Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Szerintetek nagy...

Lányok. Szerintetek nagy kérés a feleségemhez, mikor azt kérem tőle, hogy csak vagy 1 órát legyen melltartó nélkül? Vagy egy fél órát bugyi nélkül? (ezeket persze itthon)

Figyelt kérdés
Ez a mániákus melltartó mánia rögeszme?Már több,mint 10 éve vagyunk együtt,és ez idő alatt nem volt hajlandó semmi ilyenre!Főleg az utóbbi időben!(persze meg sem említem,hogy olyat hogy ne csak este a sötétben szeretkezzünk,hanem kint a természetben,ne csak havonta 2-3 alkalommal,hanem többször,stb.)Mindig én hozom fel a témát,és akkor este van szánalom szex(én így hívom,ami persze másnapra eltűnik,minden kezdődik elölről).
2011. ápr. 28. 13:58
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
85%
Hm.... én pont ilyen vagyok, mint a feleséged. Velem is morog a párom. Kicsik a melleim, és nem érzem jól magam nélküle, mert azért az megemeli, ad egy méretet neki, stb. Nem lehet, hogy nálatok is ez van??
2011. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
89%
Én is úgy gondolom, hogy nem akarja, hogy lásd meztelenül, mert nincs kibékülve a külsejével. Mondogasd Neki sokat, hogy imádom a tested, a melled, a puncid, stb. Legyen önbizalma lássa, hogy Teneked Ő így tökéletes az igazi nő.
2011. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Egyébként ő mivel érvel a kéréseid ellen?-azzal,hogy akkor látni hogy merev a bimbója,és ez minden nőnek kellemetlen,bugyi nélkül meg hogy minden nőnek folyásai vannak,azért!(szerintem ezt a szülők ölték bele,de ez csak egy megjegyzés,lehet nincs igazam)
2011. ápr. 28. 14:11
 14/56 anonim ***** válasza:
58%
Én azon csodálkozom hogy bír valaki otthon is melltartóban lenni, vagy abban aludni, egy rémálom. Kellemetlen, kényelmetlen, nyom és szorítja még a tüdejét is az embernek.
2011. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
95%
"Mondogasd Neki sokat, hogy imádom a tested, a melled, a puncid, stb." - Engem pld. ezektől a mondatoktól kiráz(na) a hideg. Én azt szeretem, ha a férjem engem szeret, úgy ahogy vagyok. A lényemet, az eszemet, a humoromat, és nem a puncimat, meg a mellemet. (az van minden nőnek). Ettől egy db húsnak érezném magam csak... De lehet, h ezzel egyedül vagyok.
2011. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Hacsak nem brutálisan nagyok a mellei (akkor kényelmetlen melltartó nélkül lenni), nem nagy kérés. Sőt, én itthon dobom el azonnal, mert nyom a merevítő meg a pánt a vállamon. -nincsenek nagy mellei,pont ideális.Már azon sem csodálkoznék,ha este is abban aludna!
2011. ápr. 28. 14:12
 17/56 anonim ***** válasza:
51%

Most a saját kényed kedvére akarnád változtatnia feleségedet? Miért nem jó, ha van rajta melltartó? Nem kell mindig pucérkodni... miért nem vele beszéled meg? Biztos van oka annak hogy nem szereti levenni!


A természeteben való együttléteket meg hagyjátok meg a tiniknek, akinek nincs hová menniük, mert felnőtt emberektől az már igazán ciki kategória!


Szerintem ha ennyire eltérő a szexuális életetek akkor fölösleges volt összeházasodni!


Bocs csak őszinte voltam

2011. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
10%
Havi 2-3 alkalom az nem túl sok... Régebben is ilyen ritkán akarta csak?
2011. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
89%

Én is ezzel érvelnék. Nincs bajom a testemmel, ha kell levetkőzöm, szabadban való szexel sincs bajom, villanyfénnyel se. DE!!! a feleséged által felvázolt okok miatt nem szaladgálok én se mezítelenül a lakásban. A folyást nem lehet szabályozni és csúnya az álló mellbimbó hát még ha valami vékony anyagon átüt. Nincsenek nagy melleim, tehát kifejezetten előnyös a melltartó. Magabiztosabbnak érzem magam ezekkel.

Szerintem igazi gond nem is ezzel van nálatok sem, hanem a szexel.

2011. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Most a saját kényed kedvére akarnád változtatnia feleségedet? Miért nem jó, ha van rajta melltartó? Nem kell mindig pucérkodni... miért nem vele beszéled meg? Biztos van oka annak hogy nem szereti levenni! -mindig pucérkodni,de hiszen nem azt kérem tőle,hogy meztelenül legyen,hanem csak a póló alatt!
2011. ápr. 28. 14:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!