Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Szerintetek nagy...

Lányok. Szerintetek nagy kérés a feleségemhez, mikor azt kérem tőle, hogy csak vagy 1 órát legyen melltartó nélkül? Vagy egy fél órát bugyi nélkül? (ezeket persze itthon)

Figyelt kérdés
Ez a mániákus melltartó mánia rögeszme?Már több,mint 10 éve vagyunk együtt,és ez idő alatt nem volt hajlandó semmi ilyenre!Főleg az utóbbi időben!(persze meg sem említem,hogy olyat hogy ne csak este a sötétben szeretkezzünk,hanem kint a természetben,ne csak havonta 2-3 alkalommal,hanem többször,stb.)Mindig én hozom fel a témát,és akkor este van szánalom szex(én így hívom,ami persze másnapra eltűnik,minden kezdődik elölről).
2011. ápr. 28. 13:58
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
96%

A bugyit megértem, mert tényleg könnyű bármilyen fertőzést összeszedni akár bútorról is, főleg, ha valaki hajlamos rá.


Ez a nőknél olyasmi, mint a férfiaknál a "ne hordj alsógatyát" kontra "ha egyszer te is becsípnéd a cipzárral, nem kérnél ilyet".

(Oda rakom le a meztelen seggem is, ahová mondjuk abban a farmerben ültem, amiben a BKV-n talán egy hajlékony után ültem le.)


De a melltartó problémát én se értem. Miért baj, ha átlátszik a bimbó? Oké, utcán engem is zavarna, de itthon miért baj, ha a saját férjem örömmel nézegeti?

2011. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
82%

"Mondogasd Neki sokat, hogy imádom a tested, a melled, a puncid, stb." - Engem pld. ezektől a mondatoktól kiráz(na) a hideg. Én azt szeretem, ha a férjem engem szeret, úgy ahogy vagyok. A lényemet, az eszemet, a humoromat, és nem a puncimat, meg a mellemet. (az van minden nőnek). Ettől egy db húsnak érezném magam csak... De lehet, h ezzel egyedül vagyok. (14:12)


Én pl. sosem hordok melltartót, mert igazából nincs mire, de pl. amit 14:12 írt, abban van igazság. Exem olyanokat tudott mondani, amit lehet hogy másnak bejön, de én kifejezetten egy két lábon járó mell-punci kombónak éreztem magam egy idő után, nem nőnek és nem emberi lénynek, pedig nem vagyok prűd. Igaz, hogy nem kizárólag emiatt, de azért hozzájárult ez is. Feleséged hozzáállását elnézve ez lehet, hogy tényleg rossz ötlet lenne.

2011. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
87%

"Én azon csodálkozom hogy bír valaki otthon is melltartóban lenni, vagy abban aludni, egy rémálom. Kellemetlen, kényelmetlen, nyom és szorítja még a tüdejét is az embernek."


Napközben merevítős push-upot viselek, éjjel viszont egyrétegű, lenge melltartóban alszom. Napközben az a kényelmetlen, ha nincs rajtam melltartó, vagy ha nem tart rendesen. Semmi gátlásom nincs a mellemmel kapcsolatban, csak van egy súlya, ami nem könnyű. És ilyen nagy melleknek nem is jó, ha sokat "lóg",mert akkor megereszkedik.

2011. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
66%
Tőlem is szokta kérni a férjem hogy vegyem le a melltartót,mert őt izgatja ha csak egy pólóban vagyok! És én leveszem!
2011. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
36%

csak éppen arra nem gondoltok ha véletlenül betoppan a postás és az illető hölgy elfelejti hogy nincs rajta melltartó / bugyi... vagy ne adj isten az anyós... különben is könnyebb és olcsóbb egy bugyit kimosni, mint minden nap egy nadrágot/szoknyát...


Hát, kérdező, eléggé furcsa szokásaid vannak....röhej... vagy ennyire unatkozol? Tudod élni és élni hagyni...

2011. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Hát, kérdező, eléggé furcsa szokásaid vannak....röhej... vagy ennyire unatkozol? Tudod élni és élni hagyni...

--Miért is?Mert egyszer egy éven ez nagy kérés???Csak az a röhejes,hogy vadidegen pasik (mondjuk dokik) előtt minden előítélet nélkül ledobjátok,de a saját férj az persze nem érdemel semmi ilyet!Vajon miért is?Hát persze!Ő csak egy FÉRJ!

2011. ápr. 28. 17:00
 47/56 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Ahogy előttem írták, szerintem is önértékelési probléma állhat a háttérben. Én, amikor megismertem a férjem, jöttem rá igazán, hogy nő vagyok. A rejtett pajzán fantázia, meg hasonlók. Azt mondhatom, hogy elég színes volt a szexuális életünk. Aztán terhes lettem, most lesz 7 hónapos a kisfiunk. Felszedtem +20kg-t, amiből eddig lement 4. Mondanom sem kell, elég magam alatt vagyok attól, hogy nem tudok tőle szabadulni. A férjem számtalanszor mondja, hogy így is imád, sőt még jobban tetszem neki így. De ha magammal nem vagyok kibékülve, akkor a szex sem olyan és nem olyan gyakori, épp emiatt. De ha bókol, akkor legalább abban a pár pillanatban elhiszem, ahogy dícsér, és ez jót tesz. Szerintem Te is ezzel kerülhetsz a "célhoz" közelebb.

25/N

2011. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

én például itthonra soha nem hordok melltartót, pedig nagy cickóim vannak... örülök, ha nem szorítja őket semmi...


hát az, hogy ez nagy kérés-e vagy sem, egyénfüggő... neki ezek szerint nagy. nem tudsz mit kezdeni vele, de minél többet "piszkálod" őt ilyen "kérésekkel", annál inkább unja...és nem fogja megtenni...

2011. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
96%
Ha nap mint nap elvárnád, akkor az tényleg túlzás lenne, de alkalmanként mi ezen a nagy kérés?? Nekem sincs túl sok önbizalmam, nem szokásom pucérkodni sem egyedül, sem más előtt. De amikor a párommal még bőven volt köztünk szenvedély, egy-két alkalommal bizony bugyi nélkül mentem a randevúra, hogy meglepjem. Melltartót majdnem egész nap hordok, de ha azt kérné hogy néha legyek a nélkül, szívesen megtenném, ha ezzel örömöt okozok neki, miért ne? Mi ebben olyan nagy dolog? Az ágyban is látja mindenem, hiszen nem ruhában szeretkezünk. Ha azt kérnéd tőle hogy korbácsoljátok egymást, na az már gáz lenne..
2011. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
12%
Ez a korbácsolós téma jó :D:D
2011. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!