Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Augusztusba...

Mitévő legyek? Augusztusba esküvő (lenne) a párom megcsalt

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg,hogy a párom megcsalt,sejtettem,megkérdeztem,beismerte.Időd kértem.hogy átgondoljam.De nemtudom mit tegyek?
2011. máj. 18. 15:59
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
95%

Én is lemondanám az esküvőt.


Őszintén szólva szakítanék is. (Pontosabban megtettem eljegyzés előtt pár hónappal, ugyanezért, és nem bántam meg.)

Ha nagyon nem akarsz szakítani, halasszátok el egy évvel, addig eldől, mi lesz veletek.

Ha következmények nélkül megbocsátasz és hozzámész, biztos lesz benne, hogy bármit megtehet - és meg is fogja tenni, ezt biztosra veheted. Számtalan ilyet láttam, a nő tűr "most utoljára".


Ha netán voltak problémák (de akkor minek az esküvő?), arra sem az a megoldás, hogy megcsaljuk és megalázzuk a másikat. A hűség döntés kérdése, ő másképp döntött. Minden más csak kifogás.

Hogy te mennyit bírsz elviselni, te tudod. Nálam ez már nem fér bele.

2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
94%

Inkább légy egy kezdetben szomorú szingli, mint később elvált asszony! (pláne ha fiatal vagy)

Most még választhatsz.

Ha igent mondasz neki, akkor szemet hunysz a megcsalása fölött.

2011. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
94%

esküvőt lefújnám az biztos

és 99%,h ki is tenném a szűrét...

2011. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
62%

Sokadik honap terhesseg kire igy, kire ugy hat, kisbabaval is megoszlik a figyelem, es meg ki tudja, milyen idöszak adodhat az eletben, amikor valamiert kevesebb vagy nincs egy darabig szex... Ilyesmikre is gondolj szerintem. Ha az esküvöi keszülödes alatt megcsal, milyen lesz ilyen szitukban? (Igencsak jo oka kellett, hogy legyen, ha majd ezekben a helyzetekben mintaferj lesz.)

16.18

2011. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
17%

Ez nem szemhunyás, hanem megbocsátás. Hol van az garantálva, hogy oké most szét mennek, talál mást, aki nem csalja meg esküvő előtt, de utána igen. Különben válásnak más okai is lehet, mint megcsalás.

Neked kell tudnod, hogy mennyire ismered őt, mennyire bízol benne. Hányszor tette meg, egyszeri alkalom volt e, vagy érzelmileg nem stabil a szerelme irántad. Ha úgy érzed stabil, csak hát elkövette e hibát, amit más is elkövethet, inkább esküvő előtt, mint után.

Addig még van egy kis idő, hogy bizonyítson, adj neki esélyt szerintem, de ne csinálj úgy, mintha ez rendben lenne teljesen. Sok házasságban is előfordul ez, mégis átmennek a nehezén, és van ahol visszatér a boldogság.

Te érzed megéri e neked, hogy vele maradj, vagy már nem fogsz tudni bízni benne. Persze most még nem, és nem tudhatod a jövőt, de valamennyire azért csak ismered magad, hogy menni fog e ez neked, vagy sem.

2011. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
42%

Hasonló helyzetben voltam mint te,az esküvő elött derült ki h megcsalt. Le akartam mondani az egészet,de a szüleim nem engedték,emlékeztettek h rengeteg pénzt beleöltek ők is én is az esküvőbe,és akkor azt már nem kapom vissza. Azzal vígasztaltak h most egy jót eszek,iszok,mulatok,és ha ugy van esküvő után még mindig elválhatok(sőt lehet h ugy jobban járok).

Meg történt az esküvő,a nászéjszaka borzalmas volt a haragszom rád miatt,és még most 3 hónap után se tudom jó ötlet volt e az esküvő. Bár férjem mindent megtesz h visszanyerje a bizalmam

2011. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudnék tiszta szívvel igent mondani neki.

Ez később csak rosszabb lesz.

2011. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
86%
sokan irják hogy tudni kéne a részleteket, nem irtál eleget és igy nem tudunk segítnei. hát szerintem meg ennyi épp elég amit leírtál. nem tudok elképzelni semmi olyan "enyhitő körülményt" ami miatt ne azt tanácsolnám hogy azonnal dobd ki!!!
2011. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyen. Én lefújtam az esküvőt. Utána egy évig még szenvedtem nélküle, de mára boldog vagyok hogy így döntöttem és új párom van, akivel imádjuk egymást.
2011. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen esetben nem érdekesek a részletek...


Verd agyon és dobd ki!!! Én még a kutyát is ráuszítanám!!!

2011. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!