Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ellenem fordult!?

A családom ellenem fordult!?

Figyelt kérdés
A bátyám nemsokára érettségizik és elromlott a számitógépe.. van egy nekem is de nem akarom odaadni mert nem is tanul csak zenét hallgat és netezik..régen ő soha(!) nem engedett oda bárhogy is kértem és most követeli h adjam oda a gépet , de én nemadom mert szemét velem ver,és ordibál és ezért a családom leordít meg h mekkora egy sazrvagyok h nem adom oda... idegileg a toppon vagyok..mit tegyek segitsetek..ez igy nem mehet tovább :'(
2010. dec. 9. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem, milyen testvérek vagytok ti. Mikor a tesóm gépe elromlott, alap volt, hogy az időnk felét megosztottuk, nem csak tanulásra, hanem ímélezésre, csevegésre is.

Egy nap 24 órából áll. Ebből úgy átlagosan mennyit töltesz te a gép előtt???

Amikor tanulsz, a barátaiddal találkozol, sétálsz a kutyával, segítesz anyukádnak a konyhában vagy elkíséred vásárolni, akkor nyugodtan odaengedheted a bátyád.

Irigyek vagytok mindketten, fujj.

Ha megdobnak kővel, tudod..

2010. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

oké

köszi....

2010. dec. 10. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!