Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha tudnátok, hogy nem akar gyereket tőletek, mert már van neki kettő?

Figyelt kérdés
A férfi még nem vált el, különélnek kb 3 hónapja, a mi kapcsolatunk bő egy éves.. Én nem szeretnék a gyerekről lemondani... Mindig mondom, hogy neki már megvan az élete értelme, nekem még nincs. Tulajdonképpen azt sem tudom igazán, hogy akar e bármilyen közös dolgot velem kialakítani.. (gondolok itt együttélésre, arra, hogy bemutat a gyerekeknek, stb...)
2010. nov. 21. 16:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem egyeznek a céljaitok így nem mennék bele a dologba. Jogos, hogy ő nem akar többet és az is jogos, hogy te akarsz.
2010. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
nem fog működni, ha eltérőek a céljaitok... ezért megérte elszakítani a családjától :(
2010. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem miattam ment el, a felesége megcsalta.. (Saját ágyukban.. )is..)
2010. nov. 21. 16:17
 4/34 anonim ***** válasza:
50%

Beszéld meg vele. ha nem akar soha semmiképpen, akkor szakíts.

De én örülnék olyan pasinak, aki nem akar gyereket. Sajnos ilyen kevés van. Az összes gyereket akar:S

2010. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyire eltérőek a céljaitok, akkor jobb szétválni... a kérdésre érdemben nem tudok válaszolni, mert én most még nem tudom anyaként elképzelni magam, és nemcsak a korom miatt, hanem mert nem érzem úgy, hogy rendesen fel tudnék nevelni egy gyereket, rossz anya lennék...


21/l

2010. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fájdalmas, nincs értelme együtt maradnotok. Érthető, hogy ő már megégette magát, nem akar újra nősülni, vagy nem akar több gyereket.. De neked sem javasolnám, hogy mondj le a terveidről. Később biztosan megbánnád, ha csak ezért mondasz le az anyaságról. Ha úgy érzed, neked a gyermek az életed értelme, akkor tulajdonképpen már döntöttél.. Inkább most menjetek külön, mint hogy még évekig reménykedj, megváltozik a véleménye.
2010. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Hát az enyém nem akar... :) Cél: a meglévő kettőt felnevelni... ezért mindent felrúg, ha kell, magát és engem is... Nem is igazán értem, nekem a hozzáállás sem tetszik igazán... Nekem nem lehet életem célja, hogy az ő két gyerekét felneveljem... Az egy dolog, hogy elfogadnám őket, szeretném, támogatnám, amennyire lehet... És egyébkéntis: pont elég volt a gyerekeknek a 7 éve tartó hazugság.... Szóval sokmindent nem értek én...
2010. nov. 21. 16:31
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hagy találjon olyan nőt, akivel egyeznek a vágyaik.Te pedig keress olyat, akivel a te elképzeléseid egyeznek.Előbb-utóbb, ez komoly viták forrása lesz, és így csak pazaroljátok a drága éveiteket.
2010. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%

Én se értem, ha az asszony több, mint egy évvel ezelőtt csalta meg és te is megvagy 1 éve, akkor miért csak most költöztek külön??? Ja, ne is mondd, a "gyerekek érdekében"... Jól sejtem?

Mivel nem vagy szülő, ezért nem érted az ő hozzáállását (téged és magát is beáldozza a gyerekeiért). Neked itt semmi keresnivalód szerintem...

2010. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A férfi hozzáállása szerintem dicsérendő: Én nem szimpatizálnék olyan pasassal, akinek a gyerekénél fontosabb egy új kapcsolat.. Éppen ezért nem akarnék gyermekes férfit magam mellé. Elvárnám, hogy a gyerek legyen számára a legelső, de nem viselném el, ha csak második legyek az életében:S Persze ez személyes vélemény:)

Ő viszont egyáltalán nem várhatja el, hogy ugyanígy gondolkodj az ő gyerekeiről, és megérthetné, hogy sajátra vágysz. Ő sem nevelné szerintem ugyanilyen hévvel másét..

Nem sok választásod maradt, de azzal ne késlekedj. Sok sikert a továbblépéshez!

2010. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!