Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Augusztusba...

Mitévő legyek? Augusztusba esküvő (lenne) a párom megcsalt

Figyelt kérdés
Pár napja tudtam meg,hogy a párom megcsalt,sejtettem,megkérdeztem,beismerte.Időd kértem.hogy átgondoljam.De nemtudom mit tegyek?
2011. máj. 18. 15:59
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
6%

Azon múlik, meg tudsz-e bocsátani, ez igaz. Hogy ezek után is meg tudsz-e majd bízni benne, hogy bárhová is megy egyedül - nem csal meg; ha megint azt mondja, hogy túlórázik - nem csal meg; ha nem gyanakodsz rá, ha feltétel nélkül meg tudsz neki bocsátani úgy, hogy nem fogod minden kisebb veszekedésnél és veted a szemére, akkor működhet. De ha benned marad a tüske, akkor nem fogsz tudni megbízni benne, ami neki is, neked is kellemetlen lesz.

Ha meg tudsz benne bízni ezek után, akkor próbáljátok meg, hátha. Főleg, ha szeretitek egymást.

2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Valószínű jobb lenne ha esküvő nem lenne,aztán majd alakul valahogy,én nem fogom magam strapálni az biztos,nem én tehetek róla,az igaz,hogy feszült vagyok mostanság,mert anyukám halála megviselt.Amúgy nem is lenne sehogyan sem nagy eskűvő,csak polgári a szűlőkkel,tanúkkal,vacsi,torta és kész,nem akarunk sokat költeni,vagyis ez volt a terv de ez most változik szerintem.
2011. máj. 18. 17:15
 33/59 anonim ***** válasza:
91%

Én biztos lemondanám az esküvőt, legalábbis jó időre elhalasztanám. A többi a körülmények függvénye lenne, hogy meg tudnék-e bocsátani. Addig biztos nem mennék hozzá, amíg nem érzem úgy, hogy megint megbízok benne.


Én, személy szerint, ha a te helyzetedben lennék, nem is biztos, hogy folytatnám a kapcsolatot. Vannak helyzetek, amikor a történteket át lehet gondolni, meg lehet beszélni, meg lehet bocsátani idővel, ha például olyasmi történik, hogy egyszeri kaland ittasan egy buli hevében, vagy egy nagyobb veszekedésünk alatt kétségbeesésében máshoz fordult egyszer. Ezek sem valami jók, de mindenki hibázhat, ha erős a szerelem, a szeretet, talán még egy-két ilyen hibát meg lehet bocsátani.


Csakhogy a te párod nem is egyszer tette meg. Tudod, ha érzem, hogy hibáztam, az a legkevesebb, a minimálisnál is minimálisabb, hogy nem ismétlem meg.

2011. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
89%
Esküvőt én lemondanám, az fix. Onnantól kezdve úgy döntesz ahogy akarsz, mert minden embernek másmilyen "szintű" önérzete, illetve büszkesége van. Én pl a helyedben tuti ajtót is mutatnék egyúttal, sajnos vagy nem sajnos én ilyet képtelen vagyok megbocsátani, ez olyan szintű belegázolás a másik becsületébe, amit én soha nem tudnék elfelejteni. Annak meg nincs értelme, hogy az ember megbocsát, a bizalom ugyan elveszett, de folyamat gyanakvó lesz és képtelen elfelejteni, ami történt. Mondogasd magadba és hidd el, hogy ennél van jobb, és te sokkal jobbat érdemelsz!
2011. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Megcsalás az mindig nagyon csúnya dolog,de pláne most amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá,anyum januárbn halt meg és most ez :-( ez nekem sok,nem tudom mi lesz teljesen kétségbe vagyok esve..
2011. máj. 18. 17:34
 36/59 anonim ***** válasza:
39%

(17:00 vagyok- ha gondolod, írj privit, mert egy 16 évesen nyíló, valószínű első szerelmet nem lehet csak úgy kidobni -ez életre veled marad, bárhogy alakul)


"mert anyukám halála megviselt."-írod Kérdező

- ezt a veszteséget fel kell dolgozni!

amíg ilyen nagy szenvedés van rajtad:

NE HOZZ SEMMILYEN DÖNTÉST. Addig ami szükséges, hétköznapi teendőket el kell látni, odafigyeléssel,

de semmilyen életreszóló döntés, kezdés nem lehet,

mert az törvényszerű, hogy a rossz állapotban lévő lélek magához lerántja.

2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
93%
ha van egy csöppnyi eszed, soha nem mész hozzá feleségül!!!!
2011. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
90%
Halaszd el az esküvőt, sok mindent kell feldolgozz. 1-2 évet lehet még várni az esküvővel, még fiatalok vagytok mind a ketten. Kitartást Neked!
2011. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
96%

Esküvőt lemondanám, pasit kukáznám!


Fiatal vagy még, miért esküdnél meg egy olyannal, aki már most a hátad mögött kef.élget mást! Sokkal JOBBAT érdemelsz!


Írta valaki. Mi lesz, ha terhes leszel, ha rosszul leszel, ha hízol, ha veszélyeztetett leszel, ha már meglesz a baba és fáj itt fáj ott, fáradt leszel? Na akkor aztán persze mindegyik aki csal azt mondja, hogy mert persze neki lehet, mert ő áldozat! (ami persze egy nagy humbug)


Eltűrnéd a megaláztatást?


Ha egyszer sőt ebben az esetben már kétszer! megtette akkor ugyanúgy megfogja többször is, csak épp vagy mással, vagy óvatosabb lesz...


Tényleg egy ilyen senkiházival akarsz együtt élni?


(Kisgyerekes megcsalt elvált anyuka)

2011. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
97%

""Azt mondja megbánta" -kedves Kérdező,


ma16:12-kor amit írtam - a dühödt lepontozás jelzi,

nem az számít ma, ami az egyetlen igazán fontos lenne a világon, hogy szeretjük -e egymást.

Szerinted, nem az a fontos?"


Szerinted ha elmúlik a szerelem és még csak nem is tisztelem annyira a páromat, hogy ne alázzam porig az esküvő előtt egy megcsalással (itt ugye nem is egy alkalom volt) akkor később mi lesz, amikor jönnek majd a problémák?

Alapból lefújnám az esküvőt, de ott is hagynám igazából. Ez a férfi nem érdemel meg téged. Szerinted akár egyszer is eszébe jutottál, miközben a másik nővel szexelt? Még talán akkor a másik nőre gondolt, mikor veled volt. Nem véletlenül történt meg kétszer is a dolog...

2011. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!