Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Szerintetek nagy...

Lányok. Szerintetek nagy kérés a feleségemhez, mikor azt kérem tőle, hogy csak vagy 1 órát legyen melltartó nélkül? Vagy egy fél órát bugyi nélkül? (ezeket persze itthon)

Figyelt kérdés
Ez a mániákus melltartó mánia rögeszme?Már több,mint 10 éve vagyunk együtt,és ez idő alatt nem volt hajlandó semmi ilyenre!Főleg az utóbbi időben!(persze meg sem említem,hogy olyat hogy ne csak este a sötétben szeretkezzünk,hanem kint a természetben,ne csak havonta 2-3 alkalommal,hanem többször,stb.)Mindig én hozom fel a témát,és akkor este van szánalom szex(én így hívom,ami persze másnapra eltűnik,minden kezdődik elölről).
2011. ápr. 28. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
89%

Hacsak nem brutálisan nagyok a mellei (akkor kényelmetlen melltartó nélkül lenni), nem nagy kérés. Sőt, én itthon dobom el azonnal, mert nyom a merevítő meg a pánt a vállamon.


De a leírás alapján (sötétben akarja csak) önértékelési gondjai lehetnek. Szerintem innen közelítsd, mert valószínűleg fél, hogy rábukkansz valamilyen, szerinte csúnya testrészére.

2011. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ő mivel érvel a kéréseid ellen?
2011. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pl. kényelmetlen melltartó nélkül, abban is alszok (nagyok a melleim), de szex után van, hogy órákat elheverészünk meztelenül a barátommal, bújunk, beszélgetünk - olyankor nem sietek visszavenni.

Csak sötétben szeretkeztek? Próbálkozz előbb valami hangulatvilágítással.

A természetben szexelés az én barátomnak is a mániája (lenne) de én nem díjaznám, ha észrevennének, engem ez nem izgat fel, inkább lelomboz :S Lehet, ő is így gondolja.

2011. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
75%

Én nem vagyok lány, de szerintem nem nagy kérés.

Az már más dolog, ha nem szokott ilyesmihez, lehet neki nem esik jól, szégyenlős stb...


Szerintem a legjobb ha megbeszélitek, és feltétlen fontosnak tartom, hogy normális hangnemben, normálisan említsd meg. Véletlen sem emeled fela hangod.


Erre van egy nagyon jó mondás. ha igazad van megengedheted magadnak, hogy megőrízd a nyugalmad, ha nincs igazad nem engedheted meg magadnak, hogy elveszítsd a nyugalmad.


Szóval mond el, hallgasd meg mit mond, és utána el tudod dönteni, hogy hogyan tovább. egy biztos, ha nem akarja, és ez sarkallatos pont az életedben, akkor ne zsarold, az nem szép dolog! Légy gerinces! akár írhatsz privit, hogy mit beszéltetek, szívesen elmondom a véleményem, ha érdekel....

2011. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%

Hát tudod, ha ő nem szereti az ilyen dolgokat akkor tényleg nagy kérés.

Nem szeretek melltartó nélkül lenni, egyszerűen csúnyának találom, amikor valakinek a mellbimbója a ruhán keresztül kirajzolódik. Nem szeretek bugyi nélkül lenni. Persze az más, ha fürdés után ezek nélkül flangálgatok. De én se tudnám elképzelni, hogy szombaton kettőkor ezek nélkül takarítgassak. Remélem te se erre gondoltál.

Talán a sok dicsérgetés segíthet. Vegyél neki szexi fehérneműt és légy türelmesebb.

2011. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
71%

Nekem csak az az érdekes, hogy a szexuális téren lévő bazi nagy különbség nem tünt fel az esküvő előtt?

Mer én ismerek párokat akik elvannak a havi 1 szexel, mert nincs többre igényük. Én ettől kb 2 héten belül bolundulnék meg.

De nem tudom hogy lennék képes valakivel élni, aki nem akar velem szeretkezni minden formában és helyen.

És én nő vagyok. és negyvenen felül.

2011. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
68%

Otthon sose vagyok melltartóban (mondjuk inkább kicsi, mint nagy, tehát szükségtelen), és kettesben szívesen vagyok meztelenül is.


Azt nem értem, ezek miért 10 év után tűntek fel neked, illetve kezdtek zavarni...?

2011. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, ezek egyáltalán nem nagy kérések.


A feleséged valószínű hogy nem akarja hogy melltartó nélkül lásd.

Egyáltalán láttad már anélkül? És tényleg sötétben szeretkeztek? Mert ha igen, akkor önértékelési gondjai vannak, akármennyire is a férje vagy. Ha célt akarsz érni, skkor mindik mondj neki valaami kedveset, ettől megnő az önbizalma!

2011. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
65%
Nem nagy kérés, de nekem pld. nem esne jól, ha a férjem ezt kérné tőlem. Nem tudom megmagyarázni miért nem, (már itt gondolkodok rajta egy ideje) de nem. És most belegondoltam, ha házasságunk 1. évében kérte volna, akkor sem tetszett volna... Lehet, h ő (és én is) ilyen prűden lettünk nevelve otthon?
2011. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
82%

nagy kérés ez?


én pl nem szeretek abban lenni,ha hazaérek,akkor meztelenül vagyok mindig (párom örül is neki igy évek után is,előttem csak a feleségedhez hasonló gondolkodású barátnői voltak)


tehát van akit kérni se kell (nekem az lenne nagy kérés hogy mindig legyen rajtam valami,nem szeretek még otthon is felöltözni),máasnak meg ez...

24/N

2011. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!