Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom ellenem...

Mit tegyek? A családom ellenem van!

Figyelt kérdés
Családommal össze vesztem(anyám,testvéreim,ezek után elkezdtek fenyegetözni mindenféle hülyeséggal.Persze a multban csináltam hülyeségeket,de ki nem?Már több mint 3éve együtt vagyunk párommal-ő mellettem áll-és van egy 2éves kislányom.Most tervezzük a tesot,de ilyen idegállapotban nem biztos hogy jó ötlet.Állandoan hivogatnak,üzengetnek.Mondtam nekik felejtsenek el,de csak lökik a hülyeséget.Ti hogy állitanátok le őket?
2010. ápr. 12. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha leírnád kicsit bővebben, hogy mivel és miért fenyegetőznek, akkor talán jobban tudnánk neked segíteni!

Mert amíg nem látjuk mindkét oldalt, addig nehéz...

2010. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia! Miért fenyegetőznek, s mivel? Picikét bővebben, persze ha akarod! :)
2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy a multban csináltam egy dolgot amire nem vagyok büszke és sajnos ezt még a páromnak se mondtam el.Azzal fenyegetnek,hogy elmondják páromnak és tönkre teszik az életem.Bár nem hiszem hogy párom elhagyna,de biztos lenne 1-2hét mosoly szünet köztünk.
2010. ápr. 12. 11:26
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze,elmondanám páromnak,de még nem most!28éven keresztül mindig mindenért én voltam a hibás a fekete bárány,eddig el kellett viselnem,mert anyámnál laktam(3évvel ezelöttig),de most már nem birom és inkább lányomra és páromra koncentrálnék.Ha én ideges vagyok ezt ők is érzik és ezt nem akarom,ezért nem tudom miként tudnám leállitani őket.
2010. ápr. 12. 11:29
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez mindig bejön ugye: "Persze a multban csináltam hülyeségeket,de ki nem?" Hát szerintem azért sokan vannak, akik nemcsinálnak nagy hülyeséget, meg attól hogy más esetleg embert öl, még nem jogosit téged fel ugyanarra.

Ha tényleg csak hülyeség miatt piszalnak, akkor menjetek el máshová, nem kell se cimet, se telefonszámot megadnia a családnak és kezdjetek tiszta lappal. Ha a hülyeség viszont komoly - büntetöjogi ügy, vagy banki tartozás, stb, akkor elöször le kell rendezni a hivatalos részét és csak utána tudtok lelépni a környéröl.

2010. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

azzal fenyegetnek.

Tehát valamit el akarnak érni. De mit?

Milyen súlyú amit elkövettél?

Ha megbocsátható (hiszen azt mondod, némi mosolyszünet várható) el kéne mondanod. Am. akkor is, ha nem, az.

Ha nem akarsz nagyobb bajt.

Am. alapszabály, zsarolásnak nem engedünk.

Lépj te, vegyél nagy levegőt, meséld el párodnak, beszéljétek ki.

Többet ne kövesd el.

Akkor nem leszel támadható.

2010. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű, bár ezt te is tudod.

Elmondani a párodnak, aki ha szeret, egy múltbeli tettért nem hagy el. De hát az is te vagy/voltál, el kell fogadja, ha szeret téged. Ennyi.

Onnantól telefont nem felvenni, emailt, levelet a kukába landoltatni és volt-nincs család, marad a szép, stresszmentes élet a pároddal és a gyerekkel.

2010. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Semmi féle büntetö jogi következménye nem lenne ha kiderülne.Csak egyszerüen nagyon nem szép dolog volt.Telefont nem vesszük fel és üzikre se reagálunk.Elköltözni még nem tudunk,de már folyamatban van a dolog.
2010. ápr. 12. 11:44
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt akarják elérni,hogy elhagyjon a párom és rászoruljak az ő segitségükre.Ha nekik nem jo az életük akkor nekem se legyen az alapon.
2010. ápr. 12. 11:46
 10/20 anonim válasza:
Ha már rendezitek akkor költözzetek csak! Címet ne adjatok meg, vezetékessel vigyázzatok a név alapján tudni fogják és az önkormányzaton csináljátok meg, hogy ne adják ki a holléteteket! Új gyereket még ne akarj amíg kétségbe vagy esve, mert az újszülött idegállapota is olyan lesz élete végéig! Várj még 1-2 évet mire megnyugszol és békés 9 hónapod telik el :)
2010. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!