Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy miota férjhez...

Az normális hogy miota férjhezmentem, nem kapok több virágot a férjemtől?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk házasok , 22 éves vagyok és csak születésnapomon vesz néhány szál virágot, meg március 8-on.Pedig én mindent megteszek hogy jól érezze magát, maszírozom, kiszolgálom kajával.. dolgozok, igaz csak 4 orát de elég jo igyis a fizu, ja meg jol is nézek ki.


De ezektől függetlenül azért mert a nője vagyok nem érdemelném meg azt néha hogy virágot kapjak?????


2011. ápr. 19. 08:30
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Fekete bárány :)

Gratula, de várd ki a végét (bár ne így történne) pár év múlva


7 éve házas asszony

2011. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

A 7éves házas asszonyka nem gondolja, hogy nem csak a férjecskéjében van a hiba, hogy ennyire meg van keseredve?


Ugyan én még nem vagyok házas, de engem is mindig meglep valamivel a Párom, de Apuméknál is 25 éves házasság után is volt nem egyszer, hogy Apum hozott Anyumnak virágot nem csak alkalomra..

2011. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Az én férjemtől kisírtam egy hatalmas plüss virágot. Öt év után először kaptam...de közölte, amíg el nem hervad, addig marad ez.

Egyébként a tenyerén hordoz, elhalmoz a szeretetével engem is és a gyerekeket is. De a virágot például a gyerekeknek sem engedi leszedni, mert hogy az ott szép, ha levágjuk csak meghal.

Inkább egy csokit hoz, mert az is nagyon szeretem ám....

2011. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

7 éves házas asszonyka azért van elkeseredve, mert kinyalta a férje seggét is. Gyereket szült, tovább kényeztette a férjét még akkor is amikor szinte nyüszített a fájdalomtól.


Aztán kiderült, hogy drága jó apuka aki egyre jobban belemászott a gépébe és egyre jobban eltávolodott a családjától hiába tettek (tiszta lakás, finom kaja, minden hétvégén sütemény, masszírozás a fájós hátára stb stb stb) a kedvére félrekefél!


Szóval ne már én legyek a hibás!!! Ennyire korlátolt nem lehetsz nő létedre!

2011. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Hát igen - 7éves asszonyka ;) sajnos nem veszik észre magukat a férfiak, ugyhogy ha nekem nem kedveskedik virággal, hát akkor kedveskedjek én magamnak :).


Szerintem te is kedveskedj magadnak nyugodtan virágokkal, és érezd jol magad ;)!!! majd meglehet hogy észbekap..

2011. ápr. 19. 09:41
 36/45 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem gondolom magam korlátoltnak..

Hidd el, nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de pont talán nem kellett volna nyalni a seggét, ha ennyire egy idióta, hogy nem becsül meg...

Véletlenül sem támadni akartalak, de azért főleg egy kapcsolatban (és sejtem házasságban is) sok minden a két emberen múlik, akik benne vannak.. Te esetedben sejtem a túl sok jó lett a rossz...

Mindenesetre ne haragudj, ha megbántottalak...

2011. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

tehát a legtöbb válaszoló szerint ugy értem, 1-2 kivételével hogy most már a virág nem fontos,

pedig én mindig ugy éreztem hogy ha eggy férfi virágot vesz azzal azt mutatja ki hogy :

"nem számít a pénz sem amit erre a virágra tettem, csak az hogy boldog legyél(mert akkor énis boldog vagyok)"..


Oké lenne akkor a helyzet ha tényleg alig-alig jönnénk ki a pénzből, de ha simán kijövünk a akkor egyszerűen nem értem..

Vagy én viszem túlzásba??

2011. ápr. 19. 11:39
 38/45 anonim ***** válasza:

a szeretet a fontos, csak az

.. és a klubtagok egyöntetűen úgy látják:

a fickók nehezen értik meg, hogy bár a szeretet a fontos(ezt amúgy ők is így gondolják),

azért egy kis virág, kis kedves apróság...

elférne a fontos mellett

2011. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
igazad van, de a szeretet az cselekszik, tesz a másikért nem ?
2011. ápr. 19. 13:51
 40/45 anonim ***** válasza:
Legalább kevesebb halott virágot adnak el.
2011. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!