Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Szerintetek nagy...

Lányok. Szerintetek nagy kérés a feleségemhez, mikor azt kérem tőle, hogy csak vagy 1 órát legyen melltartó nélkül? Vagy egy fél órát bugyi nélkül? (ezeket persze itthon)

Figyelt kérdés
Ez a mániákus melltartó mánia rögeszme?Már több,mint 10 éve vagyunk együtt,és ez idő alatt nem volt hajlandó semmi ilyenre!Főleg az utóbbi időben!(persze meg sem említem,hogy olyat hogy ne csak este a sötétben szeretkezzünk,hanem kint a természetben,ne csak havonta 2-3 alkalommal,hanem többször,stb.)Mindig én hozom fel a témát,és akkor este van szánalom szex(én így hívom,ami persze másnapra eltűnik,minden kezdődik elölről).
2011. ápr. 28. 13:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
59%

"én pl nem szeretek abban lenni,ha hazaérek,akkor meztelenül vagyok mindig"


Hát neked meg gratulálok, szép látvány lehetsz, főleg a szomszédoknak..ez már valamiféle feltűnési viszketegségre utal.


Kérdező: Ha a feleséged úgy érzi jól magát, hogy melltartóban van egész nap, akkor ez van, bugyi nélkül meg elég kényelmetlen lenne. Vagy rohangálj te egyszál f*szban egész nap, hátha megjön a kedve..úristen.

2011. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
78%

1.gyertya (biztonságos mécses, hogy a tűzoltóknak ne kelljen látni mellt. nélkül)

2.finom illatosító olaj,

3.sőt illatos testolaj, avval símogatás, "na ezt levesszük" mintegy mellékesen, halk megjegyzéssel -

4.minden oké lesz.

2011. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sincsenek nagy melleim, mondjuk nem is olyan kicsik, de én sem szeretek melltartó nélkül lenni. Bugyi nélkül meg egyszerűen gusztustalan szerintem. Nadrágot nem lehet úgy felvenni, szoknyát sem túl higiénikus, pucéran mászkálni meg.... Mondhatjátok, hogy prűd vagyok, de szerintem gáz, hogy ha jön egy vendég, ugyanoda ül le, ahol te előtt meztelen s*ggel ültél. Nekem ez az egész igénytelenség.
2011. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem igénytelenség, inkább természetesség lenne, csak az emberből a hülye prűd szülők kinevelik a természetességet.
2011. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
48%
Világos mint a nap, hogy a feleségednek baja van önmagával (a testével mindenképpen). Először le kéne ülni ezt megbeszélni szerintem.
2011. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg nem kéne erőltetni, ezt a leülést és megbeszélést, mert csak még nagyobb ellenállsást fog kiváltani az asszonyból, és még a jó kapcsolat is rámehet. Tessék elfogadni, hogy ő nem szeretné, és kész. Végül is nem a szexet vonja meg tőle!
2011. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem nagy kérés.

Én imádok melltartó nélkül lenni, bár kicsik a melleim, és abszolút nincs dekoltázsom nélküle, de nem zavar. Ha szexi a kisugárzása valakinek, akkor lényegtelen.


Szerintem is önértékelési problémái vannak.

2011. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
95%

Nekem pld. nincs önértékelési problémám, elégedett vagyok a testemmel (teszek is érte), de mégsem szeretnék itthon melltartó nélkül járkálni. Én így érzem jól magam. És bugyiban. :)


Írjátok, hogy kényelmetlen. Hát akkor rosszat hordtok. Nekem nem vág, nem húz, nem nyom... Kényelmes melltartóim vannak.

2011. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagy kérés. Férjemnek nem is kell kérnie, én otthon mindig melltartó nélkül vagyok. Kizárólag a munkahelyre hordok, meg olyan helyeken, ahol illik. (pl. elmész egy orvoshoz, stb.)

Bugyi nélkül az már más kérdés. Én szeretem ha azért bugyi van rajtam. Valahogy nekem fontos, hogy pl. a "macinaci" ne érjen "oda".

2011. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
39%
Lányok, benneteket miért zavar, ha átlátszik a mellbimbó? Szerintem pl. egy selyempongyolában este kimondottan izgi és sejtelmes. A kifutókon is egyre több melltartó nélküli áttetsző ruha van (persze nem azért mondom, hogy így kéne járni utcán, de otthon szerintem szép!) és Marylin Monroe volt az első, aki még pluszba gombot varratott a ruháiba, hogy jobban látszódjon. :)
2011. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!