Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy miota férjhez...

Az normális hogy miota férjhezmentem, nem kapok több virágot a férjemtől?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk házasok , 22 éves vagyok és csak születésnapomon vesz néhány szál virágot, meg március 8-on.Pedig én mindent megteszek hogy jól érezze magát, maszírozom, kiszolgálom kajával.. dolgozok, igaz csak 4 orát de elég jo igyis a fizu, ja meg jol is nézek ki.


De ezektől függetlenül azért mert a nője vagyok nem érdemelném meg azt néha hogy virágot kapjak?????


2011. ápr. 19. 08:30
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
eze ne akadj ki.Ki ilyen ki olyan.Én párom sem vesz,csak nőnapra,meg szülinapra.
2011. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

8:42-es.


Jót mosolyogtam magamban.

Ha én a férjemnek lelkendeznék, hogy mi tetszik és mit vennék meg magamnak, akkor annyit mondana, hogy jó, vedd meg. :D

2011. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

:-)

Nálunk is így van 18 éves házasok vagyunk 3 gyerkőccel (ja, a névnapomra is szokott venni) :-)

Én úgy oldottam meg, hogy veszek magamnak :-)

Nagyon szeretem a virágokat!

2011. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

08: 42 vagyok


Ja, és működik.

Mostmár előfordul, hogy magától is eszébe jut valami! (háhh, csak két év meló van benne :):)


És! Mostanra annyira felfejlődött, hogy ha a munkahelyén kap valami olyat, akkor a munkatársakon kívül én isn kapok!:))))))))

/Imádom az irodai szereket /ezt a perverziómat is mindig hangoztattam, hogy jól jegyezze meg, mennyire örülök egy tollnak, vagy egy jegyzettömbnek, mappának, bárminek:)/

legutóbb kapott a cég, ahol dolgozik néhány swarowski kristályos ceruzát, és rögtön elrakott nekem kettőt!:)))

Persze írni nem merek vele, de naaaagyon-naaaaaagyon örültem!!!:D:D)

2011. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

08:46-os klubtag vagyok

mikor mennyasszonya voltam felnézett a csillagos égre,

és megkérdezte: Melyiket hozzam le neked?


nem tudtam dönteni...lehet, hogy most a virágos előtt

ő nem tud dönteni, és azért nem hoz? :)))

2011. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

8:37-es vagyok


Tudjátok nem arról van szó, hogy nekem akkora szükségem lenne a virágra vagy valami apróságra. Értem én, hogy mindezen kívül 1000 másik dologgal kimutatja a szeretetét. Csak anno a meghódítás időszaka alatt és még utána is hozzászoktatott ehhez. Aztán amikor már biztonságban volt :) elmaradtak. Ezért hiányolom csupán, mert valamikor megkaptam. Nyilván ha kezdetben se lett volna ilyen, akkor én se hiányolnám.

2011. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
75%

Na most mondok valamit, de nem ááám megtámadni!!!:)


Ha! Akinek a férjének nem szokása hozni virágot! És egyszer csak betoppanna egy hatalmas csokor virággal!

Most őszintén! Nem lenne gyanús???


:DDDD



/Egyébként szembe jutott még valami: mi lenne, ha ma este elmondanánk nekik ezt a beszélgetést nevetve, hogy "el sem fogd hinni, melyik kérdés pörgött a legjobban, szivem :D, kíváncsi vagy rá? Nagyon érdekes ....:D/


Ez is egy ilyen "hátha" ....:)

2011. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

No hát nálunk mordulna egyet, hogy nincs jobb dógod? Aztán folytatná a klimpírozást a gépen.


Igen ez a baj, hogy udvarlás idején tényleg kényeztetnek stb, aztán ha megvagy akkor onnan meg a te igényed mint feleség majdnem le van sz@rva.


Nekem is azt mondja, ha akarok valamit vegyem meg. De pénzt azt nem ad rá :)


Ma van a lányunk névnapja és eszébe sem jut, pedig a fél család már hívott minket, hogy felköszöntse! Annyit mondott hát aztán. De bezzeg ha neki van valami (szülinap-névnap) akkor elvárja a finom kaját tortát ajándékot és duzzog! ha nem kapja meg.


7 éve házas asszony

2011. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem egy jó kapcsolat nem attól függ, hogy havonta kapjál virágot a férjedtől.

Meg lehet neki említeni a dolgot, hogy egy kicsivel több kényeztetésre vágysz, és NEM szex terén, úgy mint a kapcsolatotok elején. Hátha így beugrik neki a dolog, hogy miről is van szó, de ha nem akkor az egy picit ciki. De ne kényszeresen erőltesd rá a dolgot, mert azt fogja érezni, hogy Te vagy aki megmond mindent és a végén papucs férjnek fogja érezni magát és abból jó dolog nem fog kisülni, házasság ide vagy oda.

Ja és semmikép ne mond meg Neki, hogy ha nem kapod meg akkor nem lesz több masszírozás stb....

A férjem sem vesz minden héten, hónapban virágot, de attól tudom jól, hogy Én vagyok neki a minden. Persze szülinapra, névnapra stb vesz, meg csak úgy, mert jól tudja, hogy a szeretem ha váratlan meglep virággal, vagy a kedvenc bon bonommal.

2011. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok választ !

Már sokszor viccesen kifejeztem azt hogy szeretném ha hozna virágot, de nem éerti.

Nem azért tettem fel a kérdést mert a virág olyan sokat jelent nekem, hanem csak az zavar hogy Ö tudja hogy én minek örülnék, de nem törödik vele.

Máskülömben jo férj (egy elöbbi kérdésre válaszolva)

2011. ápr. 19. 09:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!