Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha tudnátok, hogy nem akar gyereket tőletek, mert már van neki kettő?

Figyelt kérdés
A férfi még nem vált el, különélnek kb 3 hónapja, a mi kapcsolatunk bő egy éves.. Én nem szeretnék a gyerekről lemondani... Mindig mondom, hogy neki már megvan az élete értelme, nekem még nincs. Tulajdonképpen azt sem tudom igazán, hogy akar e bármilyen közös dolgot velem kialakítani.. (gondolok itt együttélésre, arra, hogy bemutat a gyerekeknek, stb...)
2010. nov. 21. 16:07
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Körülöttem is sok ilyen van, ahol már második kapcsolat, házasság van... Barátnőm barátja előző házasságából van három gyerek, és barátnőmtől még akar kettőt.... Ezért nem is értem, hogy pont velem, pont nekem miért nem akar... :(
2010. nov. 25. 07:24
 32/34 anonim ***** válasza:

Figyi.3 hónapja költözött el otthonról.Lehet,hogy csak idő kell neki.Amúgy meg a tinédzserek a legkegyetlenebbek...ha haragszanak rá,utálják,meg is mondják neki.És utálnak téged is,attól függetlenül,hogy nem te vagy az oka a kapcsolat megromlásának.És utálják az anyjukat,amiért nem tudta megtartani az apjukat.És utálják az egész világot.Ha szereted a pasit,adj neki egy kis időt.És ülj le beszélni vele,mert szerintem magától nem fogja elmondani,mi baja.

17:22

2010. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Csak hogyha meg felnőnek, akkor meg az lesz a baj, hogy apu, anyu, miért nem váltatok el, mérgezett levegő vett minket körül.. Nincs verekedés, de veszekedés, problémák szőnyeg alá söprése évek óta van... Rengeteget olvastam mostanáben ezekkel kapcsolatban... Mondtam neki, h menjen el egy gyerekpszichológushoz, pszichológushoz, beszéljen vele... Ő a szakember.. Mondja el, mi van, hogy van... Én csak az ő oldaláról látom a dolgokat, de érdekes módon a családja, barátai mind azt mondják, hogy ez már várható volt... (Mármint a szétválás, elköltözés...) És egyik sem mondta, hogy azért gondold meg,...
2010. nov. 25. 12:42
 34/34 anonim ***** válasza:
Szegény fejed,elég xar lehet neked most.Mondom,egyetlen amit tehetsz,a várakozás.Döntsd el,mennyi időt ér meg neked a pasi. Fél évet,egy évet?Egy év alatt csak helyre teszi magában a dolgokat.
2010. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!