Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok neki, vagy maradnátok a jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés

Ex barátommal 4 év után szakítottunk 3 hete. Én már a kapcsolatban megkedveltem egy srácot, de még próbáltam a kapcsolatért tenni. Utána volt párom is mondta, hogy szakítsunk, mert ő más csajokkal is akar lenni. Utána megtudta, hogy a szakítás után 2 héttel én összejöttem ezzel a sráccal. Ezután egy csokor rózsával megjelent az albérletem előtt, és könyörgött, hogy jöjjünk össze újra. Azóta ezen eszem magam. Már nem érzem, hogy szeretném expáromat, ha a jelenlegire gondolok, akkor forr a vérem, és alig várom, hogy lássam:)

Viszont bánt, hogy ő próbál elfelejteni, de tudom, hogy ennek így kell lennie, ha nem akarok összejönni vele. Valójában tipródom, mert jelenlegi páromat nagyon szeretem, de távkapcsolatban vagyunk, 200 km van köztünk, és jobb esetben minden 2. hétvégén találkozunk. Picit félek attól, ha exem összejön azzal a csajjal, akivel anno meg akart csalni, akkor azt hogy fogom viselni. Biztos vagyok abban, ha itt lenne párom, akkor nem érdekelne, hogy exem épp mit csinál. Csak így nehéz picit.

Eddig exem nekem mondta el, hogy mennyire hiányzom neki, és mennyire bántja, hogy ezzel a sráccal vagyok. Ha hétfőn nem jött volna hozzám, és nem mondta volna el, hogy ő változott, és velem képzelte el az életét, csak azért akart szakítani, mert szünetet akart, hogy megtudja mennyire hiányzom neki, akkor már boldog lennék jelenlegi párommal. Ő erről nem sokat tud, annyit mondtam el, hogy exem nehezen felejt el, és én tartom benne a lelket, hogy ne omoljon össze, mert hogy igenis talál helyettem valakit.

Miért érzem ezt? Miért bánt, hogy exem el akar felejteni, miközben egész héten erre vágytam, és arra, hogy vele barátok maradhassunk, párommal pedig boldog lehessek.

Tanácsoljatok valamit, mert úgy gondolom, hogy jelenlegi párommal helyes maradni, de mi van, ha a 4 éves kapcsolatot kellene folytatni?


21/L


2010. szept. 26. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Összefoglalnád pár mondatba? Fáradt vagyok hogy ez esszét elolvassak.
2010. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megint ez a szünetes marhaság. Hagyd az egészet.

Azért érzed ezt, mert fontos neked. De ez nem baj. A leírtak alapján nem vagy szerelmes.

2010. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a régi fiúdba nem vagy szerelmes. Maradj a jelenlegivel.
2010. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez csak egy alapösztön az emberben, hogy ami már nem lehet a miénk, azután valahogy kapni akarunk

ez soha nem jó döntés

a jó döntés, mindig egy nyugodtan átgondolt, megfontolt gondolatok eredménye

az expárod is ezt érzi most, hogy elveszít, tehát kapni akar utánad

ő benne is csak ösztön van, de lehet a végén megköszöni, hogy erős voltál

2010. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gratis30 ***** válasza:
Én nem kezdenék vele újra semmit! 4 év ide- vagy oda, ha más után vágyik menjen, mert utánna a kapcsolatotokba beágyazódik a bizalmatlanság. Ki tudja ismét mikor áll elő ezzel megint. A 200km- meg csökkentsd szerintem a távapcsikban én nem bízok. Keress egy közelebbi partnert és vele kezdj új életet.
2010. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jöjjön csak össze a csajjal,neked is van barátod akkor meg miért zavarna majd téged.Javasold ezt neki,veregesd vállon és mutasd meg a helyes irányt.
2010. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem!

Nem bocsátanék meg neki.

Hogyhogy összejön azzal a csajjal, akivel anno meg akart csalni? Ha már a kapcsolat alatt meg akart csalni, akkor nem érdemli meg, hogy vele legyél!

Küldd el a fenébe.

2010. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet,hogy még mindig szereted a volt párod?Csak 4év az hosszú idő és nem érzed már azt a "tűzet" ami volt az elején.A mostani fiúért meg forr a véred!Igaz?És ha vele leszel 1-2-3-4évet utána lehet,hogy vele is ugyanezt fogod érezni.A szerelem egy idő után szeretet lesz.Én azt tenném,hogy átgondolnám tiszta fejjel a sok szép nevetést és élményt amit a 4év alatt éltetek át együtt.És megérzed ha szereted és akkor békülj ki vele.Szerintem a volt párod nagyon szeret ha 4év után így bevallja még mindig a dolgokat!
2010. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!