Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy miota férjhez...

Az normális hogy miota férjhezmentem, nem kapok több virágot a férjemtől?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk házasok , 22 éves vagyok és csak születésnapomon vesz néhány szál virágot, meg március 8-on.Pedig én mindent megteszek hogy jól érezze magát, maszírozom, kiszolgálom kajával.. dolgozok, igaz csak 4 orát de elég jo igyis a fizu, ja meg jol is nézek ki.


De ezektől függetlenül azért mert a nője vagyok nem érdemelném meg azt néha hogy virágot kapjak?????


2011. ápr. 19. 08:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

"de nem érti." :)))

érdekesek ezek a szelekív értések/nme értések a fickóknál..

doktori tudományos fokozatttal rendelkezőknél is gyakori, az ilyet valahogy nem ééérti...

2011. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. Házasságkötéskor az anyakönyvvez. aláirat a férfiakkal egy nyilatkozatot, hogy többé nem költenek virágra, ezzel is óvják a természetet. :)


Persze, hogy nem normális! Nem a virág dolog, hanem hogy már nem töri magát, hogy örömet szerezzen neked, annak ellenére, hogy te igyekszel. Ez nem függ attól, hogy jól nézel ki vagy sem, 22 éves vagy-e vagy sem.

2011. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem attol fugg hány éves vagyok , hogy nézek ki stb. , de amint fennebb is irtam, hogy csak azért mert a felesége vagyok..
2011. ápr. 19. 09:17
 24/45 anonim ***** válasza:

Mi öt éve vagyunk együtt, igaz, nem házasodtunk össze.

Míg az első évben még mikulásra is kaptam meglepit tőle, mára már örülök, ha a szülinapomat meg a névnapomat megemlíti.

2011. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Elég jó beszélgetés alakult itt ki, egy valamit azért szögezzünk le, mert egyik válaszban felütötte a fejét: ahogy a kommentekből kiveszem itt nem rossz házasságokról beszélünk, csupán csak a férfiúi figyelmetlenségről, ami imitt amott aranyos is tud lenni. például én kínomban biztos felnevetnék, ha azt mondaná a párom, hogy vegyek magamnak egy csokor virágot :) ez így aranyos
2011. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként nem lenne rossz ötlet, hogy veszel egy csokor virágot és kirakod a konyhaasztalra. Biztosan megkérdezi, KITŐL kaptad. (Ha nem, akkor baj van...) Kicsit húzhatod az agyát, de aztán mondd meg, hogy magadnak vetted, mert nagyon szereted a virágokat. Hátha észbe kap.
2011. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
45%

Igen, de én inkább siralmasnak nevezném.


Mert a férfiak ELVÁRJÁK, hogy ők kényeztetve legyenek ugyanúgy. Ki legyenek szolgálva körbeugrálva ugyanúgy.


Viszont észre sem veszik, hogy ők bizony messze alulmúlják magukat. S ha az asszonyka megemlíti finoman "nem érti". Ha kicsit nyersebben "De jól esne, ha néha hoznál egy szál virágot" akkor pedig már b@szogatásnak tekintik, mert nekik annyi de annyi nyűgük van az életben... :) Röhejes


Aztán ha az asszonyka változtat a hozzáállásán "ha te nem akkor én miért" alapon akkor persze nem ők a hibásak ha félrekacsintgatnak netalán!


Na ez itt a baromi nagy probléma!


7 éve házas asszonyka

2011. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre az ötletre:) Köszi !
2011. ápr. 19. 09:29
 29/45 anonim válasza:
Úgy látom, itt én leszek a fekete bárány, mert én kb gyakrabban kapok virágot, mióta összeházasodtunk (egy éve) :)
2011. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Ha megnézel egy amerikai filmet, a nők időnként rendezhetik a virágokat a vázában, amihez a hozzávalókat ők vették... én ennek szellemében néha megállok a virágosnál, kiválasztom ami nekem tetszik, hazaviszem, beteszem a vázába, majd mondom, hogy nézd, milyen szépet vettem/kötöttem. (Így megszűntek amúgy a virágigényeim is...:D)

Hát néha elcsodálkozik, de aztán hazafelejövet általában szed virágot. Amúgy én is szoktam neki, amikor ilyen szép tavasz van. Meghatódik, és veszi a célzást, hogy milyen ciki, hogy egy nőtől ő kap virágot ő meg nem hoz.

De... persze virágot nem vesz, csak házassági évfordulóra... amúgy pénzkidobásnak tartja van...

Danielle

2011. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!