Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Augusztusba...

Mitévő legyek? Augusztusba esküvő (lenne) a párom megcsalt

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg,hogy a párom megcsalt,sejtettem,megkérdeztem,beismerte.Időd kértem.hogy átgondoljam.De nemtudom mit tegyek?
2011. máj. 18. 15:59
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőt semmiképp nem tartanám meg...ne akarj huzsonkevés évesen elvált lenni.

bár én kidobnám a pasit,ennyi idősen túl fiatal vagy férjhezmenni...főleg egy ilyenhez

2011. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

*Azért egy fél pontja van,hogy beismerte,


Ugyan már! Magától sosem állt volna eléd, sosem vallotta volna be. Rájöttél, rákérdeztél, nem tudta letagadni. Szó sincs itt őszinteségről. Kikényszerített igazságról inkább.


Jól döntöttél. És NEM te vagy a hibás. Ezt olyan pasik akarják elhitetni, akik nem vállalják a felelősséget a saját hűtlenségükért, és olyan nők hiszik el, hogy ők a hibásak, akik inkább ezt hazudják maguknak, csak hogy ne kelljen beismerni, hogy sem a pasi, sem a kapcsolat nem tökéletes.

Pedig annak, hogy javítani lehessen egy kapcsolaton, első lépés annak fel- és beismerése, hogy nem tökéletes.

Amit tett, annak az az oka, hogy meg AKART csalni (főleg, mert kétszer is megtörtént), nem az, hogy nem figyeltél rá vagy ilyenek. Van szája, ha baja van, tud szólni, értelmes emberek (te kifejezetten annak tűnsz a hozzászólásaid alapján) meg tudják beszélni. Nem kell kapásból más ágyába mászni. Ha meg valami nem tetszik, tisztességesebb szakítani, és UTÁNA d*gni más nővel (nőknek pasival), hogy ne alázzuk meg azt, akit korábban szerettünk. Szerintem.

2011. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim válasza:
Az esküvővel én is várnék egy kicsit és átgondolnám a dolgokat. Engem is megcsalt a kapcsolatunk első évében a párom. Egy hónapos volt a kisfiunk mikor rájöttem az egészre és kész tények elé állítottam. Vagy a kisfia és én, vagy a másik nő. Én győztem. A nővel az én fülem hallatára szakított a munkahelyét otthagyta azóta is megvagyunk. Nem mondom, hogy 100 százalékig megbízom benne, de elég kevés esélyt látok rá, hogy újból megcsaljon. Nagyon nehéz a újra bizni a másikban, de ha nagyon szereted és "ő" is azt mondja és binyonyítja is akkor próbálj meg túllépni rajta.
2011. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Döntésem megvan már,úgy érzem,és ezt ma el is mondom neki,mégpedig az,hogy esküvő lefújva,kap xy időt a bizonyításra és feltételek is lesznek,ha így is "oké" neki a dolog akkor egy próbát megér,aztán majd meglátjuk.Remélem nem kell benne csalódnom többet,ha igen akkor le is ut fel is ut.vége..csak legyen erőm és akaratom,hogy a bizalom viszatérjen.
2011. máj. 19. 16:34
 55/59 anonim ***** válasza:

"csak legyen erőm és akaratom,hogy a bizalom viszatérjen."

-igazi bátor lány vagy, Kérdező!

a sok szenvedés és fájdalom után egy igazi jó is született: hogy jobban fogtok FIGYELNI egymásra..

ez fontos.

-és hiszem, mert érzékeny-értelmesnek tűnsz, majd később azt is felismered, mindennek az alapja-lényege a nyitott szívű figyelem.

(Ami nem egy előfeltevést akar látni, hanem azt, ami van, amint van..és úgy nagyon szépek a dolgok, mert igazak.)

üdvözlet.

2011. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Én az xy időt nem mondanám neki. Azért mert akkor látja a kiutat, és azt gondolhatja, oké ennyit kibirok, aztán majd látjuk. Te tudd az időt (sőt lehet te sem tudhatod pontosan), csak mondd, hogy adsz valamennyi időt ennek, de ne tedd hozzá, hogy mennyi ez. Ez az érzelmeidtől, gondolataidtól függ, és a bizonyításától.
2011. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:

Nem mondtam konkrét időt,hogy mondjuk "kapsz fél évet",nem!Azt mondtam neki,hogy kap időt és majd én látom,hogy alakul a dolog!Ebből ő nem tudhatja mikor dobom be az unalmast,hogy nem várok tovább,mert nem bízok benne!

Nem vagyok olyan erős csaj,csak próbálok józan ésszel gondolkodni a nehéz helyzetekben is ami nem könnyű,de muszály,azt mondják ami nem öl meg az csak megerősít,na majd meglátjuk!

2011. máj. 20. 17:32
 58/59 anonim ***** válasza:

engem nem igazán érdekelne hogy egyéjszakás kaland vagy viszony volt e. ha a férjemről tudtam volna meg ilyesmit, 1. nem megyek hozzá. 2. szakítok.h3. ha már a házasságunk alatt, akkor válok.

teszek rá mennyire bánta meg....és milyen fűt fát ígér hogy hűséges lesz. egy pasinak egy esélye van. azt igyekezzen megtartani.

Ha én képes vagyok hűséges maradni akkor legyen rá képes a férj/pár/ élettárs akárki...


26/N

2013. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
mi lett a sztori vége, kérdező?
szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!