Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Szerintetek nagy...

Lányok. Szerintetek nagy kérés a feleségemhez, mikor azt kérem tőle, hogy csak vagy 1 órát legyen melltartó nélkül? Vagy egy fél órát bugyi nélkül? (ezeket persze itthon)

Figyelt kérdés
Ez a mániákus melltartó mánia rögeszme?Már több,mint 10 éve vagyunk együtt,és ez idő alatt nem volt hajlandó semmi ilyenre!Főleg az utóbbi időben!(persze meg sem említem,hogy olyat hogy ne csak este a sötétben szeretkezzünk,hanem kint a természetben,ne csak havonta 2-3 alkalommal,hanem többször,stb.)Mindig én hozom fel a témát,és akkor este van szánalom szex(én így hívom,ami persze másnapra eltűnik,minden kezdődik elölről).
2011. ápr. 28. 13:58
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon sajnállak. Iszonyatosan prűd párod van, nem is tudom, hogy bírtad eddig mellette. Én már tuti elváltam volna.

Nekünk tök természetes, hogy meztelenül vagyunk otthon ha nincs nagyon hideg és nincsenek itthon a gyerekek. Szex minden nap van. Soha nem szégyeltük a testünket, pedig már nem vagyunk fiatalok.

2011. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
4%
szánalmas vagy kérdező!
2011. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
Én hazamegyek, mindig meztelenül vagyok, sokat szexelünk.
2011. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
Én sem értem mi ebben a nagy dolog...
2012. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

"csak éppen arra nem gondoltok ha véletlenül betoppan a postás és az illető hölgy elfelejti hogy nincs rajta melltartó / bugyi... vagy ne adj isten az anyós... különben is könnyebb és olcsóbb egy bugyit kimosni, mint minden nap egy nadrágot/szoknyát... "

Aha persze! Mondjuk este 9-kor megfürdik, 1/2 11-kor lefekszik, a kettő között melltartó nélkül van. Ekkor már sem anyós, sem postás, sem szomszéd nem zavar. Nem arról volt szó, hogy egész nap legyen úgy! De komolyan, némelyik válaszból azt hiszem, hogy ez nem Magyarország, hanem az USA egyik konzervatív állama, ahol még kreacionizmust biológiaórán tanítják hittanóra helyett.

2012. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Én amikor csak tehetem ruha nélkül vagyok otthon. Csak sajnos most tél van és fázom, így fel kell vennem valamit.
2012. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!