Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszámoltatok a múltatok...

Beszámoltatok a múltatok szinte minden történéséről a Párotoknak?

Figyelt kérdés
Vagy a múlthoz igazából semmi köze nincs, ezért nem szükséges mindenről tudnia? Mit gondoltok? Esetleg tapasztalatok?
2011. ápr. 18. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos,arról tud.

Ami nem fontos,azt max akkor megemlitem ha valamihez kapcsolódik vagy rákérdez.

De nincs titkolnivalóm előtte,tényleg semmi (pedig elég sok dolog van ami az lehetne)


Vele szándékszom leélni a további életem,miért kellene titkolóznom?

24/N

2011. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy nehéz gyermekkorom volt, mert a családom nem épp az az ideális, kedves família volt. De mivel mára javult a helyzet, a kapcsolatunk és úgy alapból sem szeretném úgy feltüntetni a családomat, mint egy gyermeket lelki terrorban tartó, verő és folyton megalázó csoportot, nem mélyedtem bele abba, hogy miért tartok velük ott, ahol. Nem részleteztem, miken mentem át, csak felvázoltam, hogy azért ne csodálkozzon, ha én nem tudom, mi az anyai szeretet vagy hasonlók, mert úgy gondolom, elég, ha én tudom. Így könnyebb feldolgoznom.
2011. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kifejezetten erről nem ültem le vele beszélni. Ahogy az élet hozta úgy meséltem neki róla. Nincs semmi titkolni való, vállalhatatlan dolog az életemben, de mindenről mégse tud.
2011. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok, hogyha volt olyan az életedben, amit mai fejjel már biztosan nem tennél, és valamilyen módon szégyelled is, azt elmondanád neki?!
2011. ápr. 18. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem írtad le, mi az.

- ha gyerekkori boltilopás stb, akkor elmondanám, mert minek titkoljam. Úgy látom, maga a kínosság nyomaszt. Ha ilyen ügy, beszéld át vele. Amint napfényre kerül, már nem is olyan nyugtalanító.

- ha olyan dolog, ami nem rá vonatkozik, de a közös életben lehet kihatása pl van egy elmebeteg ős, akkor is elmondanám, mert az a tisztességes

- ha olyasmi, ami vonatkozik rá, pl megcsalás, de a jövőben nincs kihatása, akkor nem mondanám el, mert csak a bűntudatomat enyhíteném vele

- ha olyan, ami vonatkozik rá és lehet kihatása pl megcsalás, úgy hogy terhes lett a nő, akkor igen, elmondanám, mert egyrészt patkány dolog lapulni, másrészt ha kiderül, még nagyobb balhé lehet belőle


Válogass :)

2011. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Konkrétan nem ültünk le egy nap, hogy átbeszéljük mi volt a másik előtt, ahogy hozta az Élet, és amire kíváncsi volt azt elmondtam Neki. Fordított esetben is ez volt.

Tudja jól, hogy volt egy éjszakás kapcsolatom, amit visszagondolva már nem tettem volna meg (nem azért mert rossz volt), csak utána naiv kislány létemre úgy gondoltam, hogy az illető is többet akar... de nem. Mikor megismertem a páromat akkor még éreztem a srác iránt valamit, ezt Ő is jól tudta, elfogadta és segített elfelejteni. Ez az időszak alatt annyi mindent adott, támaszt nyújtott, hogy örökre hálás leszek Neki. És már 2 éve vagyunk együtt <3

2011. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent elmondok neki, még a legkínosabb dolgaimat is. Igazából mindent tud rólam.

És persze ugyanez megy visszafelé is.

2011. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tiszta vizet kell onteni a poharban amikor nekikezdesz egy uj kapcsolatnak
2011. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én esetemben mindenről tud. Nincs olyan hatalmas baki az életemben, amiről ne szabadna tudjon, így mindent elmondtam neki az évek során. Jobb is, mert semmi félreértés nem adódhat hogyha hall valakitől valamit (mondjuk egy előző kapcsolatomról vagy hasonlók)

21/L

2011. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 izsofmate ***** válasza:
A múlt nem határozza meg a jelent! lehettél mondjuk alkoholista, ha Te megváltoztál valami hatására és már rendes ember lettél. Néhány dologról fontos tudnia, de vannak olyan dolgok, amiket csak akkor érdemes elmondani, ha rákérdez. Jah és persze mindenkinek vannak titkai, ezért soha senkinek nem mondunk el mindent.
2011. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!