Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Augusztusba...

Mitévő legyek? Augusztusba esküvő (lenne) a párom megcsalt

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg,hogy a párom megcsalt,sejtettem,megkérdeztem,beismerte.Időd kértem.hogy átgondoljam.De nemtudom mit tegyek?
2011. máj. 18. 15:59
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
88%
Na ez egy jó kérdés. Nem irigyellek.
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
85%
Hogy történt?
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
84%
Hányszor csalt meg? Egyszeri eset volt, vagy viszony? Miért csalt meg? Volt valami problémátok, nem figyeltetek eleget egymásra, stb.? Ő mit szólt, mikor szembesítetted? Szereted?
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
71%
Mit tegyél? Ne tőlünk várj tanácsot. Te élsz a kapcsoaltban jó esetben évek óta, te tudod. Ennyi meg még felületes tanácsnak is nagyon kevés, tudni kéne a körülményeket, a megcsalásról, a kapcsolatotokról, te hibásnak érzed-e magad, hogy viselkedik, stb... mindig kettőn áll a vásár, a másik fél hibája, viselkedése is okozhatja, ha az egyik a megcsalás útjára téved. Nem mentegetni akarom, csupán tényszerű és tárgyilagos vagyok, ettől még maga a megcsalás ténye elítélendő, de a körülmények változóak.
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
68%

Jó lenne tudni a részleteket.

Mikor, kivel, miért, hogy derült ki.

Úgy talán ki tudunk sütni együtt valami megoldást..

2011. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
93%

Milyen jó, hogy esküvő előtt derült ki.

Én mondjuk nem tudom mit csinálnék, de legalább van időd mérlegelni.

2011. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos, hogy lemondanám az esküvőt! Lehet kicsit bele is halnék a fájdalomba, csalódásba, de akkor is! Most gondolj bele képes lennél besétálni a templomba és igent mondani a lelkedben egy hatalmas űrrel? És ha már most megcsalt szted nem fog, amikor összeházasodtatok?

Szerintem mindeképp mond le, vagy halasszátok el! De persze neked kell tudnod, de véleményem szerint az esküvőnek az örömről a boldogságról kellene szólnia életed legszebb napjának kellene lennie, nem pedig arról hogy kételyek vannak benned, csalódások és fájdalmak a lelkedben és azon gondolkozol vajon jól döntöttél-e!

2011. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
13%

1.ha szeret téged, akkor bocsásd meg neki

2.azt, hogy Te is szereted-e: csak a teljes megbocsátás után fogod tudni tisztázni magadban

3. ha igen: sok boldogságot az ifjú párnak!

2011. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
92%
Eskuvo lefujva.
2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
19%
Joval az esküvö utan en mar egyaltalan nem latom annak jelentöseget (csak papir), emiatt ugyanugy döntenek, mintha nem lenne esküvö. Tehat ha a megcsalas miatt megszakitanad vele a kapcsolatot, megszakitanam (ennek következmenye az esküvö visszamondasa), ha meg megbocsatanad ha nem lenne esküvö, akkor esküvövel is megbocsatanam. Mondjuk, annyival megis befolyasolja, hogyha az esküvöi keszülödesben megcsal, mire szamitassz utana? (Nekünk "levegöt venni" sem volt idönk...)
2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!