Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok ezek után a...

Együtt maradnátok ezek után a párotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy három éves kislányunk,eddig a szüleimnél éltünk.Egy hete hoztunk egy kiskutyát(van már két németjuhászunk),és mikor hazaértünk vele,édesapám kijött,megfogta a kislányunkat,aki nagyon sírt,mert a két nagy kutya megtámadta a picit.Én felkaptam a ksikutyát,párom meg fogta a két németjuhászt,akik jobbról-balról őt is harapdálták.Apám meg a kislányt fogta,én meg elvittem a kiskutyát,mehogy kiszabaduljon a két nagy,és nekem rontson a kicsi miatt.Párom mondja,hogy vigyem be a lakásba.Erre apám megkérdi,hogy hova?Párom rávágja,hogy hova vinné,anyámba,erre apu hogy oda kellett volna,páromnál elszakadt a cérna,lesz@rházizta apámat,s azt mondta neki hogy ne szidja az anyját,mert pofon csapja.Na itt elegem lett,leállítottam.Ő elment,keresett albérletet,hogy költözzünk oda.Talált is,megbeszéltük,hogy majd elsején mi is bemegyünk a kislányunkkal,ő addig ott van,mi meg hétvégén.De bennem olyan hatalmas tüske van amiatt,hogy így beszélt apámmal,hogy el se tudom mondani.Megértem őt is,hogy ideges volt,mert egyedül fogta a két németjuhászt,apu meg csak állt,holott segíthetett volna neki,mert én a kislányunkat fel tudtam volna még kapni,hogy bevigyem,meg párom is kapkodták a kutyák,de egy hatvan éves férfinek ilyent mondani,ezt szerintem soha nem fogom neki megbocsájtani.Ti mit tennétek a helyemben?
2011. máj. 17. 09:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A két németjuhásszal soha nem volt még semmi féle gond.Az egyik már 13 éves,rengeteget foglalkoztunk/foglalkozunk vele,barátságos,kedves kutya,a másik az ő kölyke,már ő is 4 éves,igaz vele kevesebbet tudtunk foglalkozni munka,meg egyéb dolgok miatt,de ő vele se volt soha gond,sőt már volt is nálunk kiskutya,igaz átmeneti ideig,mert bátyámék mikor költözködtek tavaly,akkor vettek egy kutyát,és kb két hétig nálunk volt,míg a másik háznál megcsinálták a helyét,és nem volt vele gond.De ez a kis kutya teljesen megbolondította őket.Udvaron szerettük volna őt is tartani,nem a lakásban,csak a két kutya elől,míg eldöntjük,hogy mi lesz vele(max egy óra),addig vittük volna be a lakásba.De visszavittük párom anyjának,hogy csináljon vele amit akar,máskor meg mielőtt össze vásárol mindent,előtte kérdezzen.
2011. máj. 17. 10:40
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
Elég éretlennek tűnsz, ha emiatt az incidens miatt megfordult a fejedben hogy elhagyod a férjed, aki megmentett téged, a kislányodat meg az apádat attól hogy nektek essen a két kutya. Nem azon töprengsz, hogy inkább hagyta hogy őt harapdálják, hanem azon hogy közben mit mondott. Kérdem én, te mit mondtál volna abban a helyzetben? Semmit, mert valószínű sosem vállaltad volna be. Inkább csak szájalsz mint apád! Nem esik messze az alma a fájától.
2011. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%
Szegény kutyus:( Azért tök jó, hogy ide-oda dobáljátok mint egy darab rongyot... inkább adtátok volna oda valakinek, de nem kellett volna visszavinni a párod anyukájához:S ő mit fog vele csinálni??? gondolom kinyírja mert neki nem kell...
2011. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj de te ritka ostoba ember lehetsz. Ot van két németjuhász felspanolva,szerencsétlen férjedet majdnem szétszedik és te azon riníálsz,h bemert szólni az édes kedves apukádnak,mellesleg a leírtak alapján ne ma férjed kezdte a kötözködést. talán jobban is járna ha elhagynád,egy ilyen házisárkánnyal nem élnék együtt

21/L

2011. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 napietus ***** válasza:
0%

én a jövően a köszönését sem fogadnám egy olyan embernek, aki:


1. hoz egy akármilyen állatot abba a házba, ahol kegyelemből élhet


2. ezek után még így mer beszélni az én édesapámmal.


menjen az albérletébe egyedül, Te meg neveld fel a kislányodat szépen, szeretetben. egy ilyen embertől sok jót úgyse tanulhatna. szerencsétlen hülye :S

2011. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
Eszembe nem jutna ilyesmi miatt szakítani.
2011. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 napietus ***** válasza:
0%
akik ilyen jól lepontoztak, gondoljanak bele, nekik hogy esne, ha az apjukra, akit szeretnek, valaki, akit ő befogadott a házába, azt mondja, hogy sz@rházi. be sem engedtem volna hogy tegye a lábát többet abba a házba...
2011. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Neptunusz!


Igazán marha nagy édesapa lehet az, aki végignézi, hogy egy "idegen" tart vissza két acsarkodó, megvadult németjuhászt attól, hogy a lányát, SŐT a saját unokáját harapdálják meg. Szájalni volt bátorsága... tenni jóval kevesebb. Akit leanyázott, annak köszönheti, hogy nem harapták meg esetleg Őt is a kutyák.

Itt bátran hangoztatod a magadét, de megnézném, hogy reagáltál volna TE ugyanebben a helyzetben.

A kérdező jó ostoba, ha ezért szakít a párjával. De inkább szakítsanak is, ez a szerencsétlen ember, jóval jobb párt érdemelne. Csak a kislányt sajnálom... :( A kérdező arra sem gondol, hogy a kislányának apa is kéne...a saját apja 60 éves korára csak felnőtt már annyira, hogy megértse, nem leányálom, két megvadult kutya közt álldogálni, mi közben harapdálják. Ha erre nem képes, akkor nincs miről beszélni.

2011. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 napietus ***** válasza:
25%
"Apám meg a kislányt fogta". és nem az ő ötlete volt ez az egész, hanem a kérdező kedves párjáé.
2011. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!