Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha tudnátok, hogy nem akar gyereket tőletek, mert már van neki kettő?

Figyelt kérdés
A férfi még nem vált el, különélnek kb 3 hónapja, a mi kapcsolatunk bő egy éves.. Én nem szeretnék a gyerekről lemondani... Mindig mondom, hogy neki már megvan az élete értelme, nekem még nincs. Tulajdonképpen azt sem tudom igazán, hogy akar e bármilyen közös dolgot velem kialakítani.. (gondolok itt együttélésre, arra, hogy bemutat a gyerekeknek, stb...)
2010. nov. 21. 16:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen a gyerekek érdekében.... Úgy gondolta, még mindig jobb, ha együtt vannak a szülők, és a gyerekek előtt jópofiznak, mintha elvált szülők gyerekei lennének..

Most ment el, mert az utolsó barátja a nőnek márciusban derült ki... Családterápia meg minden.... A nőnek kb 7 éve folyamatosan vannak barátai, amiről a férj tudott, de a gyerekek miatt homokba dugta a fejét, és inkább mégis mellette maradt....

Szegény gyerekek....

2010. nov. 21. 16:44
 12/34 A kérdező kommentje:
Dicsérendő, talán azért ő az első ffi, akinek el tudnám képzelni, hogy gyereket szüljek, mert nagyon jó apa... Nagyon szereti a gyerekeket (34 éves vagyok)... Csak egyre inkább arra gondolok, hogy ráerőszakolni semmiképp nem akarom magam, mert ha ő nem akarja, semmi értelme... Vagy igy, vagy úgy, valamelyikünk később megbánná.... Talán....
2010. nov. 21. 16:47
 13/34 anonim ***** válasza:
Ez vállóok így nem szabad folytatni amúgy meg őt is lehet érteni te is szeretnél 2 gyereket de az neki már négy és mindegyik után fizetni képtelenség.
2010. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Nem kettőt szeretnék, ha vele maradok, megelégszem eggyel, pontosan azért, mert már van neki kettő....

De itt nagyon ugyanazok a vélemények: nem biztos, hogy hosszútávon működőképes lenne ez a kapcsolat, különböző célokkal... :(

2010. nov. 21. 18:07
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve rosszul kezdődik, hogy te beéred egy gyerekkel is, mivel neki már van kettő.. ez az, amiből sose, érted, sose engednék! Imádom a páromat, 1 éve vagyunk együtt, de ha azt mondaná, hogy nem akar gyereket, akkor bármennyire is fájna, de azonnal szétválnának útjaink.
2010. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
49%

Nem akar gyereket rész: tökéletes, még örülnék is ugyanis én sem akarok gyereket!

Már van neki kettő rész: mivel nem akarok gyereket ezért a kész sem kell szóval nem maradnék vele sőt nem is ketdenék vele.

2010. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én nem maradnék vele együtt. Neki vannak gyermekei, tehát tudja mit jelent, milyen fontos ez egy ember életében. Nagyon önző dolog az, hogy azért mert neki már vannak gyermekei Téged megfosztana ettől a boldogságtól.
2010. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
20.11 Nagyon köszönöm a válaszod... Én is így gondolom.. (ő nem, hiába azt mondja, hogy az életnek nincs más értelme...)... :(
2010. nov. 23. 20:13
 19/34 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem ez a férfi még nincs is túl az előző kapcsolatán teljesen. még fáj neki, tele van problémával, és nem hiányzik neki még egy másik nő komolyan a nyakán. mert ha gyerek van, akkor te is örökké az életében maradsz.


Pont ezekért szakítanék vele. keress mást, legyél tőle távol. lehet hogy 1 év múlva már kész egy másik komoly kapcsolatra, és akkor lehet hogy szeretne már gyereket.

de az is lehet, hogy pénz miatt nem akar többet. akkor meg nem tudsz mit tenni.


32/N

2010. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Pénz az nem lenne probléma, mondjuk úgy, hogy átlagon felüli a jövedelme... de igazad van (neked is), azt hiszem, még nem zárta le az előző kapcsolatát magában... Talán ha sikerül neki, akkor tiszta lappal új életet tud kezdeni valakivel...
2010. nov. 23. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!