Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha tudnátok, hogy nem akar gyereket tőletek, mert már van neki kettő?

Figyelt kérdés
A férfi még nem vált el, különélnek kb 3 hónapja, a mi kapcsolatunk bő egy éves.. Én nem szeretnék a gyerekről lemondani... Mindig mondom, hogy neki már megvan az élete értelme, nekem még nincs. Tulajdonképpen azt sem tudom igazán, hogy akar e bármilyen közös dolgot velem kialakítani.. (gondolok itt együttélésre, arra, hogy bemutat a gyerekeknek, stb...)
2010. nov. 21. 16:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy félreértelmezem az egyik válaszadó mondandóját, de szerintem nincs igaza. Az dicsérendő, hogy a gyerekei az elsők, de az, hogy a gyerekei az elsők nem lenne szabad, hogy kizárja, hogy az új kapcsolatában is születhessen egy baba. Hiszen így elvárja, hogy az ő gyerekeit teljes odaadással szeresse-nevelje az új párja, ő viszont megfosztja a saját baba lehetőségétől. Eszerint a gondolatmenet szerint csak gyermek nélküli párok jöhetnek össze. De lehet, hogy félreértem a mondatokat.


Ilyen emberrel semmi szín alatt nem terveznék. Még eleinte talán elnyomja magában az ember a vágyat a baba iránt, de ahogy telnek az évek, mélyül a kapcsolat biztos, hogy egyre erősödni fog a vágy. Akkor meg még nehezebb lesz kiszállni a kapcsolatból. Keress olyat, akivel egyformák a vágyaitok.

2010. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem nem egy irányba haladtok, a jövőről más elképzeléseitek vannak. Talán csúnyán hangzik, de téged csak szeretőnek tart, nem akar ismét családot alapítani, neki már van egy. Ha rám hallgatsz, keresel egy FÜGGETLEN FÉRFIT.
2010. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
37%

Talán azért nem akar új nőtől új gyereket,mert fél,hogy azt is elveszíti.Talán attól fél,hogy hármat már nem tud eltartani.Talán attól,hogy nem fogja egyformán szeretni őket.Vagy hogy a gyerekek így gondolnák.Talán attól fél,hogy a többi gyerek haragudni fog arra,akivel együtt él.Stb,stb,stb,stb,stb.Ezeket miért nem lehet végiggondolni?Hogy a gyerekei miatt beáldozná a kapcsolatotokat?Ha a te apád lenne,mit szólnál,ha egy nő fontosabb lenne neki nálad?Hogy önző,mert nem akar tőled gyereket?Te nem vagy az?Hiszen te akarsz tőle,tudva,hogy ő nem akar,meg akarod győzni,átformálni,azzá tenni,ami ő nem.Sejti,hogy ha gyereketek lesz,pont te leszel az,aki zsarolni fogja azzal,hogy a másik két gyerekét jobban szereti.Mi az,hogy támogatnád a másik két gyereket amennyire lehet?És ki dönti el,hogy mennyire lehet?Te?Mi alapján?

szóval szerintem keress egy gyermektelen pasit,ne akard megváltoztatni ezt a mostanit,mert hosszú távon a gyerek bánná,akit kihisztizel tőle.

HAJRÁ,LEHET LEPONTOZNI AZ ŐSZINTESÉGET,ÁLLSZENT"NINCS JOGA TÖNKRETENNI AZ ÁLMAIDAT,CSAK NEKED VAN JOGOD TŐLE GYEREKRE"TÁRSASÁG.

2010. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám, elfelejteném. Van rajta kívül csomó pasi/nő.
2010. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
09.25. Van benne igazság, de akkor miért van az, hogy 3 hónapig azt mondja, hogy igen, utána azt, hogy nem, utána azt, hogy talán, még nem tudja... havonta változtatja a véleményét... de igazad van, lehet a gyerek szívná meg a legjobban.....
2010. nov. 24. 15:51
 26/34 anonim ***** válasza:
09:25 vagyok.Azért mondja,mert bizonytalan.Fontos vagy neki,szerintem,megbántani nem akar,de még egy gyereket se.És tuti,hogy ilyeneken gondolkodik,mint amiket írtam,néha úgy érzi,minden jó lenne még egy gyerekkel is,máskor meg azt,hogy nem.Egyet tudok.Stabil,jól működő házasságunk volt,tervezett,mindkettőnk által nagyon várt baba született bele 10 hónapja.És majdnem elváltunk.Most kezd helyrejönni a dolog.Ha nem érzed úgy,hogy bármit kibír a kapcsolat,akkor ne vállalj gyereket,mert még rosszabb lesz.
2010. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
17.22. Köszönöm. ez már évek óta romlott házasság (8 éve), nem miattam romlott meg. A gyerekek nagyok, tinédzserek, tehát nem picikről van szó...
2010. nov. 24. 18:36
 28/34 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet hogy az én pasimmal jársz?:D nah jó csk vicceltem, a sztori tökéletesen illik az én páromra is kivéve az hogy neki csk 1 gyereke van. Szóval megértelek.
2010. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Neeem.. :) Mindenesetre érdekes lenne... :) Biztos, hogy a másik oldalon sem lehet egyszerű a dolog, bárhonnan nézzük, nem egyszerű...
2010. nov. 24. 19:36
 30/34 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást.Aki igazán szeret valakit, az akar gyereket függetlenül attól h.már van neki.Persze vannak kivételek, ahol a párok kompromisszummal meg tudják beszélni, h.csak ő ketten vannak és nem kell gyerek,de itt más a a helyezet,mert te akarsz gyereket.Keress olyan férfit aki szivesen vállalna veled még1 gyereket.Én ismerek sok olyan párt ahol már volt 1 házasság, van is belőle gyerekek,de a leendő páruktól is akar(vagy van olyan akiknek már van gyerek).A kolléganőm párjának az elöző házasságából 3 gyerek született és nagyon szeretne a negyediket a kolléganőmtől.Szóval ti nagyon eltérőek vagytok, addig mondj le róla amíg még neked is több esélyed van, h. találsz másik férfit.
2010. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!