Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy miota férjhez...

Az normális hogy miota férjhezmentem, nem kapok több virágot a férjemtől?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk házasok , 22 éves vagyok és csak születésnapomon vesz néhány szál virágot, meg március 8-on.Pedig én mindent megteszek hogy jól érezze magát, maszírozom, kiszolgálom kajával.. dolgozok, igaz csak 4 orát de elég jo igyis a fizu, ja meg jol is nézek ki.


De ezektől függetlenül azért mert a nője vagyok nem érdemelném meg azt néha hogy virágot kapjak?????


2011. ápr. 19. 08:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán kapok virágot a férjemtől(2 gyerekünk van,tervezzük a 3.-at,és nagyon nagyon jól megvagyunk!),de ezen én nem akadok ki.Pl. utálja a Valentin napot,nem is vesz semmit.Nőnapra is max. 1 szál virágot,szülinapra,

névnapra szintén.Inkább mást vesz,illetve az az elve,hogy az év többi napján is legyünk normálisak a másikkal,ne csak akkor,ha valamilyen alkalom van.Nekem ezzel tényleg semmi gondom.Szerintem nem ettől jó,vagy kevésbé jó egy kapcsolat.

2011. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 fabijoe válasza:
100%

Normális :-)

Szólj neki, hogy szeretnéd, ha néha virágot hozna. Valószínűleg másnap kapsz.

2011. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban!!! Viccesen azt tudnám mondani, saját tapasztalat alapján, hogy tök normális. Én is agyalok már napok óta, hogyan tudnám felhozni úgy a páromnak ez a dolgot, hogy ne tűnjön követelőzésnek, letolásnak csak egy megjegyzésnek amire figyelnie kellene. Ő ha megemlítem akkor 2 hónapig elhalmoz apróságokkal, aztán szép lassan csökkennek ezek a dolgok és végül megszűnnek, majd megemlítem és kezdődik minden előröl. Örök körforgás, és a dolgok lényegét nem érti.
2011. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
szoltam hogy szeretnék, de nem hozott.. csak az bánt hogy ugy érzem nem gondol arra hogy nekem örömöt szerezzen :(
2011. ápr. 19. 08:39
 5/45 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket !!!
2011. ápr. 19. 08:41
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

:D Nem tudom, mit akarsz, a születésnapod, meg a nőnap máris egy évben két alkalom!!:D


Na viccet félre téve, hát....ez miért olyan fontos neked? Lehet, hogy ő mással fejezi ki a megbecsülését és a tiszteletét irányodba, és másképp köszöni meg azt, hogy gondoskodsz róla. Biztosan vannak ilyen gesztusai, gondolkodj egy picit...

A legtöbb férfi egy-egy alkalomhoz köti a virágvételt....de ha neked továbbra is problémát okoz a hétköznapi virág hiánya, én azt tudom javasolni, hogy:

egyszerűen mondd meg neki! MOndd el, hogy olyan jó, amikor hoz neked virágot, mert ez neked azt jelenti, hogy fontos vagy a számára. (vagy amit jelent neked, az igazat mondd el és kész)

Mert ha célozgatsz, abból nem biztos, hogy ért a férjed.



Mi 3 éve vagyunk házasok. Nekem is picit bevalo rosszul esett, hogy én többször leptem meg őt apró meglepivel, mint ő engem. Aztán rájöttem, ez beállítottság kérdése....

A célozgatás nem jött be,,,,konkrétan mikor hazajött lelkendezve meséltem neki, hogy mi tetszett meg, jajj, legközelebb ezt fogom megvenni magamnak, stb, stb.

Erre megvette ő:)


Vagy: barátnőm, kapott virágot, áradoztam a pasijáról, hogy ez igen, tudja mi kell a nőnek, hogy mennyit jelent egy nőnek egy ilyen apró gesztus. (virág:)))


Aztán amikor eszébe jutott meglepni engem, mindig nagyon örültem és körbepuszilkodtam, hogy "nahááááááááááááát":D, ezt nem is gondoltam volna!! Köszönöm!:))))))))))

2011. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
53%

:D Férjhez mentél ergo megvagy szőröstül bőröstül.


Meghódítás kész, innentől már ül, mint kakas a szemétdombon és elvárja, hogy te kiszolgáld és kényeztesd továbbra is.

Ha lázadsz vagy nemtetszésed fejezed ki azzal már okot adsz rá, hogy megcsaljon, mert ugyebár elsárkányosodsz...(mert erre hivatkoznak, hogy ők áldozatok és csak szeretetre stb stb vágynak na ja, de mit adnak? semmit)


Önző és gyerekes népség.


7 éve házas asszony.

2011. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy normális-e, de a legtöbb férfi ilyen. (Hangsúlyozom, hogy a legtöbb és nem mind.)


Én pl. nem foglalkozom ezzel, mert az én férjem mindig is ilyen volt.Anyák napjára sem vett soha virágot. (Máshogy mutatja ki a szeretetét.) Nekem kellett mondani, hogy egy szál virág azért jól esne az anyukájának. :)

De volt, hogy jött haza valahonnan és a rét szélén megállt pár szál vadvirágot szedni. Nekem ez bőven elég. (Kb évente max 2x.)

Ettől még szuper lehet egy kapcsolat.

2011. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%

ma 08:37 üdv a klubban: )))) (mintha én írtam volna)

ilyenek ezek a fickók - így kell szeretni őket :)))

2011. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%

Más szempontból "jó férj"? Csak a virágot hanyagolja, vagy másból sem érzed, hogy törődne veled vagy figyelmes lenne?


Amúgy a túlzott fenéknyalással óvatosan, mert pont emiatt szoktak elkényelmesedni a férfiak. Már megvan, nyeregben vagyok, minek hódítsak....

2011. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!