Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy miota férjhez...

Az normális hogy miota férjhezmentem, nem kapok több virágot a férjemtől?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk házasok , 22 éves vagyok és csak születésnapomon vesz néhány szál virágot, meg március 8-on.Pedig én mindent megteszek hogy jól érezze magát, maszírozom, kiszolgálom kajával.. dolgozok, igaz csak 4 orát de elég jo igyis a fizu, ja meg jol is nézek ki.


De ezektől függetlenül azért mert a nője vagyok nem érdemelném meg azt néha hogy virágot kapjak?????


2011. ápr. 19. 08:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezt igényelnéd, rosszul esik, hogy nem kapod meg és ő ezt tudja is, pénz is van rá, hogy időnként vegyen neked pár szál virágot, akkor igenis baj. Nem konkrétan a virágról van itt szó, hanem arról, hogy tudja: van valami, amivel örömet tudna neked szerezni, nem is egy nagy dolog, nem lenne tőle nagy áldozat, mégsem teszi. Erről kár is vitatkozni.

De ha amúgy figyelmes, kedves, akkor lehet, hogy mégsem vette a célzásodat. A férfiak nem mindig értenek fél szavakból. Ha csak poénosan jegyezted meg ezt a dolgot, lehet, hogy poénnak is vette és kész. Ő nem érzi olyan nagy jelentőségűnek a dolgot, mint te.

Nekünk is volt a kapcsolatunk elején (sőt még van is) pár dolog, aminek egyikünk nem tulajdonít szinte semmi jelentőséget, de a másiknak fontos lenne, még ha apróság is. De már megszoktuk, hogy akármilyen apróság is, megbeszéljük. Úgyhogy ha én ilyen helyzetben lennék, megmondanám a páromnak, hogy hiányzik, hogy nem kapok tőle néha virágot és rosszul is esik, úgy tudnék örülni néha pár szál virágnak. Vagy ilyesmi.


14:16, te meg ne egyél zöldséget, de még kenyeret sem, kevesebb halott zöldséget és gabonát fognak eladni. :)

2011. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
60%

15:00

Igazad van, ha kapok egy csokor virágot, máris nem kell ebédet főznöm. Jóllaktam :P

Sajnálom, én utálom, ha haldokló virág van az asztalomon. Rossz nézni. Ha már kedvesség, akkor valami hasznosat.

2011. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Vagy valami élettel telit.. mint pl egy kisebb cserepes virágot. :)

Anyumék dísznövény termesztők.. kiskorom óta jobban örültem egy cserepesnek, mintha egy halom vágott virágot kaptam volna.. :)


Az viszont hozzátartozik, hogy Nővéremnél egy szál rózsa gyökeret eresztett, végül elültette, és élt tovább. :)

2011. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Off.


Volt egy kolléganőm aki heti rendszerességgel mesélte boldogan, hogy már megint virágot, virágcsokrot kapott a férjétől.Később kiderült , hogy a férjecske valószínűleg a bűntudatát akarta enyhíteni, hiszen ilyenkor mindig félre.....

Az én barátnőmnek viszont az a baja, hogy szerinte sok pénzt költök rá, pedig a heti egy-egy csoki vagy virág igazán nem vág földhöz. Mondjuk én nem bűntudatenyhítésként veszem.:)))))))

2011. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

nagyon jó válaszokat irtatok , főleg a 15:00 -ös.

köszönöm!


amugy a tegnap reggel egy kicsit vitatkoztunk, azért is tettem fel ezt a kérdést,

de munka után egy szép kis csokor rózsával érkezett ami igazán jól esett, mert nem számítottam rá.. :D

2011. ápr. 20. 08:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!