevágnám neki, hogy neked van valakid, és nem hagy a dolog nyugodni, és inkább elmondod. Megnézném a reakcióját. Ebben az esetben lehet azt mondaná, hogy neki is van valakije. Írd le az ötleted a kis viccről egy borítékba, add át neki, és a végén nyithatja ki, ha elmondtad. Így biztosítod magad, hogyha mégsem csal meg, te tiszta maradj. Vagy megmutatod itt, hogy innen volt az ötlet. De ha megcsal, erre biztos elmondaná.

2011. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!