Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom ellenem...

Mit tegyek? A családom ellenem van!

Figyelt kérdés
Családommal össze vesztem(anyám,testvéreim,ezek után elkezdtek fenyegetözni mindenféle hülyeséggal.Persze a multban csináltam hülyeségeket,de ki nem?Már több mint 3éve együtt vagyunk párommal-ő mellettem áll-és van egy 2éves kislányom.Most tervezzük a tesot,de ilyen idegállapotban nem biztos hogy jó ötlet.Állandoan hivogatnak,üzengetnek.Mondtam nekik felejtsenek el,de csak lökik a hülyeséget.Ti hogy állitanátok le őket?
2010. ápr. 12. 10:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Énis ugyanebben a helyzetben vagyok.Mindig én voltam a megtűrt személy otthon pedig semmi rosszat nem tettem.Most terhes vagyok és már most ugy beszél a gyerekről mint egy fattyurol.Lehet egyedűl kell végigcsinálnom,és haza nem mehetek:S
2010. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon rossz! Tudom, mert én is voltam ilyen helyzetben. Aztán vettem egy nagy levegőt és elmondtam a páromnak. Semmi nem történt. De a zsarolásnak vége lett, bár kitaláltak újat.

Te mit tettél? Ha van kedved mesélj erről! Legalább tudunk segíteni, hogy mekkora az a 'bűn'. Szorítok neked!

2010. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát igazábol kb 18-19éves lvoltam mikor olyan társaságba keveredtem és drogoztam(ezt tudja párom),de ugye arra pénz kellett és otthonrol vittem el pár dolgot (ékszer,pénz stb).és ugye anyám egyedül nevelt igy őt loptam meg.:((Amit teljes mértéken megbántam és vissza is fizettem neki mindent késöbb.
2010. ápr. 12. 12:50
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan nagy dolog, hogy ne merd elmondani a párodnak. Gondolom ezt a szülők súlykolták inkább beléd, hogy ha ez kiderül, te egyedül maradsz, senkinek nem kell majd egy ilyen nő. Mindannyian hibázunk, ezzel együtt kell élni. Persze, hogy nem vagy büszke erre, de ne hagyd, hogy ez tönkre tegye a további életed. Én a helyedben leülnék, elmondanám a páromnak és anyámmal megszakítanám a kapcsolatot. Mert aki a saját gyerekét zsarolja, sakkban tartja az nem anya.
2010. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt simán elmondanám. Ezért még mosolyszünet se lesz. Nem drámaian kell előadni, sőt, én úgy mondanám el, hogy képzeld, azt hiszik, hogy ezért majd szakítasz velem! És elmondanám.
2010. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ne legyél buta! Ez nem akkora dolog, hogy akár mosolyszünet legyen. Mondd el a párodnak, hogy ez a dolog történt, s ezzel a szüleid folyamatosan zsarolnak azért, hogy köztetek megszűnjön a kapcsolat. Írj, hogy hogyan reagáld a párod erre.
2010. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Remélem igazatok lesz és ha elmondom akkor nem lesz semmi"gond".Csak azért félek ettöl nagyon,mert párom elég hivö és nálunk ez már bünnek számit.Persze az is csak nem annyira mint ahogy ők látják.
2010. ápr. 12. 13:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ha drogoztál és azzal nincs gondja, akkor ezzel még a töredéke se lesz...
2010. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igazatok van.Elmondom neki lesz ami lesz.Legalább tölem tudja meg és nem mástol.
2010. ápr. 12. 14:04
 20/20 A kérdező kommentje:
Elmondtam!!!Kicsit meg rökönyödött és mondta,hogy ezt nem hitte volna hogy ilyet teszek,de nem volt semmi komoly.Még azt is mondta,hogy ha a családom azt hiszi hogy-e miatt elhagy akkor hülyébbek,mint gondolta.Hát nagy kö esett le a szivemröl.Köszönöm mindenkinek tanácsokat.
2010. ápr. 14. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!