Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok ezek után a...

Együtt maradnátok ezek után a párotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy három éves kislányunk,eddig a szüleimnél éltünk.Egy hete hoztunk egy kiskutyát(van már két németjuhászunk),és mikor hazaértünk vele,édesapám kijött,megfogta a kislányunkat,aki nagyon sírt,mert a két nagy kutya megtámadta a picit.Én felkaptam a ksikutyát,párom meg fogta a két németjuhászt,akik jobbról-balról őt is harapdálták.Apám meg a kislányt fogta,én meg elvittem a kiskutyát,mehogy kiszabaduljon a két nagy,és nekem rontson a kicsi miatt.Párom mondja,hogy vigyem be a lakásba.Erre apám megkérdi,hogy hova?Párom rávágja,hogy hova vinné,anyámba,erre apu hogy oda kellett volna,páromnál elszakadt a cérna,lesz@rházizta apámat,s azt mondta neki hogy ne szidja az anyját,mert pofon csapja.Na itt elegem lett,leállítottam.Ő elment,keresett albérletet,hogy költözzünk oda.Talált is,megbeszéltük,hogy majd elsején mi is bemegyünk a kislányunkkal,ő addig ott van,mi meg hétvégén.De bennem olyan hatalmas tüske van amiatt,hogy így beszélt apámmal,hogy el se tudom mondani.Megértem őt is,hogy ideges volt,mert egyedül fogta a két németjuhászt,apu meg csak állt,holott segíthetett volna neki,mert én a kislányunkat fel tudtam volna még kapni,hogy bevigyem,meg párom is kapkodták a kutyák,de egy hatvan éves férfinek ilyent mondani,ezt szerintem soha nem fogom neki megbocsájtani.Ti mit tennétek a helyemben?
2011. máj. 17. 09:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Először is nem vittem volna kiskutyát két nagy németjuhász közé.......
2011. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha amúgy rendben vagytok akkor nem kellene ezen rágódnod. Indulatból mondta- biztos veled is előfordult már, hogy így reagáltál valamire.

Költözzetek el, nem egészséges így együtt lakni a szülőkkel.

2011. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Na, ezért nem szabad szülőkkel lakni. Amúgy szerintem a párodnak volt igaza, jó csúnyán beszélt, de az apád kezdte. Mi van ha beviszi a kutyát a házba? Utálom ezt a mentalitást. De mindegy, nem ez a kérdés. Nehogymár emiatt akard elhagyni a gyereked apját.. Ez szerintem meg se kéne forduljon a fejedben.
2011. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

minek vittetek úőgy oda 3. kutyát hogy ezt előre meg sem beszéltétek?

én pl lakásba be nem engednék akármekkora kutyát sem, elvégre kertes háznál a kuyt a kertbe az ember pedig a házba lakó, szóval ha emiatt elmentel albérletbe az a ti bajotok szerintem. Az emberek úgy tudnak egymssal jól kijönni ha ELŐRE megebszélitek hog ymi lesz, lásd: Apuka evszünk egy új kiskutyát. Ésha ő azt mondja hogy a 2 nagykuty amellett ha baj lesz a kicsivel, akkor nem hozhatjátok be a házba,mert sejtem a ház Apukád-é akkro nagyon egyszerű, nem hoztok kiskutyát. Szerintem tehát Apukád jogosan a saját életterét védte.. ahol lakhattok,de kuytával egy házban nem akar élni, ami érthető. Ha emiatt albérletbe mentek az a saját hibátok miatt van...

2011. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

természetesen együtt maradok életem választott párjával,

gyermekeim apjával.


A kutyákborzolta indulatos eseményt megpróbálnám békítéssel jóvátenni! Szabad azt mondani:

'Bocsánat, ideges voltam , megbántam.'

Mindenki indulatos volt össze-vissza beszélt - a kutyák miatt- de azért nehogy már a kuyák határozzák meg az életünk legfontosabb eseményeit, ne menjünk le kutyába..

2011. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ti nagyon hülyék vagytok. Te és a párod.

1. Mi a francnak vittetek még egy kutyát mikor már van kettő és azok sincsenek megnevelve??? Szerencsétlen állatokhoz nem értetek az már fix.

2. Apukád tudott róla, hogy viszitek?? Arról is tudott, hogy a lakásban akarjátok tartani?? Mert nekem a "hova?" kérdésből nagyon úgy jön le, hogy nem... Ha pedig ez tényleg így van: a szüleid beleegyezése nélkül mégis hogy gondoltátok??

3. Én is ideges lennék ha két németjuhász harapdálna...


Egyébként pedig, bár ezt az én személyes véleményem, soha semmilyen körülmények között nem alapítanék úgy családot, hogy a szüleimmel kell együtt élnem. Nem azért mert nem szeretem őket, hanem mert normális ember a saját életét saját lakásban saját szabályok között akarja élni. A szüleimnek is van lakása, ott ők élnek úgy ahogy akarnak és tisztelem őket annyira, hogy a saját akaratomat nem kényszerítem rájuk, nem hozom őket olyan helyzetbe, hogy idős korukban is kompromisszumokat kelljen kötniük.

Szóval szerintem már itt elrontották ezt az egészet. Költözzetek minél hamarabb.

Ha pedig a párod bocsánatot kér tőled is meg apukádtól is akkor szerintem rendben van.

2011. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Ezért nem hagynám el a párom. Persze nem szabadott volna ilyet mondani, de az idegesség bárkiből bármit kihozhat. Ha mondjuk utána bocsánatot kér apukádtól akkor meg pláne szent a béke.
2011. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Együtt.Ettől még nem dől össze a világ.Inkább arra gondolj, h történhetett volna nagyobb baj is(a lányoddal a kutyák miatt)....
2011. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
56%
Ha alapból nem ilyen természetű, csak ez a stresszhelyzet váltotta ki, akkor igen. Persze meg kéne beszélni, hogy mindenki bocsánatot kér a másiktól.
2011. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Én megértem a párod, de kérdés: miért laktok a szüleidnél?
2011. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!