Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek ha a...

Segítség! Mit tegyek ha a családom ennyire ellenem van?

Figyelt kérdés

van két testvérem az egyik még pici a másik viszont már 20 éves. nevezzük őt Istvánnak. szóval 'Isti' kegyetlenül bánik velem.. bántott már fizikailag, és rengetegszer teszi lelkileg. én elég érzékeny vagyok, a legapróbb dolog is sirásra késztet, hát még az, hogy a saját családom így bánik velem. Persze csak azt veszik észre, hogy mi rosszat csinálok, de hogy mi jót?! azt soha.. nem mondanám, hogy rossz gyerek vagyok, mert nem igaz, volt egy-két rossz döntésem, amit már megbántam. de ettől még semmivel sem vagyok rosszabb mint a többi átlagos 15 éves. Ha itthon kell lennem folyton stresszelek, ideges vagyok. Szüleim mindenbe beleszólnak és csak azt nézik, h mikor lehet belémkötni...

lehet, h nem tűnik vészesnek, de összeroppanok a nyomás alatt... :/ nyugtatót is vettem már be, de nem akarok semmi drasztikus módszerhez folyamodni. csak azt szeretném, hogy békénhagyjanak... :(


2011. máj. 11. 17:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

18:41-es.: sajnos csináltam, ez volt az egyik rossz döntésem. de rettenetesen megbántam, és fix hogy nem fordul elő többet.

anyukámnak már mondtam a bátyám dolgait, de nem nagyon tűnt úgy mit akit érdekel...

2011. máj. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!