Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a szemét,...

Hogyan nyissam fel a szemét, buktassam le?!

Figyelt kérdés

Keylogger programmal a férjem minden beütött karakterét ellenőrizni tudom a gépen.

Nyílt szexuális ajánlatokat tesz más nőknek, live chateket és sexvideokat néz, de a nőket, akikkel bájolog, ismeri is, félek, nem tudom, mi legyen.

Ha lebuktatom, máshonnan fogja intézni ezeket.

Kirúgni...de lehet, hogy csak szórakozik, nem csinál semmit, ahogy mindig mondja, ha felvetem, hogy gyanús nekem.

Tuti neki állna feljebb, hogy nyomozok utána, de bmeg, miért találhatok valamit is? Mikor 3 hónapos a gyerekünk!!!


2011. máj. 19. 16:01
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

16.28as

könnyű mondani

túl rafinált...

és visszanyertem az alakom, 1kg van rajtam pluszban csak... az is főleg cicin....

de ha elolvasod a linkelt kérdésnél a kommentjeimet, érted...

nem a videó a baj... az hogy szexre akar rávenni nőt, akit ismer is...

2011. máj. 19. 16:32
 22/34 A kérdező kommentje:

sajnos nincs, akivel cselezhetnék, de nem is akarok...magyarázatot akarok azokra a beszélgetésekre...

de utána tuti máshol folytatná, nem itthon...

2011. máj. 19. 16:33
 23/34 anonim ***** válasza:

Ma 16:28, ez nagyon ütős lehetett!!!


Kérdező: szóval akkor jól értem, alapból gyanús volt a férjed, és azért tetted fel a keyloggert? Mik voltak azok a gyanús jelek? Mert azokra is hivatkozhatnál. Mindenképpen beszélj vele, hogy úgy érzed, elhanyagol.

2011. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Szexuális ajánlatokat tenne más nőknek?

De mondjuk ha feltételezed, hogy effélét tesz, munkaérdekre fogná, amin -mondjuk valóban- sok pénz múlik, így biztosabban övé lesz a munka?


Nem tud konkrétumot, hogy mit tudok, vagyis miket.


Egy másiknak is, nem csak a munkával kapcsolatosnak...


Mert a videónézegetést éjjel elnézem, inkább..., de mondjuk nem értem, miért kell, mikor többször kinyilvánítottam már, hogy sok mindenre kapható vagyok, nem udvarolok neki, de kacérkodok, mondjuk így, ergó nem hiheti, hogy nem akarom.

Ha felvetem, hogy hiányolom, a bajokra, sok munkára, fáradtságára hivatkozva kéri, hagyjam, hogy ő kezdeményezzen, többre megyek, szinte felháborodik, hogy miért nem értem meg, és nem azon jár az esze, nem érdekli a szex (de senkivel, tehát nincs más), más nők.

Ahaa, akkor minek a live chat, meg a videók, és hogy egy csajjal csetelve, akit ismer, udvarol neki, legalábbis nálam annak számít, amiről tudok, szexuális ajánlatot tesz neki, stb., és (majdnem vagy igen, passz) "elintézi magát" utána, persze nélkülem, mikor már alszom a 3 hónapos kisbabánkkal. (Pedig tudja, hogy felébreszthetne...örülnék is neki.)


SEGÍTSÉÉÉÉG


már totál rosszul vagyok, ha erre gondolok, kimegy belőlem az erő, hányingerem lesz, szédülök...komolyan


pegid fiatal és csinos vagyok (ne értsetek félre, csak nem hinném, hogy másra szorulna...)

és közben mondja neki, hogy á videót nem kapcsolja be a "produkcióhoz", mert baja lehet...


A kérdező kommentje:

és még ő sértődik meg, ha feltételezem..., és milyen büszke a hűségére...


keyloggerem van, minden karaktert rögzít a titkos progi, amit beír...... még nem fedtem fel, mert akkor tuti nem itthon, hanem máshol intézné, és nem tudnám, mi van...ezért nem tudom, mit tegyek, így csak gyaníthatom, és "el kell hinnem", amit mond...


mit szólna egy ilyenolyan(kül. jelzők) sexhez? meg ilyenek...és egyéb udvarlások, szerelmes megszólítások...

a munkásat még meg is érteném, hogy értünk megy a kábítás, meeg nem csinálja, csak lebegteti...

de a másiiiik??????


és én vagyok a zemét, hogy feltételezem...mert ugye nem tudja, hogy olvastam mindet



rra gondolok, hogy azért kedveskedne mondjuk neki, hogy tuti övé legyen egy több milliós munka, de nem csinál elmondása szerint semmit vele, de a csaj szereti, ha bolondulnak érte

ezért,..

hetekig tartott ezt lenyelnem... de ha CSAk ennyi lenne...de nem, hiszen másnak is írt...



ja és bátran engedjem el vidékre melózni a csajhoz...ja.


bocs közben a gyerek a kezemben, nem ilyen p...raszt vagyok, csak nem tudok így rendesen íírni



bármit megkap tőlem, nem igaz, h vmi hiányozna...



és még ő fog megsértődni, h "nyomoztam"

mit lépjek? várjak ki, mi lesz még, miket ír?...


nem lehet, hogy "csak" jól esik neki, h dumál, meg ilyenek?

de azt nem értem, h akkor velem miért nem? nekem is lehet udvarolni, velem is lehet mindent, amit azokkal

és ez olyan aljas dolog, a babámmal nem akarok kiszúrni...és ha 'lebuktatom', akkor nyilván mindent megígér, vagy még ő sértődik meg, h kutattam, de utána tuti netcaféból írná ezeket...nem tudnám ellenőrizni, várjak,amíg konkrétat ír, h de jó volt veled ekkor, akkor?



ANNYIRA FÁJ!!!!!!


pedig nemrég házasodtunk, nem is évek, csak hónapokkal ezelőtt, pici a gyerekünk...én tényleg nem értem, ő nem 20 éves, mit akar???



fogalmam sincs, mit csináljak



és úgy is érzem, h nem olyan, mint régen, 1 éve pl., mondtam is neki, de szerinte sok a gond...a fenébe, mindig is az és az volt...

miért mással, másra kell ......? csinálni...



és még ő sértődik meg, ha feltételezek valamit...

vajon mi lenne, ha szembesíteném az írásaival...



lyan nehéz úgy tenni, mintha minden ok lenne, mikor már testi rosszulléteim vannak emiatt


és ha felnyitná a szemét a dolog? vagy nem..? nem tudom


arra is gondoltam h akinek írta h fél h baja lesz belőle, ha úgy tennék, mintha "valaki" elküldte volna a sorokat, mert írta neki, h fél, h kimásolja...

és mintha nekem elküldték volna és kinyomtatva elé tenném?

2011. máj. 19. 16:40
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy pont most, mikor ilyen kicsi gyereked van, jött elő ez a probléma. :((


Bocsi az erős megfogalmazásért, de így ismeretlenül is felháborít, amit művel a férjed, ennél nagyobb pofátlanságot még nem hallottam!


Nézd, szerintem nem kéne finomkodnod, egyszerűen mondd a szemébe, hogy tudsz a dolgairól. Nem kell bevallani a keyloggert, állítsd kész tények elé, hogy mindent tudsz.

2011. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

jaj nem tudom



addig csak feltételezés, amíg nem bizonyítom...

és ha tényleg szórakozik és nm csinál semmit??

2011. máj. 19. 16:51
 27/34 anonim ***** válasza:

ha aztmondod,hogy a lebuktatás után is folytatná,akkor mit akarsz még tőle?megvárod amíg meg is teszi?ha otthon nincs szex lehet máshol van.

Költözzetek szét,nehogy a te és a babád élete tönkremenjen már egy ilyen idióta csávó miatt.

2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de akkor se így "szórakozzon" (?). Mi az, hogy más nőknek tesz szexuális ajánlatot? Még ha csak "poén", akkor is elképesztő pofátlanság!
2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

facebookos kérdéshez: amikor belépsz az összes bejövő üzenetbe, a legalján a bal alsó sarokban apró betűkkel ott van, hogy archivált.. nekem angolul van, de csináltam egy screenshotot.. hátha.


[link]


Remélem tényleg csak szórakozásból, vagy kalandvágyból netszájhősködik, és semmi komolyabb nincs mögötte.. Kitartás!

2011. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

köszönöm nagyon hálás vagyok

sajnos ebben nincs ilyen, nincs alul semmi :S

2011. máj. 19. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!