Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Augusztusba...

Mitévő legyek? Augusztusba esküvő (lenne) a párom megcsalt

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg,hogy a párom megcsalt,sejtettem,megkérdeztem,beismerte.Időd kértem.hogy átgondoljam.De nemtudom mit tegyek?
2011. máj. 18. 15:59
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele,és fújd le az esküvőt! Undorító féreg a pasas, én biztos nem mennék hozzá... ha egyszer megteszi,akkor még egyszer,kétszer,ezerszer! Legyél egyedül inkább és heverd ki a csalódást,hogy legyen esélyed az új életre,semhogy egy ilyen senkivel összekösd az életed! A megcsalásnál nincs olyan,hogy "megbocsátás".Az életed akartad vele összekötni,hát milyen ember az ilyen? Dobd ki. Ennyi.
2011. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

4és fél éve vagyunk együtt,furcsán viselkedett,feszült volt,kérdezgettem és beismerte.Szexeltek 2szer is,nekem azt mondta túlórázik,hát túlórázott máson.Fél.hogy lemondom az esküvőt!A nőt ismeri 2éve már,a nő házas és van egy 2éves kisfia.Azt mondja megbánta,próbálkozik,próbál bizonyitani de az nem megy 3-4nap alatt!Szeretem nagyon,de ha lemondom az esküvőt az lesz a bajom ha nem akkor meg azon rágodom,hogy megérdemli-e hogy hozzámenjek,vele maradjak.

én 21 vagyok ő 23éves.

2011. máj. 18. 16:44
 23/59 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ott, inkább most, mint esküvő után.
2011. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
91%

Így, hogy leírtad a részleteket én is arra gondolok, hogy az esküvő felejtős sajna, sőt, ez a kapcsolat is. Kétszer szexeltek, egy helyen dolgoznak a nővel, folyamatosan ott lenne a csábítás, folyamatosan ott bujkálna benned a félsz, nem tudnál megbízni benne. Állandóan idegeskednél, az meg kinek lenne jó? Előtted is ott áll még az élet, ha ennek véget vetsz, fájni fog sokáig, de nincs késő, és egy idő után majd felülemelkedsz rajta.

Legalábbis szerintem.

2011. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Nem munkatársak,a munkatársának a sogornője!
2011. máj. 18. 16:49
 26/59 anonim ***** válasza:
60%

Neked kell érezned Kérdező. Mi nem dönthetünk helyetted sőt, tanácsot sem adhatunk neked. A saját életedről van szó.

Én erőt kívánok neked.

2011. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
0%

"Azt mondja megbánta" -kedves Kérdező,


ma16:12-kor amit írtam - a dühödt lepontozás jelzi,

nem az számít ma, ami az egyetlen igazán fontos lenne a világon, hogy szeretjük -e egymást.

Szerinted, nem az a fontos?

Ha meg tudsz bocsátani (hisz megbánta, bocsánatot kért),

ha meg tudsz bocsátani, csak akkor tudsz ezen gondolkodni.

2011. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Én pontoztam se fel se le senkit,nekem abból semmi hasznom,csak a véleményekre vagyok kíváncsi,tudom,hogy az én döntésem stb..stb.
2011. máj. 18. 17:05
 29/59 A kérdező kommentje:
:-(
2011. máj. 18. 17:08
 30/59 anonim ***** válasza:
72%

Így kicsit többet tudva a dologról, és a fiatalságotokról, talán lehet mégsem kellene az esküvőbe beleölni csomó pénzt még.

Nem szeretem a szavakkal való dobálózást, dobd ki egyből, egyszer, akkor többször is. Mert ez nincs így. De a ti esetetekben máris így van sajnos. Ebben a szituban, lehet, hogy úgy venné a párod, hogy megbocsátassz, mégis nagy dolgokba belemégy vele még így is , akkor hát nyugodtan lehet ezt csinálni. Én hogy megtanulja, talán nem tartanám meg az esküvőt, ugyanakkor nem jelentené azt sem, hogy külön kellene menni. Nem. Próbálni elfogadni egymást, megérteni, ismerni jobban kinyomozni, hogy hogyan változik, és hogy te hogyan tudsz megbocsátani.

Fiatalok vagytok, és inkább mondd le még nincs késő, mint belemégy, onnan kilépni még nehezebb hidd el, mint most megállítani.

2011. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!