Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Elvált szülők, apukák Ti ezt megértenétek?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni tőletek, kérlek titeket, csak rosszindulattól mentes válaszolók írjanak, meg akik ilyen helyzetben voltak, vannak.

Szóval, a helyzet az, hogy a párom egy elvált ember, akinek van egy kisfia az előző házasságából.

A "baj" akkor kezdődik, amikor a kisfiú jön hozzánk. Egyszerűen felborul a rend, s én ehhez baromi nehezen tudok alkalmazkodni.

A párom nem alszik velem, hanem a gyerekkel, s egyszerűen úgy érzem, hogy megszűnök létezni, két mondatot nem tudunk egymással beszélni, s ettől teljesen kiakadok.

No kontakt, no magánélet, s a magánélet alatt nem a szexet értem, hanem az egymás közti kommunikációt, gyengédséget, stb.

Én egész nap a közös kisfiúnkkal vagyok, rajta kívül alig van társaságom, s ezért nagy szükségem lenne arra, hogy a párommal kommunikálni tudjak, valakihez este oda tudjak bújni, mert ez adja meg nekem a feltöltődést.

Mit tehetnék? Mit mondhatnék neki, hogy ne sértődjön meg??

Kérlek, segítsetek!


2011. ápr. 15. 09:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Javítok. Megpróbáltam beleszólni abba, hogy hogyan neveli a gyereket, sokszor kérek dolgokat, de lepereg róla. Abba nem szólhatok bele, hogy a feleségével hogyan viselkedik, ahhoz nekem semmi közöm.
2011. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hogy álltok most? Változott valamit a helyzet?
2011. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!