Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ellenem fordult!?

A családom ellenem fordult!?

Figyelt kérdés
A bátyám nemsokára érettségizik és elromlott a számitógépe.. van egy nekem is de nem akarom odaadni mert nem is tanul csak zenét hallgat és netezik..régen ő soha(!) nem engedett oda bárhogy is kértem és most követeli h adjam oda a gépet , de én nemadom mert szemét velem ver,és ordibál és ezért a családom leordít meg h mekkora egy sazrvagyok h nem adom oda... idegileg a toppon vagyok..mit tegyek segitsetek..ez igy nem mehet tovább :'(
2010. dec. 9. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát pedig oda kéne adni neki. Egyezzetek meg, hogy minden nap ettől eddig te használod, a többi időben tanuljon rajta.
2010. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak az érettségihez számítógép? Én se rég érettségiztem, de nem emlékszem rá, hogy egyszer is kellett volna gépeznem miatta...
2010. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kellett a gép az érettségihez. Most sem kell a vizsgaidőszakhoz.
2010. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Csak annyi időre add oda neki, amíg tényleg tanul rajta, ezen kívül, ha netezni, zenét hallgatni akar, akkor akkor tegye, mikor te nem használod a gépet, gondolom, nem kotlasz rajta egész nap. Ezt szerintem a család is megérti.
2010. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ja minek a gép az értségihez

nincsenek könyvei?

2010. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Engem inkább eltiltottak a géptől, hogy inkább tanuljak:)
2010. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nűlunk kellett az értetsségihez a gép! Vagy azonadta fel a tanár a feladatot,vagy onnan kellett letölteni anyagokat.

Egyezzetek meg,mikor melyikőtök használja a gépet.

2010. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Én 3,5 éve érettségiztem, érdekes módon semmi nem kellett gépről...Voltak tankönyveim, a tételeket azokból dolgoztam ki, nem pedig netről töltögettem le. Ha pedig annyira fontos neki, fogja magát, menjen el könyvtárba (ahol van net) és szedje le, ami kell.
2010. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érettségihez sztem max anyagot töltenek fel. Engedd oda amíg letölti esetleg megnézi a leveleit, válaszol. Majd ha a család is beleszól akkor a felnőttek kinyomtatják és tud tanulni.
2010. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engedd oda, de csak tanulni. Szórakozni meg csak akkor, amikor neked nem kell a gép. :) Attól hogy ő nem adta oda neked régen, neked még nem kell az ő példáját követni.
2010. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!